Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Poliko___________dokladnie___piekne wnetrze kobiety !!! Juz wiesz,ze Twoja skromnosc /niesmialosc?/jest najbardziej charakterystyczna cecha____________i tez wiesz,ze jest ona cecha rozpoznawalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje wyprobowac technike_________ktora laczy duchowosc z cielesnoscia. Np.joga___________uczy kontaktu z wlasnym wnetrzem poprzez techniki oddechowe i cwiczenia rozciagajace,,,, Mozesz ja wykonywac zawsze,gdy potrzebujesz natychmiastowego doladowania energetycznego,a regularne jej powtarzanie sprawi,ze zaczniemy poruszac sie bardziej zmyslowo. Dzieki tej propozycji zaczniemy byc swiadome istnienia i pracy wlasnego kregoslupa i miednicy,,,, A zatem__________poloz sie na plecach na podlodze i zlacz razem podeszwy stop, jednoczesnie rozkladajac kolana, podciagnij piety jak mozesz najblizej miednicy, a dlonmi delikatnie naciskaj na wewnetrzna strone kazdego uda, rob glebokie wdechy i wydechy przez nos rozciagajac nogi jak tylko mozliwe__________tak by twoje kolana znalazly sie najblizej podlogi. PAMIETAJ!----podeszwy stop wciaz musza sie stykac,,, Lezac na podlodze_________zrob 10 glebokich wdechow i wydechow, potem wyprostuj nogi i po chwili wstan,,,, Zapraszam do cwiczenia! Dziewczyny ,smialo! cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym z prostych i skutecznych sposobow na odswiezenie znajomosci z wlasna zmyslowoscia jest spanie nago. Samotne spanie nago_____dla jasnosci! Przyzwyczajenie sie do wlasnej nagosci jest znaczacym krokiem w celu poczucia sie naprawde dobrze we wlasnej skorze,a przeciez lozko i nagosc idealnie do siebie pasuja.Czyz nie? Jedwabna bielizne odloz na specjalne okazje i wyrzuc w koncu te stare majteczki i rozciagniete T--shirty w rozmiarze XXI !!!!!!! Mam jeszcze cos w zanadrzu___________ale o tym jutro,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu__________dlaczego nie pojawilas sie na laweczce? Obiecywalas___________-tak Cie wypatrywalam..... Kingalo_____________co sie dzieje u tego okulisty? Strasznie to dlugo trwa!🖐️ Igusia_________a co u Ciebie? Pobladzilas,czy co? Przybiegnij tu,,,prosze!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lew jest piątym znakiem zodiaku, jego patronem jest Słońce a trygonem Ogień. Mając takich patronów nic dziwnego że obdarzony jest dużym temperamentem, charyzmą, władczą postawą, wrodzoną godnością, wysokimi aspiracjami i odwagą. Fascynuje go wszystko co jest wielkie i szlachetne. Bardzo lubi być w środku zainteresowania, łatwo zdobywa sympatię innych ludzi, zazwyczaj ma dużo przyjaciół i znajomych, którzy docenią jego otwartość i życzliwość. Jest jednym z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Pracowity, wytrzymały i konsekwentny w działaniu, obdarzony wieloma talentami. Bez względu na to co robi dąży do osiągnięcia władzy, sukcesu i prestiżu. Posiada osobisty magnetyzm i czar, który przyciąga płeć przeciwną, często zachowuje się jak \" lew salonowy\". W sposób impulsywny i bardzo emocjonalny okazuje swoje uczucia i zainteresowanie drugą osobą. Jeśli się zakocha to szaleńczo. Ale też wbrew pozorom jest ciepły, delikatny i łagodny. Jego mottem jest samorealizacja, energia, władza, prestiż. Lew uwielbia być w środku zainteresowania i denerwuje się gdy, odnosi wrażenie, że nie poświęca mu się wystarczająco dużo uwagi. W rozmowach nie przypadkowo powraca do tematu, w którym to on jest najlepszy. Sprawia wrażenie nieznośnego i wyniosłego. Władza często \" uderza mu do głowy\", ma tendencję do dyktatury. Nie zadowala się w życiu małymi sukcesami, ma wysokie aspiracje, do ich osiągnięcia dąży za wszelką cenę. Pragnie zaszczytów, władzy, podziwu dla swoich talentów, lubi otaczać się wpływowymi ludźmi, jest łasy na komplementy. W dążeniach do celu jest egoistyczny, dumny, zarozumiały. Wysługuje się innymi ludźmi, lubi pouczać i wymądrzać się. Przy swoim ognistym temperamencie łatwo wpada w złość, w swoich działaniach jest gwałtowny i porywczy. Jest bardzo kochliwy, dlatego też może mieć więcej niż jeden związek małżeński i z każdego potomstwo. Jego szaleńcza miłość szybko wygasa, zamieniając się w obojętność i chłód. Często zawiera związki dla prestiżu i osiągnięcia lepszej pozycji społecznej. Opiekuńcza planeta- Słońce Trygon- Ognia Kolory- ognisty pomarańczowy, żółty Symbol- Lew Klucz do sukcesu- pewność siebie, magnetyzm, prestiż e ze moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. O rany ale tu ciekawie. Zgadzam sie ,ze kazda ma w sobie to ,, cos\" tylko nie kazda potrafi to uzewnetrznic lub nie kazda chce. Ale jesli sa jeszcze jakies wskazowki to prosimy o wiecej. Czy potrzebna wam jest jeszcze jakas charakterystyka? Moze raczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU___jesli po przebudzeniu Twoja cera jest zmeczona oraz pozbawiona blasku___________skorzystaj ze sprawdzonego triku modelek,,,, Opuszkami palca wskazujacego i srodkowego oraz kciuka kolistymi ruchami wymasuj cala malzowine od gory do dolu. Potem chwyc koniuszki uszu palcami i leciutko pociagnij je na boki. Efekt? Twoja cera blyskawicznie nabierze promiennego,mlodzienczego wygladu i odzyska swiezy koloryt. Zaraz,,,zaraz,,,wyskoczylam jak zajac z kapusty,,,,przeciez TY jestes jeszcze taka mlodziutka,,,,, W Twoim wieku nie robilam tego,,,,nie musialam____wiec tez sobie daruj moje wyglupy,,,,, Chyba,ze zarywasz noce przy monitorze,na telefonie,nad ksiazka,,,to nie zaszkodzi pomasowac sie,,,,, Chociazby dla lepszego krazenia,,,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze wypic z wami kawke. Vanesso teraz to ja juz wiem dlaczego podswiadomie mam odruch masowania uszu. Za chwile wysle charakterystyke raczka. Niestety na reszte dnia musze zniknac. Pozdrawiam was wszystkie i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rak jest czwartym znakiem zodiaku, którego planetą opiekuńczą jest Księżyc, a trygonem woda. Dla Raka bardzo ważne są sprawy rodzinne i domowe. Przeważnie ma łagodny charakter, jest życzliwy, sympatyczny, zdolny do dbania i opiekowania się innymi, ma wielkie serce. Prawdziwym dla niego schronieniem jest dom, w którym znajduje się wiele pamiątek. Przeszłość i przywiązanie do \"korzeni\" dla Raka jest bardzo ważne, dlatego też szybko się przywiązuje i niechętnie zrywa związki oraz wszelkie relacje z przeszłości. Jest bardzo uczuciowy, łatwo się wzrusza, sentymentalny i nostalgiczny, obdarzony intuicją. Potrafi być wesoły, pełny fantazji i wyobraźni, często o uzdolnieniach artystycznych. Pasjonują go egzotyczne wyprawy i historia. W miłości i związkach jest czuły i opiekuńczy, dbający o swoich bliskich, stały w uczuciach. Jego motto to emocje, przeszłość, dom, rodzina. Na Raka duży wpływ ma Księżyca dlatego jest nadwrażliwy, skłonny do życia w iluzji, mało konsekwentny w działaniu. Łatwo się zniechęca i szybko wycofuje, gdy na swojej drodze napotka przeszkody. Jest przewrażliwiony na swoim punkcie. Trudno mu się zmobilizować do działania. Rak jest humorzasty, skłonny do obaw, łatwo ulega negatywnym wpływom, kruchy pod względem psychicznym i emocjonalnym. Często nie potrafi utrzymać porządku. Dla swoich bliskich jest nadopiekuńczy, zazdrosny i podejrzliwy, osoby które kocha mogą czuć się osaczone. Powinien uważać na schorzenia żołądkowe, z powodu nadwrażliwości i nerwowości. Ma skłonności do przyswajania sobie pomysłów innych ludzi. Często przeżywa rozczarowania w miłości i przyjaźni. Raki urodzone w lipcu w późniejszym okresie swojego życia zawierają stałe związki, oraz osiągają stabilność materialną. Mimo swojej intuicji łatwo dają się wciągnąć w niekorzystne dla siebie transakcje finansowe. Opiekuńcza planeta - Księżyc Trygon - Wodny Kolory - Perłowo szary, srebrno niebieski Symbol - Rak Klucz do sukcesu - przewidywanie, dom, rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo Cie widziec kingalo___________wczoraj mialam klopoty z zasnieciem,,,,,,i to po kawie. Codziennie wypijam filizanke i nic sie dzieje,,,,,tymczasem ostatnio zmienilam gatunek kawy i,,,,Jakas strasznie mocna!!! Igusiu__________chyba dzisiaj wybywasz,,,,,,tak mi sie zdaje,,, Dziekuje za horoskopy__________ilez tam informacji jest prawdziwych,,,,, ---------------------Jak nas postrzegaja inni? _____________________CHORWACJA____katolicy i piekne kobiety Chorwaci odczuwaja do nas sympatie z powodu podobienstw_________podobnie jak my sa katolikami. Chorwatom bardzo podobaja sie Polki. _________Gdy zapytac Chorwata o Polske,to na pewno sympatycznie sie usmiechnie.Ale nie nalezy sie spodziewac,ze cos o was powie_________mowi D.Szkeljo z Uniwesytetu Zagrzebskiego. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____JADWIGA WRACA DO POLSKI ,,,,,,/1/ Jadwiga wraca do Polski po wielu latach pobytu w USA. Wita ja czworka doroslych dzieci z rodzinami,,,, Jadwiga lezala w lozku i nasluchiwala,jak jej dzieci sie kloca w pokoju obok.Glosy cichly,a po chwili znow ktos podniesionym tonem dowodzil swoich racji.Trojka doroslych dzieci klocila sie o pieniadze. Jej pieniadze.Sluchala jak kazde z nich przedstawia swoj juz gotowy plan,na co je wydac. ________Mama bedzie mieszkala z nami__oswiadczyla Marta,corka Jadwigi.__Zawsze z corka lepiej sie dogada niz z synowymi. ___A dlaczego lepiej?--zaperzyla sie Krysia,synowa.--Mariusz zawsze byl ulubiencem mamy.Najmlodszy. __No to i dostal najwiecej--skomentowal starszy z synow.---Teraz chcialby zabrac wszystko. _Ty tez dostales niemalo__znow odezwala sie Marta. _______No prosze,odezwala sie! Dostalas to mieszkanie,wyposazenia nie bede ci wypominal,samochod,,,No i nikt nie wie,ile pieniedzy ci matka slala--to znow Waldek.---Teraz chcialabys sobie kupic domek za mamy pieniadze i jeszcze co miesiac dostawac jej emeryture w dolarach.Dobrze to sobie wykombinowalas. __mama tobie mieszkanie tez kupila,a slala mi pieniadze,zebym miala was za co utrzymywac.Juz zapomniales,ze matkowalam wam przez kilka lat? __Nie kilka lat,tylko dwa---sprostowal Andrzej,sredni syn.__Waldek zaraz sie wyprowadzil do tesciow,a ja poszedlem do wojska.Jak wrocilem to tu juz mieszkal twoj maz i dla mnie miejsca nie bylo. Nie rob z siebie matki Teresy,bo ja,jeszcze mam dobra pamiec,,,, cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2/___Alez wy krzyczycie__syn Marty,Marek,stal w drzwiach.__Babka sie obudzi i bedzie wam glupio. __Nie obudzi sie.Sama poprosila o tabletke na sen.Ale cicho bedzcie przez chwile,sprawdze. Marta na palcach podeszla pod drzwi pokoju,gdzie spala Jadwiga i nasluchiwala przez chwile.Ostroznie nacisnela klamke i uchylila drzwi.Jadwiga zamknela oczy i zaczela pochrapywac. ___Spi---zakomunikowala Marta po powrocie do pokoju.__Ale Marek ma racje.Mowmy ciszej__poprosila. __To babka juz powiedziala,co zamierza robic?___dopytywal sie Marek. __Nic konkretnego nie powiedziala--ponformowal go wujek Waldek. __Aha,a wy klocicie sie,kto zabierze babki kase?To jasne,ze ten z kim zamieszka.I jeszcze emeryturka w dolarach.Ho,ho--smial sie.__Bedziecie zabiegac o jej wzgledy.Ale prezentow nie przywiozla--poskarzyl sie,,,, 🌻cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!___________co to z Wami? Kingalo___________nie chce sama wysiadywac na laweczce! Smutno mi troszeczke,,,,🖐️ Oczywiscie bede wpadac i dopisywac kolejne odcinki,,,, Ale i Wy cos piszcie,,bo chce WAS czytac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3/__Przywiozla.Mowila,ze caly samochod zapakowala.Teraz czeka,kiedy tu przybedzie___powiedzial jego ojciec Andrzej. ___Samochod?--zainteresowal sie Marek.___Ciekawe,jaki? ___Minivan,pamietasz? Przyslala nam zdjecie. ___To stare to auto___zmartwil sie Marek.__Nie mogla kupic sobie dzipa? __Juz myslisz,ze tobie go da?_______znow zdenerwowal sie Waldek.___A moze nam? Nam by sie przydal minivan.To piecioletni samochod,wcale nie stary. ___Kazdemu by sie przydal___polubownie stwierdzil Marek.___A ja jestem ciekawy,co ona ma w tym vanie?Moglaby mi kupic laptopa.Mowilem jej juz ze trzy razy,jaki chce. ___Idz spac___skarcila go matka. ___Ide,ide! Tylko nie krzyczcie tak. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingalo!__________poezji brak! dowcipow brak! dziewczyn __________brak! Do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ławeczko Venesso ❤️----- też czekam na dalsze odcinki \"Jadwiga wraca do Polski\" bardzo ciekawe opowiadanie, chyba z życia wzięte. Kingala, Akaciu,Igusia, ---- pozdrawiam ❤️ A pozostałe bywalczynie gdzie jesteście?👄 Lenko, Cocacola, Jotazet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4/___Mama mowila,ze chce na starosc zamieszkac w domku z ogrodkiem____powiedziala Krysia,zona Mariusza.___My mamy dzialke,moglibysmy sie tam pobudowac w koncu. ____Marta,jak juz dopiela swego i ma matke w domu,to nie popusci___Waldek wrogo patrzyl na siostre.______Cala nadzieja w tym,ze matka swoj rozum ma. ___I z toba zamieszka?_______rozesmiala sie Marta. ____Zeby wysluchiwac utyskiwan twojej Wiesi wiecznie chorej z urojenia? ____Nigdy mnie nie lubilas_____Wiesia miala lzy w oczach.___A ja naprawde jestem chora.Na kregoslup. ____Ostatnio mowilas,ze masz problemy z nerkami____zgryzliwie odezwal sie Andzrej. ___Bo mam,ale z kregoslupem wiekszy. ___I pewnie przydalaby sie ci pomoc domowa? ___Jak mozesz! My chcemy wziac mame do siebie,zeby miala spokoj.Sami mieszkamy,nie tak ,jak wy,na kupie. ___Jak sie pobuduje dom to miejsca dla wszystkich starczy____powiedziala Marta. 🌻cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana POLIKO! Tak rozpaczalam na tej laweczce______________i w koncu ktos uslyszal mnie.Fajnie,ze jestes!👄 Masz racje___________historia z zycia wzieta,,,,, Zamieszczam spostrzenia innych krajow o Polakach__________czas najwyzszy przypatrzec sie sobie. Oczywiscie,nie jestesmy tacy wszyscy,,,,a jednak sa i tacy,,,, Wiem,ze niektorzy po powrocie nie mogli sie odnalezc_____ale nie dlatego,ze kraj sie zmienil,,,,,,, Powracajacych z wieloletniej emigracji czeka wiele\"niespodzianek\",,,, Obiecuje doskakiwac do monitorka i zamieszczac kolejne odcinki,,,, Przytulam Cie skarbie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Venesso --- 🌻 nasza kochana, wyjątkowa Dziewczyno. Dostarczasz nam tyle ciekawych informacji. Jesteś niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLIKO moja____________przytulam Cie z calej sily! Jest mi tak radosnie na sercu,ze mam Cie z drugiej strony monitorka.Puk,puk____to ja,zawsze i ta sama i z taka sama sympatia dla CIEBIE! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5/___Mama cos bardzo malomowna byla____zauwazyla Wiesia.___Cala droge z lotniska odpowiadala tylko polslowkami.Moze ona jest chora? ___Ty to wszedzie i u wszystkich choroby tylko szukasz____zdenerwowal sie Andrzej._____Zmeczona byla po podrozy.Moze przezywa tez smierc tego swojego amerykanskiego meza? ___No wlasnie,po co ona w ogole wychodzila za maz? W jej wieku! Dlugo sie nie nacieszyla mezem,bo rozchorowal sie na raka i tylko klopotu narobil.Po szpitalach matka go wozila,kurowala.Ile to musialo kosztowac! A jeszcze pogrzeb.Nasz Kuba w Internecie sprawdzal____pogrzeb w Stanach kosztuje okolo dziesiec tysiecy dolarow____wyliczala Wiesia.___My sie tu klocimy a moze nie ma juz o co ? Moze matka wszystkie pieniadze wydala na niego?___Wiesia byla szczerze zmartwiona. Na chwile zapadla cisza. 🌻cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo Matko! IGUSIA_____czy TY widzisz to,co ja? pomaranczko__________jak Ty mnie odmlodzilas! dziekuje! Juz nie jestem zla na Ciebie-____mow do mnie jeszcze.....poslucham od razu......Pozdrawiam! PS.Igusiu___________jestes w drodze?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko dziekuje za komplement. Nawet nie wiesz jak mi milo. Nie jestem Vanessa ,ale porownanie mnie do tak wspaniales osoby jest bardzo mile. Niestety daleko mi do jej madrosci , ale ciagle sie ucze. Vanesso ,ale ubaw!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale heca,,,,rozbawila mnie pomaranczka,,,,,ale fajnie! _______________________________________________________ 6/No nie,niemozliwe_________pierwsza odezwala sie Marta.___Przeciez mieli domek,on chyba byl ubezpieczony. ___A jak nie? __Cholera ,napijmy sie strzemiennego i dosc na dzisiaj____powiedzial Andrzej.___Ja jutro musze isc do pracy.Matka sie wyspi to sama powie. Jadwiga lezala,nasluchujac____jak wychodza jej synowie z zonami.Trzasnely drzwi. ___A swoja droga,ciekawe,ile ona przywiozla i jak zamierza to podzielic miedzy nas?___powiedzial ziec do jej corki. ____Zadnego dzielenianie przewiduje____zachichotala Marta.___Matka jest z nami i tak zostanie.Kupimy dom i bedzie miala tam swoj wymarzony ogrodek.A te tysiac dolarow miesiecznie tez nam sie przyda.Wreszcie ja tez spelnie swoje marzenia.Ona chce miec ogrodek,ja duzy dom z tarasem_____rozmarzyla sie Marta.___Taki,jaki ma mecenas Sz.Tylko Andrzej,badz mily dla mamy. ___A nie jestem? Myslisz,ze ma 1000$ tej emerytury? 🌻cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×