Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

kobieto samotna!!! http:persjado22.ovh.org/wiosna/21.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczescie, pieniadz, uwielbienie....... jedna chwila to rozprasza.Tylko to, co w sercu plonie.wiecznym jest---------------------to przyjazn nasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ,mozecie wkleić mi coś , czym mogę \'\'postraszyć\'\' osobę palącą papierosy? wiem że mogę na Was liczyć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudowne wiersze, rozczulilam sie!!!!!!!!!!! Wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do uslyszenia we wtorek!!!!!!!!!!!! Powodzenia i zycze przyjemnej podrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie! Przede mna i Wami takze__________weekend. Zycze relaksu.Napiszcie mi duuuuuuuuuuuuuzo,po powrocie bede czytalam.Niestety,nie zabieram laptopa___zostaje tutaj!W zwiazku z tym_____________do zobaczenia na laweczce w poniedzialek! Kingala,pamietaj o zdjeciach!!Prosze!!!!Acha,i prosze schowac mi kawalatek ciasta z nr przepisu.hihiiihi Jesli cos zostanie__oczywiscie?! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie! PS.Po powrocie opisze wzruszajacy program tv.Ja ja sie splakalam dzisiaj!!!! To byl bardzo wzruszajacy program__dr Phil. Kingala,czy ogladasz je? Zawsze o 4 PM ___u mnie na II prog. D O Z O B A C Z E N I A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,ale laweczka odjazdowa! Przeczytalas moja dedykacje? Dzieki za ciasto! Starczylo! Mniam,mniam... Przewinely sie panie____jak to sie stalo,ze minelysmy sie? Pozdrawiam Was kochane. Alusia_____w aptece kupisz Nicotine-Polacrilex Lozenge 2,4, mg/nicotine/ Stop smoking Aid. Moja podopieczna kopcila po 2 paczki,a teraz zssie te tabletki,bo wysiadlo serce,i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanesso , ja rzuciłam palenie 35 dni temu . Też kopciłam 2 paczki dziennie przez ponad 30 lat . Ale muszę użyć jakichś argumentów ,zeby do tego samego namówić moją forumową przyjaciółkę . Moje argumenty do niej nie trafiają . Ja nie umiem szukać w necie ,a coś by się przydało ,takiego odstraszającego :) AAAAkiciaaaaa -ciasto pychotka ,baw się dobrze . Vanesso - piekne wiersze Miłego weekendu życzę wszystkim :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laweczke!!!!!!!!!!!Kochane, tak sie juz z Wami zzylam, czytam wszastko co kazda z Was pisze i pospieszylam na laweczke,oj!!!!!!! co ja tu widze...............mialo byc ciasto, a zostaly tylko okruszki, Kingalo.......tak smakowalo Twoje ciasto!!!!!!!!!!!!!Zjadlam okruszki i mam cicha nadzieje, ze nastepnym razem sie zalapie?????????????????:Zycze wszystkim przyjemnego wekendu. Dzisiaj bedzie u mie wesolo, poniewaz mamy nasze Wnuki,zostaja na noc,a Rodzice wybieraja sie na bal.tak ze zaraz wybieram sie na zakupy, kupic troche slodkosci!!!!!!!!!!!!! dla moich malych lasuchow!!!!!!!!!! Czasami moje Corki prowadza ze mna wojne, poniewaz ; babcia za bardzo rozpieszcza, a ja mowie, ze po to sa babcie......................... Moja Babcia tez tak robila, oj!! gdzie te czaaaaasy????????????????????? Buziaki i do uslyszenia!!!!!!!!!! .widze blad,to z pospiechu................ mialo byc........WSZYSTKO, przepraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Przysiadłam na chwilkę bo komputer wolny moi chłopcy wyszlina jakiś mecz halowy, mieznam się na tym i nie chcę bo to mi do niczego nie potrzebne, Kiedyś tak jak niektóre nowe panie też szukałam jakiegoś miejsca w tym interncie wiem ze ławeczka takim miejscem jest. Jak tu przychodzę to czuje się jak by mi lat ubyło i tak lżej na duszy, że jest takie miejsce, wszystkie panie są przesympatyczne. Ciekawi mnie jak wyszło ciasto Kingali. Moim chłopcom oczywiście i mi bardzo smakuje. Jeśli mogę to dam jedną radę na pieczenie ciast. Żeby ciasto nie było suche wstawiam do piekarnika garnuszek z wodą, woda paruje i ciasto w ten sposób nasącza. Garnuszek powinien być z uchwytami niepalnymi bo inaczej to pożar na 100 fajerek będzie. Dziewczyny naprawdę jesteście wspaniałe nic dodać nic ująć. Nie będę wymieniać po imieniu bo to zajmuje czasu więc powiem że wszystkie od a do z. Pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ławeczka. Jak miło wiedzieć, i czuć, że jest miejsce gdzie można usiąść i porozmawiać w przyjemnej atmosferze. Nie będę dzisiaj zanudzać moimi smutkami, postaram się wprowadzić więcej radości. Na ile mi się to uda? Może na początku powitam panie, Venesso, Kingalo, Cocacolo, Aaaakiciaaau (aleś wymyśliła nick), Alusiu 1960, Pasja, Dalila i wszystkie pozostałe, cieszę się z waszej obecnosci, miło mi. Venesso, tak piękne dedykacje nam serwujesz, że serce mi rośnie jak czytam i słucham. Dziękuję, nie zapomnę tego. Kingalko Twoje dowcipy są rozweselające, dzięki. Może coś ja podrzucę------------ Kobiecy słownik do użytku męskiego: 1. Tak = Nie. 2. Nie = Tak. 3. Być może = Nie. 4. Żałuję = Pożałujesz. 5. Potrzebujemy = Chcę mieć. 6. Rób jak chcesz = Kiedyś mi za to zapłacisz. 7. Musimy porozmawiać = Mam kilka uwag co do twojego zachowania. 8. Jest mi wszystko jedno = Oczywiście, że mi to przeszkadza, idioto! 9. Jaki ty jesteś męski = Lepiej byś się ogolił, umył i popsikał dezodorantem. 10. Ach, jakie piękne kwiaty = Czy ty myślisz wyłącznie o seksie? 11. Bądź romantyczny i wyłącz światło = Oczko mi poszło w rajstopach. 12. Ta kuchnia jest niepraktyczna = Chcę się przeprowadzić. 13. Chciałabym kupić jakiś drobiazg do domu = nowe meble, tapety, boazerie... 14. Kochasz mnie = Zaraz cię poproszę o coś bardzo drogiego. 15. Naprawdę mnie kochasz = Dziś zrobiłam coś, co ci się napewno nie spodoba. 16. Za minutkę będę gotowa = Możesz założyć kapcie, napić się piwa i poszukać ciekawego programu w TV 17. Musisz się nauczyć komunikowania = Masz się po prostu ze mną zgadzać. 18. Nic = Wszystko Slownik męski, przeznaczony dla kobiet: 1. Jestem głodny = Jestem głodny. 2. Chce mi się spać = Chce mi się spać. 3. Jestem zmęczony = Jestem zmęczony. 4. Może byś do mnie wpadła = Kiedy pójdziemy do lóżka? 5. Może byśmy poszli razem do restauracji? = Kiedy pójdziemy do łóżka? 6. Mogę do ciebie zadzwonić? = Kiedy pójdziemy do łóżka? 7. Zatańczymy? = Kiedy pójdziemy do łóżka? 8. Nudzi mi się = A może poszlibyśmy do łóżka? 9. Kocham cię = A może poszlibyśmy do łóżka juz teraz? 10. Ja tez cię kocham = No, skoro już to powiedziałem, to może wreszcie poszlibyśmy do łóżka? 11. Taak, niezła fryzura = Przedtem było lepiej. 12. Taak, niezła fryzura = I za to zapłaciłaś 150 PLN? 13. (W czasie zakupów) Ta jest niezła = Weź wreszcie którąś z tych cholernych sukienek i wracajmy wreszcie do domu :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że nie przywitam każdej imiennie - witam wszystkie razem! A szczególnie...no nie, jak wszystkie to wszystkie. Coraz nas tu więcej i tematy jakoś bardziej urozmaicone. Nie nadążam czytać, a chciałabym się włączyć do rozmowy. No bo po pierwsze: - Dzięki za komplementy w temacie \"kolor\". Jak się myśli, to się w końcu coś wymyśli, choć technicznym geniuszem raczej nie jestem.W czarnym mi nie najgorzej, choć rozsądek podpowiada, że to pachnie Mortycją Adams...Cóż za ponętny zapach, no nie? - W temacie \"rodzice\" - no cóż, mieszkam z mamą. Po 80- tce. Bywa ciężko...Czasami trudno się dogadać, gdy obie chcą rządzić domem, a tylko ta młodsza jeszcze się do tego nadaje...I nie lubi być rządzona na dodatek.Czy macie jakieś sprytne sposoby na bezkonfliktową komunikację z nieco upartą staruszką? - W temacie postrachów papierosowych: przydałoby się parę, nie dla mnie, bo nie palę, ale mam kogo straszyć niestety. - słownik damsko- męski świetny, chyba wydrukuję; ale leciutko jakby mizoginistyczna ta pierwsza część - czy my naprawdę takie jesteśmy nieczytelne i pokrętne w formułowaniu myśli? Ale coś na rzeczy jest...zabawne. No bo że chłopy takie monotematyczne i niewiele mówią \"miedzy wierszami\" to sprawa jasna. - Dziękuję za adresiki - zdaje się ,że nie mam problemów z ich otwarciem, ale poczytam później - pies piszczy, czas wyjść na spacerek. A pogoda nawet dość zachęcająca. No i na razie tyle . Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze że weekend dobiega końca ,będzie weselej na ławeczce. Kingalo ,napiszę jak tylko moja skrzynka się reaktywuje . szwankuje mi cos ostatnio . Drogie Panie ,mam pytanko . Czy posiadacie może serwetki z nadrukiem ? potrzebne do decupage . Osobie chcącej wyslać serwetki przyślę kopertę ze znaczkiem ,żeby nie narażać na koszty . :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cala Laweczke od A do Z!!!!!!!!!!!!!!!!! Alusia 1960!!! zgadzam sie z Toba, weekend sie konczy i tez juz czekam kiedy wszystkie razem usiadziemy na laweczke!!!!!!!!!!!! Na Nasza Kingale musimy poczekac do wtorku, ale wierze w to , ze tez zaraz po powrocie dolaczy do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Venesso na Ciebie tez czekam!!!!!!!!!!!!!! Jak juz wspominalam mielismy na weekend nasze Wnuki, bylo wesolo. po Ich wyjezdzie do domu chcialam troche odpoczac, a tu nic z tego odwiedzili nas znajomi, posiedzieli do 21-szej i tak uplynal weekend. Droga Poliko!!!!!!!!!!!!!Bardzo sie ciesze, ze jestes z nami i to juz w lepszym humorku!!!!!!!!!!!!! Jezeli chcesz to pisz poprostu do mnie ... KICIA... moze rzeczywiscie brzmi ladniej..... Pozdrawiam Cie bardzo goraco i caluje , zapraszam czesciej na laweczke. Zycze wszystkim Paniom spokojnej nocy i dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ POLIKO.ALUSIA,KICIA,COCACOLA ,JOTAZET! Jak milo Was ujrzec na tej odjazdowej laweczce! POLIKO! Musze przypatrzec sie sobie____super! W nas ma byc wiecej mezczyzny___!!!! Ciesze sie,ze dolaczylas do nas na stale. ALUSIA___czy mozesz zdradzic,jak sobie radzilas w pierwszych dniach po odstawieniu \"pozornego uspakajacza\"? KICIA! Tez ladnie! A slowa o przyjazni to dopiero piekne! JOTAZET___wygladalam za Toba! COCACOLA_______macham do Ciebie!!!! W podziekowaniu,,,,,,,,,,, przedstawiam Jacqueline Kennedy Onasis,,,,,,,,,,,,,, Stosunkowo wczesnie usamodzielnila sie____jako dziewczynka bardziej niz inne dzieci bolala nad rozwodem rodzicow,poniewaz nie wiedziala,po czyjej stanac stronie. Ojciec ,Jack Bouvier,byl przystojnym mezczyzna uzywajacym zycia swiatowcem,uwodzicielem o powierzchnosci filmowego amanta. Po kilku latach rodzice jej rozwiedli sie,,,,Mala Jacqueline i jej mlodsza siostra Lee zostaly z matka.Obie kochaly,wrecz ubustwialy pieknego ojca,ktory ze wszystkich sil staral sie to uczucie podtrzymywac. Podczas weekendow,ktore dzieci spedzaly w jego domu,bawil sie z nimi i obsypywal kosztownymi podarkami. Kiedy wracaly do matki,z ich twarzy znikal usmiech,poniewaz Janet Bouvier niezwykle podchodzila do kwestii wychowania. Krytykowala jego postepowanie wobec corek i bezwiednie przenosila na nie swoja niechec.Im bardziej rozpuszczal dzieci,tym surowiej wymagala od nich stosowania sie do jej wymagan. te rozbieznosci w sprawie metod wychowawczych,na Jacqueline nie odbily sie negatywnie.Od ojca nauczyla sie ,jak zachowywac sie w kazdej sytuacji,jak przy minimum srodkow osiagnac maksimum korzysci,nie ujawniajac przy tym prawdziwych uczuc,jak w towarzystwie zamoznych i wplywowych osob swym prowokujaco chlodnym zachowaniem zwrocic na siebie uwage i stac sie obiektem zainteresowania. Od matki nauczyla sie ,ze pomyslna przyszlosc mozna sobie zapewnic jedynie dzieki wyksztalceniu,dyscyplinie i obowiazkowosci. Podczas weekendow ojciec wpajal corkom wiedze na temat \"sztuki zycia\".Byl swietnym instruktorem____nieustannie zwracal uwage swoim corkom na ich wewnetrzna wartosc.Sugerowal,ze nie jest im pisane przecietne zycie,poniewaz stworzone sa do wyzszych celow.Nigdy nie wolno im o tym zapomniec.Ich zachowanie,tajemniczosc,odmiennosc bedzie kluczem do osiagniecia sukcesu. cdn Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotazet,poruszasz wazny temat! Czasami lepiej zejsc z oczu ,,,,, Skoro mieszka sie razem,trzeba isc na kompromisy.Tylko jak daleko ustepowac,,,? Cos Wam powiem smiesznego! Po slubie \"zachecilam\"meza do mycia naczyn____.ja gotowalam,a on zmywal.Przyjechalismy do rodzicow na urlop.Po obiedzie posprzatalam ze stolu,a maz zabieral sie do mycia garow.Ojciec jak to zobaczyl___________\"w tym domu naczyn zmywac nie bedziesz\".No wiec,pomagalam mamie przy przyrzadzaniu posilkow i zmywalam.A moj krolewicz siedzial i pod nosem usmiechal sie.Wtedy pomyslalam___jak dobrze,ze razem nie mieszkamy.Szkoda byloby mi zaparzepascic ta \"domowa pomoc\". Tak juz zostalo,ja gotowalam,a MM zmywal. Na chrzcie mojej corki____zabawialam gosci,a MM w kuchni zmywal naczynia .Nagle slysze glos tesciowej,,,,,,a on gdzie jest? ___W kuchni,naczynia zmywa __odparlam usmiechajac sie od ucha do ucha.I nagle slysze____\"i dobrze,zawsze go uczylam,ze ma pomagac zonie!\". Moze jednak zakoncze ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu,a teraz za glowe zlapalam sie___co ja wyprawiam????- ubostwialy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! POLIKO i ALUSIA_____myslalam o Was w weekend. POLIKO,tak wiele przeszlas w zyciu____jeszcze bardziej roztkliwiam sie nad Toba.Najwazniejsze,ze poradzilas sobie z tym bolem w tak mlodym wieku... ALUSIA,teraz zdalam sobie sprawe,ze i Ty bylas mlodziutka panienka,kiedy stracilas mame.Czy masz rodzenstwo? Za chwile napisze do Ciebie e-maila.Obiecalam! Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo na laweczce,wiec przyblizam Jacqueline Jej ojciec mial racje,,,nienaganne maniery i uroda nie wystarczaly dziewczetom do osiagniecia stosownej pozycji w wyzszych sferach towarzyskich,do tego potrzebne bylo rowniez wyksztalcenie. Jackie jako uczennica trzymala sie na uboczu,nie miala przyjaciolek.Nie byla wesola dziewczyna,podobna do pozostalych studentek college\"u,nie bawily jej dwuznaczne dowcipy i pikantne anegdoty.Wolala,zamknawszy sie w pokoju,czytac poezje,dziela literatury swiatowej,podczas gdy jej kolezanki uwazaly ja za dziwaczke,ekscentryczke,i do tego niesmiala.Tylko jedna dziewczyna zdolala nawiazac z nia przyjazn; Jacqueline,rezydujac w Bialym Domu jako First Lady,zatrudnila ja jako swoja prywatna sekretarke. Jackie dzielila los wielu niesmialych osob uwazanaych za aroganckie i nieprzystepne___nie chcac ujawniac swego prawdziwego oblicza,skrywala lek przed ludzmi pod maska chlodu. W kilka lat po rozwodzie rodzicow sytuacja obu dziewczat ulegla radykalnej zmianie.Ich matka,Janet,nadal piekna i mloda,nie zamierzala spedzic reszty zycia na samotnym wychowaniu corek. O reke tej atrakcyjnej i aktywnej kobiety ubiegalo sie wielu bogatych mezczyzn. Po dlugim namysle zdecydowala sie na hugh Auchinclossa,bardzo zamoznego,dobrodusznego czlowieka,,,,, Ojczym bowiem byl z pochodzenia Szkotem.Matka kazdego dolara obracala w reku 10-razy,zanim go wydala i do minimum ograniczala kieszonkowe dziewczynek. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×