Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Ta jedna cza cza odmienila mnie,,,,, Poliko__________ale dostalam ruchow!? No ,nie kochana____________---jestes rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, nie gram na żadnym instrumencie, bozia dała mi więcej zdolności plastycznych, niestety.Śpiewam tylko dla siebie. Jako młoda dziewczyna śpiewałam w wiejskim zespole ale to bardzo dawne czasy. Dziś nie ma zespołu, zmieniło się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof Krawczyk Bo jesteś ty Na zewnątrz mgła tylko ziąb i deszcz A dla mnie świat w ciepłym świetle świec Powietrze ma elektryczny smak Chciałbym tak trwać nawet tysiąc lat Bo jesteś Ty Znów przy mnie budzisz się Bo jesteś Ty I wciąż czuję że... Bo jesteś Ty Cóż więcej mógłbym chcieć? Bo jesteś tu I proszę zostań już Ja chciałbym tak zawsze biec pod wiatr Nie liczyć dni ciągle zmieniać twarz Sprawić by czas wciąż owijał mnie Wszystko to już dziś nie liczy sie Bo jesteś Ty Zaczynasz ze mną dzień Bo jesteś wciąż Gdy zaczyna się noc Już wszystko mam Cóż więcej mógłbym chcieć? Bo jesteś tu I zawsze tu bądź Bo jesteś Ty Znów przy mnie budzisz się Bo jesteś Ty I wciąż czuję że... Bo jesteś Ty Cóż więcej mógłbym chcieć? Bo jesteś tu I proszę zostań już Bo jesteś Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spiewalam w szkolnym obowiazkowym chorze 4 lata a potem w nauczycielskim 7 lat! MM spiewa w nauczycielskim chorze 15 lat!!!! A gdzie oni nie byli i komu nie spiewali??? ojej ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wesolo__________-i o to chodzi,,,, Uwielbiam te piosenke! Dziekuje za slowa,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję rozśpiewanej parze!!! To piękne ile radości daje. Zawsze wiedziałam, że jesteś cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz powiedz mi kochana,czy zakochiwalas sie od pierwszego wrazenia?_____????? Powspominajmy nasze pierwsze randki,spojrzenia,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wierzysz w milosc od pierwszego wejrzenia___czy ktos Cie oczarowal ,kiedy go ujrzalas pierwszy raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso ----- zmuszona jestem pożegnać się dzisiaj z Tobą, ale tylko dzisiaj, po prostu do jutra. Rano bardzo wcześnie muszę wstać bo na 9.00 na kurs i do 2.00 popołudniu. Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń, stąd moje zmęczenie. Jesteś cudowna, przytulam Cię. Dobranoc❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie,ze najlepiej mozna sobie dobrac partnera kierujac sie pierwszym impulsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,milo mi ___dziekuje za towarzystwo,,, Sorry,jesli zadalam intymne pytanie.Nie musisz odpowiadac,,,, Dobranoc.Kolorowych snow. U mnie dopiero 16:00 Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Venesso wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, tylko nie należy pomylić zauroczenia z miłością, bo to trudno odróżnić. Skarbie wybacz, tak chciałabym rozmawiać z Tobą całą noc ale jutro, hiiii będę lunatykiem:p Buziaczki dla Ciebie 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caluje👄👄👄👄👄\\ Spij i snij______________dobranoc,pa🖐️ Rozumiem Ciebie_____i to doskonale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewazne ile mamy lat,,,,los rozne figle splata,,,, Kiedys wydawalo mi sie,ze bez \"tej \'osoby niemozliwe bedzie dalsze zycie,,,,ze jest ona mi przeznaczona,,,________________ale niestety,nie bylam w stanie zrobic nic,by te znajomosc utrzymac i wcale sie nie staralam,by fascynacja przerodzila sie w glebokie i dlugotrwale uczucie. Dlaczego tak postepowalam? Po pierwsze bylam zadufana w sobie_____niestety,musze sobie to powiedziec,,,,chlopak musial sie porzadnie natrudzic,,,,oj musial,,, A moze obawialam sie,ze przy blizszym poznaniu mogl sie okazac,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ze moj zachwyt,silne emocje znikna gdzies bezpowrotnie,,, Czy moje uczucia byly podporzadkowane rozsadkowi,ktory sprawowal nad nimi kontrole? A le jednak raz \"odebralo \"mi rozum,,,,, Ale to byly podchody,,,,,,podlizywania sie,,,,itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingalo____czy nie masz internetu? No wiesz________?????? Juz mnie nie ma,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻73 ____Juz mamie namieszali w glowie! najpierw Waldek z Wiesia,potem Mariusz z Krysia,a teraz ta plotkara Zosia. Ladnie nas musieli obgadac! A mama pewnie we wszystko wierzy. Rozum chyba mama stracila. ___Marta,uspokoj sie.____jadwiga tez wstala od stolu. I nie waz sie tak mowic o mojej przyjaciolce. __to skad te pomysly? Najpierw telefon komorkowy,teraz ten wyjazd. ___Marta!____teraz do akcji wkroczyl Andrzej. Marta,uspokoj sie i przepros mame. Chce mama wyjechac,odpoczac i bardzo dobrze. Niech jedzie. Te dwa tygodnie niczego nie zmienia. Marta z trudem starala sie uspokoic. ___No,niech mama usiadzie____poprosil ziec. Marta tak z troski o mame. Ona strasznie by chciala mamie nieba przychylic,,,,, No juz,ty tez siadaj,Marta___popatrzyl groznie na zone. ___Przepraszam,unioslam sie___Marta wyszla z pokoju. Waldek na wiesc o planowanym wyjezdzie od razu zadeklarowal,ze on osobiscie mame odwiezie. ____A moze i sam pobede z mama kilka dni? Co mama tam sama bedzie robic? __Nie,ja chce sama____bronila sie Jadwiga. Doceniam twoja troske,ale pojade pociagiem. __Niemozliwe____kategorycznie powiedziala Wiesia. Do Cieplic to bedzie z przesiadka. Mowy nie ma. Oboje pojedziemy z mama. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie choc pewnie wiekszosc z was juz spi. Musze wam powiedziec,ze dzis spedzilam naprawde mily dzien. Byla piekna pogoda i postanowilam spedzic go na swiezym powietrzu. Siedzielismy w cieniu drzewa i grilowalismy. Naprawde mily dzien. Ale nie zapomnialam o wspanialej laweczce i choc jest juz pozno to zagladam do was na chwilke.🌼 Tu zawsze jest tak przytulnie i milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, czy nie jest to magiczne słowo? Pomyślisz i już jest przy tobie, tuląc i całując cię czule w czoło. Bardzo się troszczy o twoje zdrowie i gdy jest przy tobie, nikt złego słowa na ciebie nie powie. Czuwa nad tobą nawet w nocy, by złe sny nie miały nad tobą mocy. Czy jesteś duży, czy jesteś mały, zawsze o pomoc możesz zwrócić się do mamy. I wystarczy, że słowo magiczne wypowiesz, jak bardzo kocha cię mama, zaraz się dowiesz. Bo weźmie cię w ramiona, Przytuli do piersi i w kolejce po szczęście Możecie stanąć pierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPOWIADANIE KRUCHY JAK CZLOWIEK Przeżył jedną wojnę. Był na niej bohaterem. Upuścił wrogowi wiele krwi, zepsuł mu wiele planów swoimi dywersyjnymi działaniami. Nie jeden raz był ranny, ale zawsze był twardy. Nawet gdy wyciągali mu pociski i szyli rany bez znieczulenia. Jego twarz była wciąż kamienna. Raz dorwał go wróg. Na przesłuchaniu był torturowany, lecz nie powiedział nic poza krótkim „pierdol się”. A później, gdy go uwolnili zakatował tamtych na śmierć. Ponoć nawet nie mrugnął gdy obracał ludzi w krwawą miazgę. Tak. Był twardy. Ludzie uważali go za bohatera podobnego mitycznemu Herkulesowi. Niczego się nie bał, nie czuł bólu. Był niemal bogiem. Towarzyszyłem mu przy łożu śmierci. Rany były tak poważne, że koniec był kwestią kilku minut. Płakał. Cały czas płakał i mówił, że nie chce umrzeć. Że boi się śmierci. Powiedział też, że zawsze się bał. Że czasami wrzeszczał z bólu. Że zawsze ukrywał emocje. Zmarł. Ludzie myśleli, że był bogiem. Ja wiem, że był tylko człowiekiem. Niezwykłym człowiekiem. I miał szczęście. Data: 22 VII 2007 Podpis: Przemysław Popis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele się mówi się o roślinie mandragorą zwaną. Podobno dzięki niej można przyrządzić potężne magiczne mikstury. Mówi się także że jej krzyk potrafi pozbawić przytomności. Jednakże najbliżej prawdy są ci, którzy uważają że to roślina pragnąca zostać człowiekiem. Posłuchajcie... Wiele lat temu żył potężny mag Archem. Nie był on jednak taki sam jak koledzy po fachu czyli arogancki, zarozumiały, przekonany że znając magię może być panem świata. Nie, on był najbliżej zwykłego człowieka. Pomagał wszystkim, którzy potrzebowali pomocy. Kochał ludzi a ludność kochała jego. Archem wyglądał jak stereotypowy mag. W zaawansowanym wieku, z haczykowatym nosem, długą siwą brodą oraz ubrany w szatę z szerokimi rękawami. Choć lubił pomagać ludziom, nie był do końca szczęśliwy. Okoliczności sprawiły że nie mógł mieć potomka. Nie chciał przygarniać sieroty, wolał mieć kogoś kto jest cząstką jego samego. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO! IGUSIU__________tak samotnie przesiadujesz na laweczce____biegne do Ciebie z kawka. Przynioslam szarlotke_____poczestuj sie. Czekam na cd Twojej opowiesci,,, Nie widze naszych pan______czyzby byly tak zajete? Zycze milego dnia! Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć. \" - Jean Ladriere 🖐️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się to dzieje! Co się to dzieje! Co się to dzieje! Aż lękam się wyznać to komu: Wiecie, że słońce dziś rano Zajrzało do mego domu. Aż lękam się wyznać to komu... Trza mieć odwagę - do skutku! Złociste, wiecie, nasturcje Zakwitły w moim ogródku. Trza mieć odwagę - do skutku, Więc powiem wam jeszcze coś więcej: Śród kwiatów śmiech, wiecie, rozbłysnął, Szczery, radosny, dziewczęcy. O, powiem wam jeszcze coś więcej, tylko nie śmiejcie się ze mnie: Ja, wiecie, czekałem na nią I nie czekałem daremnie. Tylko nie śmiejcie się ze mnie, Dusza ma całkiem pijana! Rzekła mi, wiecie: jak ślicznie, Gdy słońce w dom zajrzy z rana! Jan Kasprowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wrocilam:D Pogoda dopisala,humor tez,no i jedzonko:D Bylam nad morzem,dzieciaki mialy niezla frajde:D Ale wszystko,co piekne szybko sie konczy....tak juz jest:D Dzisiaj bylismy w kinie z rodzinka na filmie trojwymiarowym,fantastyczne wrazenia,polecam:) Jutro wieczorkiem pozegnam sie z moim mezem:(,ale juz 14 lece do niego z dziecmi:D Mam nadzieje,ze u Was wszystkow porzadeczku;) Zycze milego popoludnia:D wszystkim🌻 I buziaki dla Was😘😘😘 A teraz dryndne do mojej sasiadeczki:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻74 ____Dzieci,nikt mnie nie bedzie odwozil. Przestancie mnie traktowac jak dziecko. Powiedzialam i zdania nie zmienie. Pojade sama. ____Dlaczego mama nas tak traktuje? Wiesia miala lzy w oczach. Juz nagadali mamie o nas cos zlego? ___Kto?_____spytala Jadwiga. __My przeciez tylko w trosce o mame,zeby mamie razniej bylo. Wynajmujemy sobie pokoj obok,bedzie mama miala towarzystwo. ___A moze mama juz z Marta wytrzymac nie moze i dlatego wyjezdza?_____spytal Waldek. Nie dziwilbym sie,nie dziwil. Tylko po co to ukrywac? W kazdej chwili moze mama przeniesc sie do nas. ___Czy wy nie mozecie zrozumiec,ze ja po prostu chce pojechac odpoczac do sanatorium? Nikt na was niczego nie mowil i niejest mi zle u Marty____tlumaczyla spokojnie. Pojade i wroce. cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKO___________witaj nasz promyczku!🖐️ Wrocilas???? Ciesze sie,ze spedzilas milo czas_____podladowalas swoj akumulatorek,,,, Przed Toba wyjazd do MM_________ciesze sie razem z Toba! Przed Toba kolejne wrazenia:D O,tak Lenko____zadzwon do swojej sasiadeczki_________wygladam od rana,,,,,,i nie widze naszej kochanej akici,,,,,,,,gdziez ONA? Odpoczywaj i ciesz sie kazda chwila spedzona razem🖐️ Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przyjaciół Kiedy was nie ma to jakby nagle Zabrakło w moim życiu muzyki Kiedy Was nie ma to czas mnie straszy Że przeminę, że będę chwilą Kiedy was nie ma to jakby niebo Miało się rozstać na zawsze ze słońcem Kiedy Was nie ma dosyć mam wszystkiego I pragnę stąd na zawsze odejść Moi przyjaciele Moi przyjaciele Moi przyjaciele bądźcie zawsze ze mną Moi przyjaciele Moi przyjaciele Z wami wiem, że wszystko mogę Że wystarczy tylko chcieć Jak mam wyśpiewać, jak mam dziękować Jak wytłumaczyć, że bez was mnie nie ma Przytulam do was moją miłość I wdzięczność mą w modlitwę zamieniam Milion aniołków narysuję I wszystkie razem postrącam z nieba Dom na górze wybuduję I zagram klauna kiedy trzeba Moi Przyjaciele Agata Budzyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam zakrecony dzien______obowiazki wzywaja. Do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×