Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kochana Ławeczko. Akiciu ----- dlaczego gołąbek do Ciebie wrócił się do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu ---- witaj bo taka jestem dziś roztargniona. Wysłałam go z piękną przesyłką, do Ciebie do Kingali i Venessy. Jeszcze raz mogę spróbować mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso kochana ------- jesteś prawdziwą kopalnią wiedzy. Dziękuję Ci za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Poliko!! Dlaczego jestes roztargniona? Powolutku, a napewno wszystko sie uda____ trzymam kciuki i czekam 👄!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu ---- pewnie masz zapełnioną skrzynkę mailową, znowu mam zwrot od Ciebie. Moj goląbek jest odprawiony z kwitkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam teraz jako test, bez załącznika, może dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny wieczorowa pora! Wreszcie dotarlam na laweczke! Komputer oszalal,od wczoraj zawiesza sie____czas najwyzszy zajac sie nim,bo inaczej zgine Wam na dlugo,,,,,Sama mysl mnie przeraza,,,,,,,,w zwiazku z tym musze cos z tym zrobic. Lenko🖐️ Aaakiciu🖐️ Poliko🖐️ Mam Media Player a nie moge odtworzyc niczego_________prosze mi powiedziec ,dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię napisz coś do mnie, zobaczymy czy dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzisz załącznik to pokaz slajdów o Canadzie z piękną piosenką. Niestety wraca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso!! Jak bardzo chcialabym Ci pomoc, ale nie moge, jutro zapytam moja corke moze cos mi powie to zaraz Ci napisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenesso ------ niestety, nie znam się na komputerach. Nie wolno Ci zniknąć nam, -------jak Ci pomóc kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doleciał Akiciu, dziękuję ---- tz jest dobrze, tylko chyba załącznik jest za duży i niestety wraca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,musze zgrac wszystkie rzeczy___m.in.zdjecia,wyczyscic a potem zainstalowac Kasperskiego,bo Norton juz stracil na waznosci.Ja tego nie zrobie___jedna Polka polecila mi dobrego fachowca.Musi do mnie przyjechac i zrobic porzadek raz na zawsze.Od 11/2 roku nic nie robilam i mysle ,ze czas najwyzszy! Wiem,ze chetnie pospieszylybyscie mi z pomoca.Dziekuje za Wasze szczere checi________-nie moge odwlekac,,,,, Poliko,tez nie wyobrazam sobie siebie bez kontaktu z Wami!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso!!!! prawdopodobnie masz nie aktualny program i powinnas go zmienic. Poliko kochana dziekuje za dobre checi!!!👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakiciu,chyba wykonczymy te golabki.Spojrz,kolejny usiadl na Twoim okienku.Widzisz go?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso ---- zrób tak jak mówisz, czas najwyższy abyś przestała stresować się komputerem. :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,golabek do Ciebie wyleci w godzinach nocnych___rano zastuka do Twojego okienka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wysyłam gołąbka do Ciebie Akiciu, ale pewnie znowu wróci do mnie, bo leci z dużą zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia ,ktore umiescilam na \"laweczce\"z widokiem na jezioro Michigan wyszukalam w komputerze.Nie wiem,kto jest na tych zdjeciach___________chodzilo mi tylko o jezioro.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę tak? Serduszka kochane już czas na mnie. Dziś strasznie sie zmęczyłam. Jestem śpiąca, pożegnam się z Wami. Życzę Wam miłej nocki. Buziaki dla Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,kochana,mam powazne zaleglosci w korespondencji _______ale dzisiaj na pewno odpisze! 🖐️ Czy obchodzicie Swieto Kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroce do muzyki,,,,,/wyczytane/ Mozecie wierzyc lub nie_____ale krowy znaja sie na dobrej muzyce.Gdy w oborach slychac symfonie Beethovena daja duzo wiecej mleka i jest ono bardziej tluste niz zazwyczaj.Ale nie lubia rocka___kilka mocniejszych kawalkow znacznie pogarsza jakosc mleka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×