Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Moim zdaniem powinnaś zasięgnąć porady u lekarza,może masz nadczynność tarczycy ? Spróbuj przed snem wypić szklankę gorącego mleka z miodem - mi pomagało. Może coś podpowiedzą Olimpia albo Krystynkka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAWECZKO🖐️ Ojej,Krystynkka troche posiedziala :) Wypatrywalam Cie moja droga. I jeeeeeeeest Kingala! A co z Toba skarbie? Dawno Cie tu nie widzialysmy.Juz myslalam ,ze chorujesz po tych ogrodowych przesileniach.To tylko chwilowa bezsennosc.Przejdzie Ci. MM tez spaceruje w nocy.Udaje,ze nie rozbudzilam sie i po chwili zasypiam ponownie.Cha,cha,cha mam na siebie sposob. Pojawilyscie sie i natychmiast razniej zrobilo sie,prawda Rybciu? Rybciu,uwielbiam takie przepisy na sztuki,szklanki,lyzki.Bardzo mi odpowiada ten sernik.troche tych jajek potrzeba...Ale coz,dobry sernik wymaga nakladu.W koncu jajka nie sa takie drogie.Na 100% upieke go na sobote.Jaki prosty!!!Dzieki.:) U mnie wilgotnie.Za moment wybywam .Mam dyzur.Wroce wieczorkiem.Do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,mysl przed zaśnięciem o czymś mega przyjemnym, pomyśl o sobie dobrze i ciepło. Dobra jest tez herbata z melisy np z pomarańczą. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykorzystaj naturalne sposoby, które pomogą Ci uniknac bezsennych nocy. Miód i mleko Dwie łyżeczki kopru gotujesz w 150 ml mleka, przecedzasz, słodzisz miodem i wypijasz tuż przed snem. Doskonale na sen działa też mleko z cebulą. Filiżankę mleka podgrzewasz w garnuszku wraz z jedną obraną cebulą. Trzymasz na ogniu 15 minut, ale musisz pilnować, by mleko się nie zagotowało. Szyszki chmielu Zrób ziołową poduszkę. Wypełniasz poszwę szyszkami chmielu. Można także dodatkowo włożyć do niej zioła o usypiających i uspokajających właściwościach: kwiaty lawendy i liście melisy. Na takiej poduszce można spokojnie przespać cała noc. Jabłko Sok na bezsenność: sok jabłkowy, z czerwonych winogron lub bzu czarnego sprawi, że stężenie glukozy we krwi nie zmniejszy się zbyt szybko. Jest to jedna z głównych przyczyn przebudzenia. Przed snem trzeba wypić szklankę soku. Można go lekko podgrzać. Lawenda Olejki - lawendowy, rumiankowy i z kwiatu pomarańczy - działają aromaterapeutycznie. Miesza się je w stosunku 1:2:1 i wlewa do kominka. Ustawia się go w sypialni. Można też wetrzeć w klatkę piersiową mieszankę olejków z lawendy, szałwii, majeranku i bazylii. Kąpiel na dobry sen Dwie duże garście suszonego kwiatu lipy zalewasz litrem wrzątku. odstawiasz pod przykryciem na 15 minut, by zioła się zaparzyły. Przecedzasz i wlewasz do wanny z ciepłą wodą. Zanurzasz się na 15 minut. /z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikać wysiłku fizycznego przed snem (około 3 h), bo może to spowodować pojawienie się problemów z zaśnięciem. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko!!! I jeszcze cos znalazlam w Necie.Mysle,ze masz w czym wybierac. Wybieraj i pokonuj! Unikaj wieczornej kawy oraz alkoholu Jeżeli należysz do osób, które są czułe na działanie kofeiny i nie możesz pić kawy, herbaty oraz innych napojów, które zawierają kofeinę, to unikaj spożywania kofeiny już od południa. Nawet jedna lampka wina może źle wpłynąć na jakość snu. Wieczorna dawka alkoholu może sprawić, że zaśniesz szybciej, ale będziesz się budzić w nocy. Dzieje się tak dlatego, że spada poziom cukru we krwi oraz organizm wychodzi z zatrucia alkoholowego po jego przetrawieniu. Po każdym wypitym drinku należy dać organizmowi przynajmniej godzinę czasu, zanim położymy się spać. Pamiętaj ! Kontrast światła dziennego a ciemności w nocy pomaga organizmowi wzmocnić działanie naturalnego zegara biologicznego. Warto więc przyciemnić swoją sypialnie w ciągu nocy, bo pomoże to szybciej zasnąć oraz nasz sen będzie lepszy. Zaciągnięcie na noc zasłon, a także zamknięcie drzwi, pomaga w w ograniczeniu dopływu światła. Problemy ze snem powoduje też nikotyna, która pobudza i stymuluj organizm. Jeżeli palisz papierosy, to masz na pewno zakłóconą fazę głębokiego snu, która zostaje znacznie skrócona. Palacze zwykle częściej dotyka problem z pozostaniem w uśpieniu, a także budzą się niewypoczęci i zmęczeni. Pa,pa🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre i tyle snu kłopotów kochani nie mam jedynie ze snem w domu porządek w ogrodze wciąż robię przemęczona też nie jestem ale....witaminy!!! Rybciu od miesiąca zapomniałam wogóle o nich skleroza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpio!!? tak jest!!! kawa!!! toż piję po 6 pm!! czarnego szatana!! moje kochane ja Was po prostu kocham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wam tej nocy będzie super mleko i miód mam mam herbatkę jaśminową a ja myślałam że tak zawsze będzie z moim snem w dzień byłam bardzo drażliwa i wrażliwa aż mnie to zaczęło również przeszkadzać och kochane jestem uratowana i kurcze naprawdę znów jestem sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę przecież wiesz ale chętnie bym czasami puściła dymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś nie robię kawy , zrobię kakao Rybciu kochanie dziękuję za kawę witaminki jak najbardziej a teraz wypiłabym kawusie haha takiego szatana o smaku czarnej jagody skończyłam, rozpoczęłam kremową o smaku migdałowym .... też dobra ale za kilka dni pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest u mnie ponuro i zapowiadają deszcz na dziś i jutro chociaż cieplutkoooooo. Z ogrodu więc nic nie będzie i dobrze bo muszę rozliczyć taxy. Witaminki B już przyjęłam, magnez również. Wapno zostawię na popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kingalo bierzesz się ostro za siebie,witaminki i jeszcze raz witaminki,musimy same zadbać o siebie.A mleko z miodem przed snem też Ci powinno pomóc. Kawka tylko jedna rano.Zobaczymy czy tej nocy będziesz spała a powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie deszcz pada od wczoraj więc mąż nie pocieszony,bo nie może pójść na działeczkę.Siedzi więc przy laptopie i włączonym tv i w sumie się nie nudzi.Na jutro też przewidywany jest deszcz w naszym regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko! Kingalko kochana to przedwiosnie tak na Ciebie dziala:D i tak jak zawsze powtarzam..... dobrze miec PRZYJACIOL, bo w kazdej sytuacji pomoga . Nasza kochana Rybcia i Olimpia juz Ci duzo napisaly rad i dobrze, ze bierzesz witaminy a mleko z miodem tez dziala. Choc powiem Ci szczerze ja moge kawe wypic 5 min. przed snem i nie mam problemow. Ale jak jest pelnia ksiezyca to przewracam sie z boku na bok :D ... nie, nie ... nie wyje do ksiezyca jak wilk i lunatyczka tez nie jestem :D Moje kochane u mnie juz wiosennie i oby jak najszybciej przyszla nasza Pani Wiosna to i samopoczucie nasze sie poprawi. Rybiu tez skorzystam z Twojego przepisu :D Olimpio napisz jak mala krolewna :D moj najmlodszy wnusio rosnie jak na drozdzach :D Pozdrawiam i 👄 zostawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie śpię. Zrobiłam uroczysty obiad i zaraz zasiadamy do tortu urodzinowego mego syna. Dziś 23 raz będzie dmuchać świeczki. Nie jestem senna i nie padam na nos, może za wcześnie bo dopiero przed 3pm. Masz rację Krystynkko dobrze że moje przyjaciółki są na ławeczce, bez Was skleroza murowana. Rybcia przypomniała o witaminkach, Olimpia i winku i kawce a Ty Krystynko , że jesteśmy przyjaciółkami. Dobrze że Was mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUBILACIE z okazji twoich urodzin,choć się nie znamy i nie widzimy,przyjmij życzenia marzeń spełnienia. Korzystaj z młodych,pięknych lat,dopóki otworem stoi świat. Póki szczęśliwe są Twe dni,korzystaj,powiadam Ci,bo młodość nasza jest tylko raz,w młodości szybko przemija czas. W Dniu Urodzin życzę Ci by spełniły się Twoje marzenia by słońce nad Tobą zawsze świeciło i do szczęścia prowadziło. by uśmiech często gościł na Twej twarzy, byś zdobył w życiu szczyt swoich marzeń. Wszystko co chciałbyś by się zdarzyło, wszystko czego pragniesz by Twoim było. Wszystkiego Najlepszego. STO LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc rzekł księżyc i zamknął swe oczy Gwiazdy także życzą Ci miłej nocy. Czas spać powiedziała nocka. Nie Nie Jeszcze nie! Przyjaciół jeszcze odwiedzić trzeba, wieczorne życzenia przekazać dobrej nocy życzyć, snów w krainie tęczy albo w krainie baśni, dobrego spania,radosnego wstawania dobrego jutrzejszego dnia i marzeń spełnienia. - To chyba na dziś wszystkie moje dla Was życzenia DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo to dla Syna 👄 SLOLENIZANCIE!!! Zabaw szalonych, Przygód wspaniałych, Snów kolorowych, Przyjaciół doskonałych, Góry słodkości, Samych radości, Dnia wesołego, Baw się na całego! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,depesza dla Twojego syna! Drogi jubilacie! Jestes pieknym,mlodym,ambitnym czlowiekiem. Zycze Ci przede wszystkim dobrego samopoczucia kazdego dnia!!! Nigdy nie zaluj podjetych decyzji.One byly Twoim wyzwaniem. Swietnie sobie radzisz z nowa rzeczywistoscia.Osiagasz wspaniale sukcesy.Gratuluje. Krocz dalej swoja obrana droga.Jestes czlowiekiem swiata i codziennie wzbogacasz sie wewnetrznie. Przyszlosc nalezy do Ciebie.Niech bedzie ona przyjazna i przynosi Ci duzo zadowolenia i satysfakcji. Zycze zdrowka ,samorealizacji i spelnienia marzen. Wszystkiego najlepszego! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynkko! Zaczarowalam swojego skarbka.Wita mnie swoim cudownym usmiechem.Kocha usmiechac sie.Coz to za pogodna istotka.Wyzwala we mnie tyle nieokielzanych uczuc.Darzymy sie nawzajem miloscia wyjatkowa ,bezinteresowna.Uwielbiamy swoje towarzystwo.Kiedy ja filmuje,jest niesamowicie skupiona,wpatrzona w obiektyw.Moglabym tak dlugo,,,ale wystarczy.:)Wiem,zwariowalam...i nie tylko ja.Na szczescie:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za życzenia, zostały przekazane w odpowiedzi DZIĘKUJE moje kochane oczy sie zamykaja. Rybciu witaminki wszystkie wziete Olimpio kawy nie piłam, papierowó nie paliłam Krystynkko wszystkim ucałownia idę s p a ć dobra noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na ławeczce. Dzisiaj Krystyny i Bożeny więc Wszystkim solenizantkom serdeczne życzenia Imieninowe. Co prawda pora już prawie obiadowa ale zostawiam na ławeczce kawę,herbatę owocową i zieloną oraz croissanty co prawda z marketu ale pyszne./muszę sama wypróbować przepis na nie- przepis już znaleziony/ obiadek potem..... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech jest jak słońce o świcie co piękny zień zapowiada. Radością wypełnia nam życie, bo bez radości żyć nie wypada. Jest jak tęcza na niebie co kolorami nas urzeka, ratunek niesie w potrzebie gdy przykrość czasem czeka. Uśmiech jest jak uścisk dłoni na powitanie, co serdeczność i przyjaźń oznacza. Uśmiech jest jak rozmowa szczera co drzwi nam do serca otwiera, nawet gdy chłód dookoła. Jest jak muzyka z serca płynąca co niejedno uczucie wyzwala, jak róża pachnąca nasze umysły zniewala... /z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilngala
­­­­­­­­­­­. Wszystkim Krystynom, Krysiom, Krystynkom,Krysiaczkom, Krysiuniom i Krysiulom przesylam moc buziaczków w Dniu Imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×