Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kingalo,czy jestes biznesmenka? Tak? Nie boisz sie wyzwan? Twoj samochod to sposob na odreagowanie? Uwielbiasz chodzic w szpilkach? Dlatego tez abys mogla sprawnie operowac prawa noga potrzebujesz odpowiedniego obuwia.A jak tu naciskac pedal gazu,gdy masz szpilki na nogach? Otoz moja droga____teraz nie problem.Na rynku pojawil sie wlasnie model szpilek,ktore moga byc zarowno eleganckim obuwiem z obcasem jak i zwyklym plaskim butem.Aby aktywowac system obuwia bez obcasa wystarczy nacisnac guziczek....🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻36 ____No wreszcie i do nas mama dotarla____powitala ja synowa Krysia.____Na koncu,ale dobre i to____mowila nadasana.___Tyle dni mama tu jest_____dodala z wyrzutem-_____a dotad nie mogla do nas drogi znalezc. ____Alez Krysiu,mowilam przeciez,ze sie nie rozerwie.Ladnie mieszkacie_____pochwalila.____Nowe meble..... ____Podobaja sie mamie? ____Bardzo.Lubisz zielony kolor?____spytala synowa. ____Lubie.Wszystko moglabym miec na zielono,tylko Mariusz protestuje.On to chcialby miec wszystko sterylnie biale.Ale prosze,mam nadzieje,ze nie jadla mama nic na obiad? ____Jeszcze nie.Poza tym wiedzialam,ze do was ide.Mariusz uprzedzal,ze ty przygotujesz obiad. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Drogie panie, własnie przeczytałam, ze jestem uzalezniona od kawy :) No coz - faktycznie nic nie stawia mnie na nogi tak jak słynna kawka. Delektowanie sie jej smakiem o poranku... Chociaz lubie takze pic cappucino ;) Bez cukru - poniewaz moje życie i tak jak juz słodziutkie ;) Jak to w kaazdą niedzielke bywa po popoludniowym spacerku Marcin bawi sie z Julcią :) Spedziliśmy dzis znowu popołunie z Jankiem. Bartuś i Julcia cały czas spedzają na biegach i szaleństwach. Jestem pełna podziwu dla ich energgiii :) A moja córcia dziś idac przez park z Bartusiem za raczke (!) budziła uśmiechy na twarzach przechodniow. Jestem z niej tak dumna ;) Mimo ze teraz siedzi na ziemi razem z tatusiem, usmarowani czekoladką na buzi :P Venesko przeczytałam całosc artykułu o dziennikarzu. Bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,nie ma tu nikogo___-zatem i ja przenosze sie na moja dzialke--- pelna kwiatow.Jak cudownie usiasc pod cudowna czeresnia,,, Na niej ptasia rodzina uwila sobie gniazdko.Chodze na paluszkach,by ptakow nie ploszyc,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻37 ___I dobrze mama zrobila____pochwalil syn. Marta okropnie gotuje,to wszyscy wiedza.Wiesia moze i niezle,tylko strasznie tlusto.Po obiedzie u nich to ja chorowalem trzy dni___wyznal. ___No i Wieska ma prawo skarzyc sie na kregoslup ___zgryzliwie dodala Krysia.___Gruba jak beczka.Prosze____zachecala___u nas zdrowo sie mama naje i na pewno nie rozchoruje. Ja gotuje przede wszystkim na parze.Duzo warzyw,owocow....Zrobilam schab z ananasem______mowila krzatajac sie synowa. Mam nadzieje,ze bedzie mamie smakowalo. ___Na pewno.A jak ladnie wszystko udekorowane____chwalila Jadwiga. ____Nakrycie stolu jest nie mniej wazne od tego,co sie na nim do jedzenia znajduje____pouczyla Krysia. Ja zawsze dbam,zeby moj stol cieszyl oczy. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______---------------WITAJ LWECZKO!-------------------________ Venessa siedzi tak cichutko....... wiec dorzuce dla Ciebie Venesso te melodie.... posluchamy razem jak piekne ptaszki spiewaja! http://www.ewa.bicom.pl/biesiada/bsd38.htm Moze dziewczyny uslysza i dobiegna do nas! Nie chce ploszyc ptaszkow.......... zawolam ciiiiiiichutko: Kingalo! Lenko! Poliko! Jotazet! Kingo! Cocaola! Igusia!czekamy na Was! Pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Z reguly kupujac prezent dla swojego MM,partnera,powinnismy pamietac,by byl to praktyczny upominek. Tak wiec oto jeden z tych prezentow,ktory na pewno ucieszy obydwie strony. Poduszka firmy Francebed posiada wlasciwosci lecznicze. Choc wyglada na pierwszy rzut oka na zwyklego \"jaska\" to w rzeczywistosci jest to skomplikowana aparatura,ktora w prosty sposob potrafi wyleczyc go z chrapania. Poduszeczka posiada wbudowany mikrofon. W takcie snu nagrywa sie jego chrapanie,a juz nastepnym razem na znajomy dzwiek urzadzenie bedzie wysylalo delikatne wibracje,ktore wyeliminuja chrapanie. Poduszka jest wykonana z najwyzszej klasy materialow.Do produkcji skorzystano z mieciutkiej pianki. Warto odzalowac te 240$_____i noc bez zaklocen,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻W zielonym gaju ptaszki spiewaja___________-bo oto nasza kochana akicia nadchodzi,,, Kochana moja___________jestes i badz,badz,badz👄 Zrobilo sie taaaaaaaaaak blogo na sercu! Przytulam Cie mocno🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Gdzie jestescie? ? Czy Wy slyszycie te piekna piosenke____roze na sercu.? Akiciu__________ja chyba sie zaplacze ,,,,,piekne❤️ Moje lzy kap,kap,kap,na klawiature,,,,,i ta cudowna muzyka,,, Kochana moja___________-jestem z Toba!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,Kingo kochanie_________-zapomnialam Ci pomachac🖐️ Jak to sie stalo,ze minelysmy sie? Ciesze sie,ze spodobal Ci sie ten wywiad.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zadnym czlowiekiem nie stanowiles nigdy takiej jednosci, z nikim nie byles nigdy tak zzyty jak z wlasna MATKA. Nosila Cie,karmila,uksztaltowala___ cialo z JEJ ciala,krew z JEJ krwi. Piles zycie z kielicha JEJ milosci. Twoje narodziny byly dla NIEJ,po ustapieniu bolu, cudowna radoscia. I byloby to zalosne,gdybys dzis przestal byc dla swej MATKI radoscia. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu🖐️ dziekuje! Mimo tych zartwo,wciaz slucham te urocza piosenke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Akiciu___________dziekuje za kolysanke. Zycze spokojnej nocy! Dobranoc👄 Nawet nie wiesz jak bardzo ciesze sie,ze towarzyszlas na na LAWECZCE,,,,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
towarzyszylas mi,,,____sorry:D Nastepna piosenka jest takze ladna🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och kingalko🖐️__________baju baju baj,,,,, Gdzies sa te dwie morgi ? Daleko stad!Zajadam sie chalwa o smaku waniliowym i slucham,,,,baju baju baaaaaaaaaaaaaj!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy slyszalyscie o pigulce pozwalajacej przesledzic caly przewod pokarmowy od poczatku do konaca,w takiej wlasnie kolejnosci? Za pomoca jednego badania lekarze sa w stanie wykryc wszystkie niepokojace zmiany.W dodatku pacjent unika w ten sposob nieprzyjemnego badania gastroskopowego. Lepiej,zeby nie bylo zadnych zmian,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez ciagle powtarzam,ze ma sie tylko jeden DOM____gdzie jest moje miejsce,gdzie mam swoj wlasny kat,,,,,,,tesknie za nim! Kingalo____ale ja juz stoje jedna noga w nim,,,,, Pytasz o koncerty Cierniewskiego? Hmmm,na dzien dzisiejszy____________nie mam wiadomosci. Popytam,,,,dowiem sie🖐️ Pieeeeekne piosenki! Uwielbiam je❤️ Mam CD z jego piosenkami,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz ochote na czekolade ___slodka chwile? Dzisiaj szaleje ze slodyczami____ale sobie dogadzam,,,,, I kolejne uzaleznienie od slodyczy_____jak nie zjem,to mnie nosi __doslownie i w przenosni.... Jak stwierdzili brytyjscy naukowcy_____ze kawa przywraca naturalny stan psychofizyczny___________w moim przypadku kawa i do tego ciacho w kazdej postaci.... Dwa w jednym____bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------🌻 WITAJ LAWECZKO! Zastanawialam sie,dlaczego nie moge wstac o 7:00 rano? Nienawidze swojego budzika..... Prawdopodobnie spie za dlugo,,,,spie 8 godz dziennie! Nie raz zdarzylo mi sie ,ze obudzilam sie kilkanascie lub kilkadziesiat minut przed budzikiem,,,,i czekalam na budzik.Dzisiatki razy. Dlaczego tak trudno wstac? Z zyciowego doswiadczenia wiem,nie zawsze wiecej znaczy lepiej. Dotyczy to takze snu. Kiedy przeczytalam teorie o snie___wszystko stalo sie jasne.Otoz sen sklada sie z kilku cykli. Cykl,ktory nas interesuje trwa srednio 1,5 godziny i odpowiada za sen gleboki.Zostane wyrwana z takiego cyklu zanim sie on skonczy___zadzwoni budzik,siaiedzi zaczna halasowac,ktos mnie obudzi____bede wykonczona i nie do zycia. Zabrzmialo znajomo? Badania pokazuja,ze to nie dlugosc snu powoduje,ze jestesmy wypoczeci po przebudzeniu.Najwazniejsza sprawa jest liczba pelnych cykli snu,ktore przespalismy poprzedniej nocy.Kazda z takich cykli zawiera 5 faz,ktore wyraznie sa przez mozg za pomoca okreslonych fal mozgowych. Dla naszych potrzeb wystarczy wiedziec,ze 1 cykl trwa srednio 90 minut____65 min. normalnego snu/NREM/,20min.snuREM/tu pojawiaja sie sny/i znowu 5 min.snu NREM. Jesli mialybysmy spac calkowicie naturalnie bez budzikow i innych zaklocen snu,budzilybysmy sie srednio po snie o dlg.wielokrotnosci 90 min.-------np.po 4,5 godz.,6 godz,7,5 godz,lub 9 godz.,ale nie po 7 czy 8 godzinach,ktore nie sa wielokrotnoscia 90 min. W czasie pomiedzy cyklami tak naprawde nie spimy.To rodzaj polsnu.Jesli nie zostaniemy z niego wybudzone przez swiatlo,zimno,cieplo,pelny pecherz,halas,to kontynuujemy sen rozpoczynajac kolejny 90min cykl! Osoba,ktora przespi 4 cykle/6godzin/bedzie czula sie bardziej wypoczeta niz ktos,kto spal od 8 do 10 godz.ale nie mial mozliwosci dokonczenia tego cyklu,bo przed ich zakonczeniem zostal obudzony. Tyle o snie.Jestem juz na nogach od godziny____wracam do obowiazkow,,,,, Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo____w Tobie jest tyle ciepla! Szkoda tylko,ze nie jestes czesto.Nie tylko Ty! Mam inne podejscie do LAWECZKI.Wiecej juz nic nie powiem! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście nasamowite --- Koleżanki. Wasza obecność na Ławeczce jest tego dowodem. Tyle pięknych wierszy, tyle pięknych opowieści, tyle ważnych informacji. Wielkie słowa uznania dla Was -- Venesso, Kingalo, Akiciu i pozostałe panie. Dziękuję jeszcze raz za życzenia dla taty. Za moim oknem chmurzy się i zmierza ku burzy. Boję się :D -- jestem sama w domu. Może nie będzie tak strasznie. Może ominie nas. Ale co tam, jestem z Wami na naszej Ławeczce. O jej -------- ja się naprawdę boję. Zrobiłem zdjęcia ------ zaraz Wam pokażę jak to groźnie wygląda. http://images24.fotosik.pl/14/4b2580faea8ff467.jpg http://images23.fotosik.pl/14/b73e5d076d7e4e37.jpg http://images29.fotosik.pl/15/4701d856da7a7693.jpg --------- zupełnie z dnia zrobiła się noc i nadal zaczyna strasznie grzmieć. Muszę Was pożegnać, bo należy wyłączyć kompter. Pa ---- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj POLIKO! Poliko__________burza straszna! Jak za dwnych lat,,,, A moze przeszla obok? Z wielkiej chmury maly deszcz...? Sliczne zdjecia! Kochana,jestes profesjonalistka! I potrafisz umieszczac zdjecia na topiku!!!! Masz racje______jak nas wiecej na LAWECZCE,to i spiew slychac i ,,,,muzyke________i to jaka!!!! A to znow piekna poezja,,,,ciekawostki_____i tak nam zycie uplywa. Ciesze sie,ze usiadlas z nami__________zaraz zrobilo sie przytulnie. KINGALO_________pozwol ,ze uscisne Cie! Oj,zmarnialas mi troszeczke,,,,, Za chwile zostawie Ci kolejny odcinek o p.Jadzi... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×