Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

śpij dobrze , koala Misiu , moze zas mao nazbierałeś brunatnej tkanki tłuszczowej , wiec lepeij nie zasypiaj , bo sie mozesz nie obudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala - nie ze spisz w lodowce, tylko ze taka zimna jestes... arava - no to przerabane, nie masz u mnie szans. moja kobieta jak ma \"te\" dni, musi mi chociaz ognisko rozpalic... i co to za chinska podrobka misia przyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , leśne jeszcze niedawno gotowy byłeś się zakochac , gdyby nie mój szczenięcy wiek , a teraz co?:P wyobrax sobie , że to co napisałam , to ZALETA. Bo- nie napisałam , że LUBIĘ się obywac , ale mogę, wiec na przykład pomyśl , ze sobie wyjeżdżasz na 4 tyg , a ja zostaję sama.I ani ogniska palic nie muszę , ani...:P dżemy na zimę robie na przykład wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm........
arava...dżemy ????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava, alez ja niczego nie deklarowalem. poza tym, jak wracam po 4 tygodniach, to oczekuje zrobionych dzemow, ogniska i mojej kobiety gotowej do akcji...czy to az tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tos sie rozpisał:D a chociaz śmiesznego? z dymankiem wylot na erotyczny.adieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam , \\tak dla rozrywki mozna , ale żeby nie porwało to nie powiem,Próbuje nawet nieśc przesłanie:P ale nieprzekonywujaco i volver widziałam , takie klimaty to ja lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
a ja nalegam, miłe Panie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo , w drodze z jednego topicu na drugi przykucnij gdzies w rogu , zajmij się sam soba i wróc odprężony , bez cisnienia... bo , jak widzisz , nikt Cię nie chce , musisz sobie pomóc sam. dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bajki, kreskowki i takie tam. nie lubisz bajek dla dzieci? jezeli nie, to przepraszam, myslalem, ze lubisz jak facet Ci wciska wyssane z palca historie? ja bylem ostatnio na czyms tam pt 7 krasnoludkow - historia prawdziwa. 4 piwa i da sie obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
Arava, Ty mi pomożesz, masz doświadczenie, czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi opowiadac bajeczki na dobranoc , ale z tymi historiami to nie wiem , skad wziąłeś:o o krasnoludkach czytałam , ze nie dla dzieic , ale dla dorosłych tez nie najlepsze. Nie wiem , może w małych kinach cos ciekawego bedzie , jutro w wyborczej napisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
Arava, tylko muśnij mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - z zycia, z zycia... dokladnie te krasnale takie byly, ani me, ani be. jeszcze troche i nawet moje dzieci bede musialy w kinie pic, zeby mogly jakis film obejrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duże kafeteryjne doswiadczenie , więc jestem przekonana , ze taki z Ciebie buger jak ze mnie lauren , to raz , a dwa , tój mikropenis i pryszcze młodego onanisty nie msa dla mnie atrakcyjne.I , jak to sie mawia , idx przez oziminę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
Arava, daj szansę, Twoje podejrzenia sż złudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
Jeżeli, wykorzystam to w dwójnasób, dla Ciebie i dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spij dobrze ja już zakończyłam dyskusje:P nadejdzie taki dzień , że poprosze moderatorstwo o skasowanie cłaje mojej twórczosci i porzuce to miejsce przegrywania zycia , kto wie , czy nie bedzie to już niedługo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
mruczenie, czuję, że zazdrosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burger
Arava, miłej nocy, pomyśl o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis koala
wróciłąm z kina...jest ktoś?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×