Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

hahaha a skąd wiesz że go mam hahaha pisać każdy może a wiesz że mam bmwuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara czyni cuda lecz zeby wierzyc we wszystko co jest napisane trzeba być naiwnym jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj uważnie: mam 2 laptopy iPhona iPada bmw dom 350 mkw podworze wieksze od twojego a w nim wiecej lisci niz u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie panie przepraszam ale ja w tej chwili bardzo dobrze się bawie ona rozsmiesza mnie do lez haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jej tu nie ma od godziny
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu tak rozsmakowałam się w Twoim przepisie na leczo, że robię dla jutzejszych gości. Zapach smażonej papryki rozchodzi się po całej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kingalko! Za Twoim posrednictwem dla Twojejgo Meza! 🌻🌻🌻🌻🌻 Najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia. Zycze Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niech ....wasza rocznica bedzie szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na wzajemne podziękowanie za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa. 👄 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,dla takiej kobietki jak Ty ,nie ma przeszkod! Jestes niezlomna. Gratuluje zakupu!:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansik
Mile Panie, brzydko się bawicie kosztem tych których tutaj nie ma, jak brak Wam jest tematów to porozmawiajcie o czymkolwiek ale nie obrzucajcie ludzi posadzeniami , bo nikt normalny nie będzie chciał skorzystac z waszej ławeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lansik dzięki ze tutaj zaglądasz jak inni bawią sie naszym kosztem to jest ok? nie stajesz w naszej obronie? lansik nie ładnie oj nie ładnie postępujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie w niedzielne popoludnie. Byłam już na porannym spacerku z pieskiem. A teraz pora na obiadek. Rybcia odpoczywa Krystnkka rownież. Olimpio dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na ławeczce. Kingalo Wszystkiego najlepszego z okazji Rocznicy Ślubu Idźcie dalej przez życie w parze ze szczęściem i miłością. Niechaj troski i kłopoty omijają Was z daleka a los niech przynosi same cudowne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko! Mamy dzis piekny dzien, sloneczko swieci i radujemy sie razem z Wami Kingalko kochana z M: Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości , wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata. Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas ... Sto lat, sto lat jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane niedziela dobiega konca, dzieci pojechaly, Antos ma dzis 3 tygodnie ale wyglada jakby juz 3 miesiace skonczyl jest slodki i grzeczny. Zoska cala dumna z brata a starsi bracia czekaja zeby juz podrosl i gral razem z nimi w pilke :D :D :D Pozdrawiam i 👄 przesylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAWECZKO🖐️ Witam wszystkie Panie! Spacer Przechodząc kiedyś, z rana, po zielonej łące, Wdychałam zapach trawy i kwiatów pięknie pachnących, Nad moją głową, wesoło ptaki w swoim tańcu fruwały, Promyki słońca cieplutko, twarz moją muskały. Napawałam się, tym pięknym, porannym widokiem, Idąc powolnym i równym krokiem, Ostrożnie omijałam wędrujące mrówki, Które wyznaczały swoje własne dróżki, Przy łanach zbóż na moment przystawałam, Zapachem świeżego chleba, się delektowałam, Modraki i maki, jak kolia, podkreślały niwę złotokłosą, Błyszczały przepięknie, pokryte poranną rosą. Spłoszyłam niechcąco, dwa młode zające, Które uciekły w trawę, na pobliskiej łące. Na horyzoncie chmurki się pojawiły, Biało-szarą szatą, słonce przysłoniły, Musiałam wracać, by zdążyć przed deszczem, Jednak postanowiłam, że wrócę tu jeszcze! Aleksandra Szrejder Pozdrawiam🖐️🌻👄 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie jest chlodnawo,ale wiosna tuz tuz.Oj,jak mi sie marzy pobyt w plenerze,swiergot ptakow,kwiaty... Wiosna! cieplejszy wieje wiatr Wiosna! znów nam ubyło lat Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy! Śpiewa skowronek nad nami Drzewa strzeliły pąkami Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty. Ktoś na niebie owce wypasa, hej! Popatrz zakwitł już Twój parasol, hej! Nawet w bramie pan Walenty stróż Puszcza wiosną pierwsze pędy już Portret dziadzia rankiem wyszedł z ram I na spacer poszedł sobie sam Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć By zieloną wiosnę w głowie mieć. 🌻🌻🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynkko,niestety wszyscy bolejemy z powodu tej katastrofy.Wspolczujemy:( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłym uśmiechem, serdecznym gestem przywitam Ciebie - taka już jestem... Serdeczne słowa,życzliwe myśli chętnie do Ciebie dzisiaj wyślę... Uśmiech to fajna sprawa, lekarstwo na smutek i humor poprawia. Nic nas nie kosztuje a pięknie buzię zdobi Śmiejmy się więc dużo,to nam nie zaszkodzi. Uśmiechnij się do mnie a ja uśmiechnę się do Ciebie stwórzmy radosną atmosferę wokół siebie... Inni niech też tego spróbują.. i z uśmiechem na twarzy nam wtórują. Życie,które jest bardzo szare czasami rozbłyśnie wtedy tęczy kolorami. Serca nasze będą pełne radości, szczęścia i dla bliskich miłości.. Uśmiechniętego i miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×