Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

Gość lesne .................
stwierdzam ze tu nikt nikomu nie jest potrzebny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz CJ, bezinteresowny to ja bylem dla wszystkich kobiet pare lat temu, po paru latach zlych doswiadczen, jestem tylko dla wybranych... (zaraz mnie arava zje..ie) taki lajf. ale napisz do czego, moze sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesne .................
do marudzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesne---> Teraz to wszyscy tacy interesowni i materialisci 😭 Nie mam czym kusic :P Mialam na mysli np wspolne zabijanie czasu ;) Malo kreatywne, wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesne .................
malo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesne .................
zbierasz bilety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesne---> Czasem lubie pomarnowac czas ;) Zwlaszcza w milym towarzystwie :D Mnie nie pytales o zaden bilet :P NO ale zwracam honor, bo jakbys zapytal to i tak bym odmowila... Nie stac mnie na pociag by bylo :D Na miejscu nikogo nie miales? ;) Bo marnotrawstwa to ja nie lubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesne .................
wybieram Leśne nudzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesne---> Bo do mnie najczesciej trzeba drukowanymi literami. Nie czytam miedzuy wierszami ;) Taaa... raz materialista a raz utopista (czy jak to sie mowi ;) ) Same checi nie wystarcza... Ja dziekuje tyle godzin w kiblu w pociagu spedzic jadac na gape :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie dawno pociagiem nie jechalas, skoro nie wiesz, ze kible tez sprawdzaja. utopista materialista to wbrew pozorom, bardzo zyciowe polaczenie, tylko do kobiet dociera to nieco pozniej. az sobie kawe zrobie, chociaz nie cierpie tego swinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesne---> Oj dawno 😭 A jak jechalam - to nie sprwadzali - farta mialam...? ;) Jak dla mnie to antyzyciowe polaczenie :O Nie zartuj!!! I jedno i drugie nalezy tepic! :D Wychodze z zalozenia, ze czego nie cierpie to nie wciagam. PO co sie katowac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calamity , następnym razem , jak bedę we wrocławiu zapraszam Cie do kina.A maniana to knajpa.Ulicy nie pamietam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava---> Aaaaa!! NO widzisz! JA do knajp nie chodze ;) A do kina to zawsze sama!! ;) Ale dzieki za zaproszenie 🖐️ A kiedy sie wybierasz? Moze jakies piwko...?? (nie wierze, ze to napisalam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAkos w grudniu może. Ale jeszcze nie wiem.Dwa lata nie byłam , a teraz co 3 tyg jeżdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wiele trafiania nie miałam.Wozona byłam.Ale naokoło sie najeździłyśmy , bo koleżanka-kierowca , przyjechała po prawie 2 latach :D miała niespodzianke. Ale nie poznaję miasta.Co to za budowla przy powstańców , przed skrzyżowaniem z piłsudskiego? taka wielka.I to prawda , że poltegor maja rozebrac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochodem to jeszcze gorzej, bym powiedziala... :O Najbardziej sie teraz oplaca piechota chodzic :D Prawda 😭 Rozbieraja 😭 Nie wybacze im tego 😡 A co buduja na Powstancow przy Pilsudskiego to nie wiem :O Wiem co na Grunwaldzie buduja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na grumnwaldzie to chyba jakąś galerie? Zielone światełko na poltegorze było punktem , na którym oparta była moja pijacka nawigacja , przy powrotach do domu.Najpierw na poltegor , potem to juz trzy przystanki do domu były tyl;ko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Galerie, ktoras tam z kolei. A TArg diabli wzieli 😭 I swietnie to ujelas! To taki wroclawski azymut byl!! Bardziej mi sie Poltegor z Wroclawiem kojarzyl niz jakikolwiek inny zabytek 😭 Przebolec nie moge i nie przeboleje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde , zniszczą mi wszystkie wspomnienia.Który targ diabli wzieli??ten po prawej stronie , jak sie jechało 10 przez most pokoju( nie pamietam ulicy),po szkole na zakupki chodziłam... wrocław zaczął się konczyc , jak posz ły do remontu lody na komandorskiej.Juz nigdy nie było tak samo.... a piwko- jak najbardziej , jesli przyjadę na dłuzej , niż 24 h , a zazwyczaj tak nmie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava---> No wlasnie!! Widze, ze Ty jedna rozumiesz!! A ja patrze na to codziennie i serce mi krwawi!! A wiesz ile zieleninyy przy tym wycieli??!! 😭 Tak - ten targ. Tez tak zakupy robilam :( I na Komandorskiej raz bylam od czasu remontu. Ale to juz nie to. Nawet jesli lody mialyby ten sam smak (a nie maja) to klimat juz nie ten :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×