Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Klient skarży się na infolinii operatora komórkowego: - Nie docierają do mnie wiadomości! - To może spróbuje pan jeszcze raz przeczytać? Pracownik często spóźniał sie do pracy, bo zasypiał. Kierownik zagrozili chłopu zwolnieniem i biedak kupił sobie kilka budzików. Któregoś dnia budzi sie rano 8:15 (do pracy na 8). Budziki nawet nie gdaknely. Przerażony leci do sąsiada - dentysty i mówi: - Rwij pan 4 zęby z przodu i pomaż pan mi twarz krwią, powiem, że miałem wypadek. Po zabiegu, pyta dentysty ile sie należy, ten mówi 400 zł. Gość zdziwiony mówi, że normalnie jest 40 zł. od sztuki, dentysta na to: - Tak ale dzisiaj jest niedziela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanesso jesli tak bedzie to ja przez tydzien od ciebie nie wyjde. Uwielbiam i pierozki i jablecznik. Wiec pozwol vanesso,ze dzis powiem juz dobranoc ,bo nie chce sie spoznic jutro na uczte. Do zobaczenia jutro. Zycze kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu___jak dobrze,ze wybierasz sie do dentysty po niedzieli. Twoje zalecenia___przykazania wydrukuje i powiesze nad lozkiem! Bede je czytac codziennie,,,pewnie pare razy,,,i wcielac w zycie. Dziekuje za dowcipy___dobre:D i mile towarzystwo. Tobie rowniez mowie________dobranoc! Pamietaj____spij tylko po jednej stronie hihihi. Pa,pa Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment :) Zaraz idziemy na spacerek razem z Julka i przyjaciółką, która ma córcie w wieku mojej małej... Sloneczko ślicznie przygrzewa... Lato w pełni. Trzeba korzystac z tej sloneczej aury :] Fakt, ze Julka kiedy wracamy do domu jest padnięta, ale do samego końca dnia jest usmiechnięta. Baaa nawet zasypia z uroczym grymaskiem na buzi :) Popoludni, kiedy Marcin wróci z pracy i odpocznie troszke, pewnie pójdziemy znowu sie przejsc. Zal siedziec w domu a takie upały... Juleńka pcha mi sie na kolanka i tez chyba chce wam cos napisac : hdoapamxycbvozmyyyyhzmmm pak;mmaybb (czyt. Pozdrawiam z całego serduszka:)) ) No i to na tyle :) Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo,dziekujemy za pozdrowienia__________a za te z calego serduszka___________szczegolnie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiat]🌻WITAJ 🌻🌻LAWECZKO🌻🌻 Dzisiaj bedziemy goscic p.Jadzie,,,, Kingalo____czy Ty zapomnialas o nas? Igusiu____mamy piekna pogode____nieprawdaz? Jest czym oddychac. POLIKO___AKICIU___LENKA___JOTAZET___COCACOLA🖐️ Zycze relaksu na lonie przyrody! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻69 Wyszly ze sklepu zadowolone. Jadwiga ogladala swoj telefon. ___Wiesz,czuje sie o wiele lepiej____przyznala. Taka mala rzecz,a zobacz,jak cieszy. ___Chodz,siadziemy w kawiarni,to pozapisujesz sobie w nim pare telefonow. Ja nie marnowalam czasu rano______mowila Zosia. Zatelefonowalam do corki i ona przyslala mi kilka numerow telefono do Cieplic. Masz____podala Jadzi kartke. _Zadzwon,zapytaj sie czy maja miejsca,ile to kosztuje i jedz na wczasy,,,, ___A moze ty pojechalabys ze mna?____spytala Jadwiga. Zapraszam Cie! __Nie,mowilam ci,ze niedawno wrocilam. Jedz sama,musisz sobie wszystko spokojnie przemyslec. O,zobacz,kto idzie________Maria!____zawolala. Wlasnie niedawno rozmawialysmy o tobie. ______Jadwiga?! Niemozliwe,co za niespodzianka! cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant zatrzymuje kobiete i prosi ja o prawo jazdy.Po zerknieciu na nie mowi: __Prosze pani,tu jest napisane,ze powinna pani prowadzic w okularach. __Tak,ale mam kontakty___odpowiedziala kobieta. __Policjant na to_____nie obchodzi mnie,kogo pani zna i tak dostanie pani mandat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 produktow utrzymujacych swiezy oddech/po posilkach,,,,/ 1/cytryny 2/pietruszka ,bazylia,rozmaryn 3/jablka 4/anyz/gryziemy/kardamon,ziarenka kopru wloskiego 6/galazki miety lub laseczki cynamonu 7/jagody i jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu___wczoraj mowilysmy tyle o naszym podejsciu,nastawieniu do zycia,,,, ZYC NIE ZALUJAC NICZEGO_________idea bez ogladania sie wstecz i zalowania czegokolwiek ____od wiekow jest celem dla wielu ludzi. Jednakze rozni ludzie zaluja roznych rzeczy,nad niektorymi nie da sie po prostu przejsc do porzadku dziennego. Jesli jednak wciaz probujesz naprawic stare bledy,najprawdopodobniej bedziesz rozpamietywala coraz wiecej z tych rzeczy,ktorych nie udalo ci sie osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie jest krotkie,jezeli zatem zaangazujemy sie w chwile obecna jakby byla ostatnia,byc moze wreszcie poczujemy sie spelnione. Kiedy jestesmy w dolku,wydaje sie nam tyle rzeczy niemozliwych,,,nieosiagalnych,,, Jak zatem przejac kontrole nad swoim losem i przezyc swoj czas tak,jak tylko sie tego chce? O tym____________w nastepnych postach,,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kiedykolwiek zauwazylyscie,ze latwiej jest sie skoncentrowac na czyms dotykalnym niz abstrakcyjnym? To dlatego,ze im bardziej konkretna idea,tym latwiej ja zapamietac. bez konceptu,m-ce i lata przeciekna nam przez palce. Ulozmy sobie konkretny plan tego,co chcemy osiagnac. Nie musimy od razu wdawac sie w szczegoly,wystarczy kilka rozlozonych w czasie podstawowych zalozen,,,,, Kiedy juz sporzadzimy taka liste,umieszczamy ja w widocznym miejscu,naprzeciwko lozka lub przyklejamy w rogu ekranu komputera,by zawsze miec ja przed oczami i szybko zapamietac. Dzieki temu pomysly te zakoduja sie w naszych umyslach,,,przez co latwiej bedzie nam je osiagnac,,,, Zacznijmy od najlatwiejszych i powoli przechodzic bedziemy do coraz trudniejszych,,,, cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laweczko. Mamy dzis naprawde pekny dzien. Sloneczko swieci , nie jest za goraco. Mam ochote na maly spacerek. Vanesso uwaznie czytalam twoj post dotyczacy przeszlosci i nie zalatwionych spraw. O rozpamietywaniu tego co nam nie wyszlo. Wiem,ze myslenie o zlych mometach z przeszlosci sprawia ,ze tracimy radosc dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy juz zidentyfikujemy dlugofalowe osiagniecia,rozlozmy je na krotsze etapy. Duze wyzwania moga byc zbyt ogolnie sformulowane,przez co ich osiagniecie duzo bardziej utrudnione,co z kolei pozbawi nas motywacji. Krotkotrwale przedsiewziecia sa bardziej zachecajace niz rozbudowane,dlugofalowe projekty. Kiedy juz osiagniemy swoj drobniejszy cel,poczujemy sie bardziej zmotywowane i gotowe do przejscia na kolejny etap. krok po kroku,dojdziemy na nawet najbardziej niedostepny szczyt,,,, O kalendarzu towarzyskim___w nastepnym poscie,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vennesko masz racje. Zeby docenic siłe i moc szczescia trzeba zyc terazźniejszoscią i tym co jest tu i teraz. Szczescie - podobno chwila ulotna... Ja mimo przeciwnosci losu które czasem nas spotykają jestem szczesliwa... Jestem szczesliwa bo rankiem widze usmiech na buzi Julki, słowo Kocham od męża... I wtedy wiem, ze pokanamy wszystko.. Droga ławeczko.. 🌼 Teraz przysiadam z kawką... Moze ktos dołaczy..? Vennesa 🌼 Wszysto jest możliwe, choć są dni gdy trudno uwierzyc w to... :) Igusiu 🌼 Ja juz dzis na spacerku byłam :) Warto, bo pogoda az sama nas do tego kusi... Udał sie twój?? Kingala 🌼 Akiciu 🌼 I reszta cudownych pań, których tutaj jeszcze nie miałam okazji poznać ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie. Kazdy nawet najmniejszy sukces motywuje do wiekszej pracy i zwiększonego działania. Sprawdziłam osobiście :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj IGUSIU___________w ten cudowny dzien! Ugotowalam juz zupe grzybowa,,,,,,w mieszkaniu pachnie,,,,,i za chwile zabieram sie za pierozki. Rozlozylam sobie prace na raty,,,,,,bo potem znow pieke jablecznik. Oj,bedziemy sie goscic! Wlasna \"kuchnia\",,,,,,smakuje!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Kinguniu____jak Ty to pieknie powiedzialas. Mamy rozne chwile,,,,,,ale przeciez musimy stanac na wysokosci zadania i pokonywac je,,,,rozwiazywac. Oj,zycie,zycie____________piekne ,,,,,a jakze,,,i czasami trudne,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vennesko jakie pysznosci przygotowujesz w swojej kuchni! Zupa grzypowa... Zawsze przywołuje wspomnienia... Jest to smak mojego dzieciństwa. Zupa takowa w wykonaniu mojej mamy jest niedopokonania :) Wybacz, twoja tez napewno jest przepyszna ❤️ A pierożki.. Mmm No tak.. Wakcje, ferie u babci... Tam królowały pierożki. Samodzielnie robione, okupione godzinami kobiet w kuchni. Nie to co teraz... Kupisz paczke, wrzucisz do wody i juz jest... Ja korzystajac z wolnego czasu zatopiłam sie w lekturze... Ale jestem i z wami 🌼...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesko jest piękne... Tylko niektórzy niestety nie doceniaja tego co już mają... I chcą tylko brac wiecej nie cieszac sie z tego co juz jest... Ostatnio w pewnej ksiązce przeczytałam pewien cytat: \"Zycie może być albo piękne, albo okropne. Ale zawsze łaskocze.\" I myśle, ze jest bardzo sluszny :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajmy sie pamietac o swoich sukcesach i nie umniejszajmy swoich postepow.Cieszmy sie najmniejszymi nawet osiagnieciami,dzieki czemu nasze zycie stanie sie pelniejsze i bardziej radosne,gdyz postepy zmotywuja nas do dalszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... Mała pomyłka... Pełny cytat brzmmi : \'Zycie jest jak wasy. Może być piękne albo okropne, ale zawsze łaskocze.\" Musiałam sprawdzic w moim zeszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Kinguniu__________zycie \"laskocze\'. Jestesmy tylko ludzmi i mozemy zarowno popelniac bledy,jak i osiagac sukcesy.Nawet jesli komus podwinie sie noga,powinien potraktowac siebie tak,jakbys potraktowala swojego pracownika,,,Mam na mysli_________-potraktowac sie ze zrozumieniem i konstruktywna krytyka.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadalam sobie dzisiaj troszeczke pracy w kuchni___i tak od czasu do czasu wpadam do komputera. Teraz mnie naszla mysl o oponkach___mam skladniki,,,,to moze i zrobie.Wyjatkowo_____zatesknilam za wlasnymi wypiekami,, A co tam,,,,nie mam nic do roboty,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesko masz racje. Kazde niepowdzenie powinno nas czegos nauczyc. Ale nigdy nie mozemy upasc z tego powodu tak nisko, by sie nie podniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,Kingus___-zasiedzialam sie w tej kuchni,,,, Tak sie zdaje___ale te moje kulinarne zachcianki sa czasochlonne. Przynioslam oponki____zrobilam je na oko____juz zapomnialam,ile czego_________wyszly naprawde pyszne_____nie zalowalam sera,ktory trzy razy zmiksowalam,,,, Niech mi tylko ktos powie,ze kiedys umial piec,gotowac i zapomnial,,, Nie uwierze,ze kiedys umial,,,, Tego sie nie zapomni,,,,,,ale sie objadam dzisiaj,,,,,, Igusiu__________biegnij,,,bo jeszcze oponki sa cieple,,,, A zatem Kingo kochanie-___czesstuj sie,,,,spojrz ile tego dzisiaj napieklam,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do naszych rozwazan ,,,,o zyciu,,,, Wezmy sprawy w swoje rece i zorganiujmy swoje zycie towarzyskie.Ono jest naprawde bardzo wazne,,,,Nie czekajmy az ktos nam cos zaproponuje,,,,Sami organizujmy impreze w dlugi weekend,,, Jezeli chcemy miec co wspominac,same stworzmy sobie wspomnienia poprzez zapelnienie swojego kalendarza wydarzeniami towarzyskimi. Niewazne zo zrobimy,wazne,zeby samej sobie stwarzac okazje do dobrej zabawy i milych wspomnien,,,, Nie czekalam na zaproszenie_________-tylko zaprosilam na dzisiaj moich przyjaciol do siebie,,,, Chcialabym im przypomniec smak domu rodzinnego,,,,,zapachy,,, Moze sie mi to uda,,,, Jak myslicie_____uda sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×