Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

nie...znaczy tak - mialam wyskoczyć z tortu ubrana w skąpe fatałaszki obszyte futerkiem z kroliczym ogonkiem na pupie.. żartowałam.. kurcze, nie bylam jeszcze w tej łazience..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez :D Tym bardziej, ze na silikon mnie nie stac :P Pamietaj, ze zlosc pieknosci szkodzi... I sie nie denerwuj. Net to rzecz nabyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, nabyta, ale zbedna. moze i popisalibysmy listy, ale mam dysgrafie, pisze naprawde fatalnie. jeszcze nigdy w zyciu nie zlozylem takiego samego podpisu... ale moze to i dobrze, rozwod przyjdzie latwiej w razie czego. koala - jak dla mnie to mozesz wyskoczyc i bez tych fatalaszkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze slysze, by na dysgrafie dawali rozwod :P Uwielbiam listy!! Ale takie standardowe, papierowe, nawet kartki moga byc. A teraz wszystko takie elektroniczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drukowane?? 😭 Nikt mnie nie rozumie 😭 Nawet na swieta Bozego Narodzenia przysylaja mi smsy i e-kartki 😡 I tym optymistycznym akcentem zakoncze dzien :D Fajny byl weekend, heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko to kwestia gustu! Jedno jest pewne Twoj podobal sie bardziej Tobie, a moj mi :D Na odwrot az w takim zachwycie bysmy nie byli :P Wypij, wypij. Ja dzis nie mam co :O A zdrowia nigdy za wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac, moze w ramach fajnego weekendu jeszcze mi sie cos fajnego przysni ;) Chyba, ze promocja sie juz skonczyla 😭 dobranoc, pchly na noc, karaluchy (i inne robale) pod poduchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze mi sie nie chce :D I nie mam najmniejszego zamiaru na jakakolwiek wieksza aktywnosc fizyczna teraz... Mam dzis za soba pare kilosow, wystarczy :P Jeszcze bym za bardzo schudla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zębacze to ujdą, ale reszta...przeciez mówiłam, ze się koale nie myją i jakoś żyją...tylko co z kwiatuszkiem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala, wstaw sobie pod prysznic lustro, ponoc pomaga. calamity - ja Ci moge umyc plecy taka duza szczotka, bo jako dysgrafik rece mam nieporadne i zeby moge uszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno lustro juz zwaliłam..:o...ok, lecę moczyć mojego nenufara....🖐️ jakbyśmy się juz mieli dzisiejszej nocy nie spotkać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 15 minut? polski express normalnie. cholera, nie lubie jak kobieta przed pojsciem do lozka sie perfumuje. no chyba, ze to jednoczesnie jest randka, to moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×