Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj Aaaakiciuuu! Moja kochana,jakie przecudne zyczenia.Wzruszylam sie! Dziekuje,dziekuje!Powinnysmy je sobie pisac na kazdej stronie.Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaakicu! Dla takich zyczen warto bylo wstac wczesnie.Chyle nisko czolo przed Toba!!!!! Dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Venesso -------- jak dobrze, że jesteś. Dziękuję Ci za wiersz, który sprawił mi radość, tak dzis mam miły dzień. Poprawiłam sobie humor jak prawdziwa kobieta. Mianowicie, poszłam na zakupy, takie tylko dla siebie, takie moje osobiste. Kupiłam sobie dobre kremy,tu zaznaczę, że używam dobrych kremów. Co to znaczy dobrych ------- to znaczy odpowiednich dla mnie. Ja zmieniam często kremy ale zawsze dobrych firm. Jedną z nich jest nasza pani dr Irena Eris. Dzisiaj właśnie kupiłam jej kremy,... krem nawilżająco-liftingujący, lifting-moisturizing crem, fortessimo, i również na noc,i na szyję i dekold i pod oczy. Kupiłam sobie bluzeczkę, nawet podoba mi się w domu, bo czesto mam, że tylko w sklepie a w domu juz schowam i koniec na tym. To tak niewiele, ale dla kobiety i drobiazgi są ważne----- ja tak myślę. Na wieczór jadę na imieniny mojego syna ---- wiecie mamy jak to cieszy. Bardzo lubię obdarowywać dzieci prezentami, nie tylko z okazji ale robię to bardzo często bez okazji. Nie mówię już o prezentach typu samochód, bo też taki zrobiłam synowi. Córce wyrównałam to czym innym. Chyba zakończę te wywody, bo nie chcę aby ktoś żle to odebral. Nie jestem bogata, jestem matką. Nawet dzisiaj słoneczko świeci, choć pół godziny temu padał deszcz. Może ja też jakiś wiersz przedstwię --- Ludzie Leśmian Bolesław Szli tędy ludzie biedni, prości - Bez przeznaczenia, bez przyszłości, Widziałem ich, słyszałem ich!... Szli niepotrzebni, nieprzytomni - Kto ich zobaczy - ten zapomni. Widziałem ich, słyszałem ich!... Szli ubogiego brzegiem cienia - I nikt nie stwierdził ich istnienia. Widziałem ich, słyszałem ich!... Śpiewali skargę byle jaką I umierali jako tako... Widziałem ich, słyszałem ich!... Już ich nie widzę i nie słyszę - Lubię trwającą po nich ciszę. Widziałem ją, słyszałem ją!... Uwielbiam poezję B.Leśmiana Pozdrawiam ------- Venesso, Kingalo, Aaakicia,Jotazet,..Lena. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,kochane! Zostawiam Wam koszyk z,,,,,:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 USMIECHNIJ SIE__________DZISIAJ BEDZIE LEPIEJ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso i Aaakiciu,----- napiszę do was, troszke później. Gołąbek poleci z depeszą, ❤️ Przytulam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko! Super,ze dbasz o siebie.Popieram.Im wiecej zainwestujemy w siebie,tym efekty beda bardziej korzystniejsze.Owszem,,lubie dobre kosmetyki____ale najbardziej sprzyja mi krem NIVEA. To pozostalosci z mlodosci.Kiedys mialam bzika na punkcie wlosow.A ze byly do pasa,wiec pielegnowalam ,,,nie zalowalam ani czasu ani odzywek.Tych babuni takze.Co ja wyprawialam,,,,,,dzisiaj mam geste,lsniace i nie sprawiaja mi zadnych klopotow.,,,, PS.Rowniez lubie te kosmetyki.,,,,Tutaj kupuje z Mary Key___niezle. Jestes cudowna mama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________------ Kochane -------___________ Venesso , bardzo sie ciesze, ze sprawilam Ci taka radosc !!!!!!! Poliko , jestes naprawde ___ WIELKA!!!____. Zgadzam sie z Toba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko,tez Ciebie mocno przytulamy! Pozniej wybiore sie na \"poczte\"{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaakiciu,jak ja sie ciesze,ze widze Ciebie! Przynosisz nam tyle radosci! Tobie tez wysylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,DROGA ZYCIA ZOSI Droga zycia Zosi ____to smiac sie i bawic, ufac innym zawsze-zawsze kochac gleboko- czyz tak nie mozna swiata naprawic smiejac sie jak dziecko szeroko? Dobrego __-w innych poszukac przy tym byc wolnym jak ptak; wedrowac ,tworzyc,odkrywac, ____czy ja tez moglybym isc tak? Kiedy przychodza tesknoty--- mego humoru nikt nie znosi, kiedy brak do zycia ochoty-- wspomne zawsze droge Zosi!!!! Tadeusz Karasiewicz:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane😍 Weszlam na chwilke,zeby sie z Wami choc przywitac:) Taaaaak,moj mezulek jest juz w domku,cieszymy sie nim jak tylko mozemy:-D Zycze Wam milego wieczorku:) I do szybkiego....🖐️ Caluje Was mocno!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________Witam Laweczke________________________ OCH! Kochane Dziewczyny , przyszllam na laweczke i co ja widze__________ nikogo nie ma ?. No tak ____ weekend!!!!! A wiec zycze__Wam___ kazdej z osobna pieknego weekendu, pieknej pogody i duuuuuuuuuzo usmiechu, bo jak wiemy ...... smiech to zdrowie....... Bawcie sie dobrze i odpoczywajcie. 👄. Mam dzisiaj gosci, ale moze uda mi sie jeszcze do Was wpasc, jezeji nie to pamietajcie, ze jestem z Wami i jutro napewno zajrze. Wypuszczam - jutro mojego golabka do Was!!!!!A Wam dziekuje!!!. Pozdrawiam Was 🖐️ 🖐️ 🖐️. 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popoludnie:)🖐️ Tak,dzionek minal,troche dzisiaj mielismy prac domowych do wykonania!! Ale jakos udalo nam sie wszystko zrealizowac!!!!Oprocz wywiercenia dziur w scianach na moje dwa obrazy zakupione wczoraj:( Ale to sie da,w poniedzialek bedzie kolejna proba wiercenia!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna stronke otworzylam:-D Wieczorkiem idziemy do znajomych;-) Mniam na pyszne jedzonko,podawany bedzie sztrucel na ciepelko z lodami waniliowymi i ajerkoniakiem:-D A pozniej jedzonko chinskie:-D Mniam!!! Znajoma w gotowaniu juz jest sprawdzona:-D Gotuje wysmienicie:-D Takze zapowiada nam sie super wieczorek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj szaro i buro i ponuro....:-O Hmmmmm,ta pogoda nie ma w sobie nic zycia,tylko najlepiej wskoczyc do lozka pod kocyk i czytac.... Mam nadzieje,ze jutro bedzie ladniej i bedzie mozna choc trohe wyjsc na powietrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze i Wam rownie milo przebiega weekendzik:) Zycze Wam tego z calego 😍 Bawcie sie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie wejsc jeszcze dzisiaj!!!! Ale nie obiecuje!!!!:) Jutro na pewno wejde i przysiade na laweczke;-) Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________Witam Cala Laweczke!!___________________ Chcialam sie z Wami przywitac , ale laweczka nasza ___ no coz_____ups----- pusta!!!! Pozdrawiam Was i czekam. _______ Moj golabek wylecial!!!! 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! W Dniu II Rocznicy życzę Tobię i Twojej drugiej połówce jabłka wytrwałości, wytrwałości i jeszcze raz wytrwałości . A poza tym - to normalnie: dużo szczęścia! Ukłony dla butelki - mam nadzieję, że nie będzie miała jutro kaca.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji - czy jestem jedyną panną w tym towarzystwie?! Pewnie tak. Podobno - statystycznie rzecz ujmując - prościej jest zginąć w ataku terrorystycznym niż wyść za mąż po czterdziestce. Raczej nie będę tego sprawdzać. Pomimo pewnych, bardzo zresztą niewielkich różnic, obie opcje wydają mi się równie mało atrakcyjne. Pozdrawiam! Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zosia.piasta.pl/zyczenia.htm Kochana Kingalo!!___ Te zyczenia sa dla Was. Dziekuje za pysznego torcika i pije razem z Wami.A wiec____ na zdrowie!_____ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️. Witam serdecznie jotazet!! i iren!!🖐️. jotazet!! odpowiem Ci krotko------ jestem 32 lata po slubie i jestem szczesliwa. Zycze Tobie rowniez duzo szczescia , a moze poprostu nie odnalazlas jeszcze swojej polowki jablka!! Pozdrawim caaaala laweczke i zycze dobrej nocy!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________________Witam Laweczke!________________________ Witam Was w poniedzialek, zycze kazdej z Was pieknego tygodnia! Kingala dzisiaj zapewnie odpoczywa po wczorajszym __ pieknym dniu__ i tak minelo dwa latka !👄 Jotazet wybrala sie napewno z pieskiem na spacerek!🖐️ Venessa i Poliko nie zajrzaly do nas, ale wierze w to, ze dzisiaj sie napewno spotkamy!!!!🖐️ A nasza Lena ? no tak cieszy sie MM ❤️. Pozdrawiam Was i do pozniej!!!!!!!!! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×