Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kto chce byc z nami,chce byc mile widzianym przez nas,ten powinien dostrzegac to,co piekne i pociagajace, w nas,miec pozytywne nastawienie do nas ,a przede wszystkim zyczliwy stosunek do innych.Do ludzi!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź tu zawsze, kiedy wspomnę gdy zawołam zanim przyjdę Choć przestrzenie są ogromne sny tak czarne a dni zimne Bądź latawcem tak swobodnym z raczek dziecka, gdy ulecisz Bądź mi światłem bądź kagankiem mnie wędrowca chciej oświecić Bądź muzyką , która zawsze towarzyszy każdej chwili Polihymnia ideałem szumem ciszy dniem motyli gra lekkości moim echem bądź tu zawsze przyjacielu /z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na ławeczce. Ufam Ci świecie mój.... nie spotka mnie nic złego. Tulisz do siebie mnie przecież jak nikogo innego. Jakąś chwileczką szczęścia obdarowujesz mnie co dzień... Choćby najmniejszą,jedną... i jestem jak ryba w wodzie. Zaczarowałam swój świat i w mniejszym zamknęłam świecie. Kocham Cię... Świecie mój... Kocham Cię...Ja Twoje dziecię... /z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca mąż z pracy do domu i pyta żonę: - Kochanie,co dzisiaj na obiad? - Nic - odpowiada żona. - Ale wczoraj też nic nie było. - Tak.Ugotowałam na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaleje pożar.Małżeństwo wybiega z płonącego budynku. Żona mówi do męża. - Wiesz Jurek,po raz pierwszy od 15 lat wychodzimy gdzieś razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moja miłe panie. Popieram Olimpię, Rybciu ładny wiersz i z żaecików się pośmiałam. Pospałam dziś dłużej bo prawie do 9 am. Wczoraj tak jak planowałam w ogrodzie nie pracowałam. Już ubrana roboczo wyszłam na podwórze lecz głowa rozbolała tak bardzo, że wróciłam do domku. Dziś czuję się już dobrze na tyle, że do ogrodu mogę pójść i popracować. Pogoda nawet lepsza niż wczoraj bo cieplej nie ma wiatru który kapelusz z głowy zrywa. pozdrawiam wszystkie miłe panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko! Witam Was moje kochane👄 . W pracy urwanie glowy nie mozna sie wyrobic , choc caly dzien spedzam przed komputerem to wracajac do domu nie moge sie oprzec, zeby do Was na Laweczce nie usiasc :D Powiem Wam szczerze, ze jak mnie nie ma to wcale nie znaczy , ze o Was nie mysle. Dzis przed koncem pracy pomyslalam o Rybci oj jak dobrze by bylo gdybym mogla odrazu zasiasc do stolu na smyczny obiadek a tak niestety lece do garow cos upichcic MM zostal dzis dluzej w pracy i wroci o 18-tej..... ok . ide robic zapiekanke z miesiem, grzybkami. papryka kolorowa i makaronem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynkka,obiad czeka na Ciebie!Zapraszam:) Pani kazała dzieciom przynieść do szkoły swoje domowe zwierzątka. Małgosia przyniosła kotka, Jadzia pieska, a Jasiu przyniósł żabę. - No i co ta Twoja żaba potrafi, Jasiu? - pyta pani. Jasio szturchnął żabę, a żaba na to: - Kła! Jasio jeszcze raz szturchnął żabę, ale ona znowu: - Kła! Wreszcie Jasiu się zdenerwował i uderzył pięścią o stół, a żaba na to: - Kłanta namera, tarira kłantanamera, kłanta namera, tarira kłantanamera. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czy jest dyrektor? - Dla pięknych pań dyrektor jest zawsze. - To proszę mu powiedzieć, że przyszła żona. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie Kochani to w życiu bywa, Różnie się nasze życie rozgrywa. Dla jednych pałac, drogie kamienie, Dla innych smutek, płacz i cierpienie. Lecz pamiętajmy, wszystko się kruszy, Ważne co mamy w sercu i w duszy. Cieszyć się trzeba z tego co mamy, Co człowiekowi drugiemu damy. Bo za pieniądze szczęścia nie kupisz, Więc nie rozumiem czemu się smucisz. Masz Przyjaciela, miłość i zdrowie, I to jest ważne, każdy tak powie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpio dla Ciebie ❤️ Jesteś Moją Prawdziwą Przyjaciółką , dziś mogę już to powiedzieć.. Nie zostawiłaś mnie , gdy inni odeszli , Nie zostawiłaś , gdy płakałam.. Nie zostawiłaś , gdy potrzebowałam... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Krystynkko,piekne,wzruszajace slowa!Dziekuje slicznie! Jestem zawsze calym sercem z Toba!PODZIWIAM CIE!!! Zapraszam jutro na poledwiczki z grzybami! Podaje przepis. składniki: polędwiczka wieprzowa - 300 gramów pieczarki - 500 gramów plastry wędzonego boczku - 10 sztuk cebula - 2 sztuki Przyprawa do mięs Knorr majeranek - 15 gramów podgrzybki (świeże lub mrożone) - 500 gramów olej do smażenia sposób przygotowania: Umyj polędwiczkę, oczyść z błonek. Mięso okrój tak, aby powstał jeden równy kawałek. Wykrojone mięso zmiel w maszynce. Polędwiczki zamarynuj w Przyprawie do mięs Knorr. Zalej grzyby wodą, po chwili odlej nadmiar płynu. Cebulę i pieczarki pokrój w kostkę, a czosnek posiekaj. Rozgrzej olej na patelni. Dodaj cebulę i czosnek, następnie grzyby i smaż do momentu, kiedy cały sos odparuje. Dopraw całość majerankiem. Odstaw do ostygnięcia i następnie zmieszaj z mielonym mięsem. Plastry boczku rozłóż równo obok siebie. Rozsmaruj na nich farsz, nałóż polędwiczkę i całość zroluj. Mięso piecz w piekarniku w temp. 170C przez 25 minut. Podajemy z puree ziemniaczanym. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie. Oscar Wilde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji DNIA KOBIET życzę Ci dużo zdrowia w szczególności. Niech uśmiech na twojej twarzy zawsze gości, a życie nie sprawia trudności. Niech wiatr pieśń niesie ci radosną, abyś zawsze czuła się jak wiosną. Wśród pachnących kwiatów i śpiewających ptaków. Aby motyle na dłoni ci siadały i najskrytsze marzenia spełniały. Aby ptaki po niebie latały i twojego szczęścia szukały. Żeby z twoich oczu leciały tylko radosne łzy, tak jak wiosną pachnące bzy. W trudnych chwilach niech gwiazdy nad tobą czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają. One nie pozwolą nigdy ci zginąć i żadnego szczęścia ominąć. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście
Przepraszam.Bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy tylko 8 marca ranek wstanie kwiatami panowie obsypują panie. Niech chociaż raz w roku widzą nasze damy że my o ich względy zawsze zabiegamy. Dajmy im różyczki,fiołki i złocienie za ich miłość w ich sercach,trud i poświęcenie. Za noce bezsenne,za ciężką ich dolę za pranie na sznurku i za obiad na stole. Nie tylko w Dzień Kobiet bądźmy dla pań mili bo co byśmy bez nich panowie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byśmy zawsze były górą i jeździły dobrą furą. Byśmy kasy miały w bród przekroczyły sławy próg. By faceci przy nas mdleli nosić nas na rękach chcieli. By nam dali coś w prezencie gdy dzień 8 Marca będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mężczyzny kobiety są tym,czym żagle dla żaglowca /Jasgues Chardonne/ Piękna kobieta podoba się oczom. Dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem,druga zaś skarbem /Napoleon Bonaparte/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETO KOCHANA Rybciu,Krystynko,Kingalko W dniu Twojego Święta dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia jeśli chcesz... 🌻🌻🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być kobietą, być kobietą ... Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem, być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie... Być kobietą, być kobietą - oszukiwać, dręczyć, zdradzać nawet, gdyby komuś miało to przeszkadzać. Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże. Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie... Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie. Ekscentryczną być kobietą - przyjaciółki niech nie milkną, czas niech płynie w rytmie walca, dzień niech jedną będzie chwilką. Jakaś rola w głównym filmie, jakiś romans niebanalny... Być kobietą w dobrym stylu, Boże, daj mi... Gdzieś wyjeżdżać niespodzianie, coś porzucać bezpowrotnie, łamać serca twardym panom, pewną siebie być okropnie... Może muzą dla poetów, adresatką wielkich wzruszeń? Być kobietą w każdym calu kiedyś przecież zostać muszę! Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle... itd. Ach, kobietą być nareszcie, a najczęściej o tym marzę, kiedy piorę ci koszule, albo... naleśniki smażę 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Paniom w Dniu ich święta życzę miłego spędzenia dnia, dużo kwiatów, słodkości i uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honore de Balzak Żona jest dla młodego mężczyzny kochanką, dla dojrzałego towarzyszką, dla starego pielęgniarką, i w każdym wieku jest pretekst, aby się ożenić. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×