Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

Eden to imię jednej z bohaterek, która ma córeczkę z zesp.Downa, jest kelnerką i poznaje faceta, ktory jest świetnym kucharzem-gotuje zawodowo. A zaczął gotować, o chciał mieć taki wielki brzuch jak jego mama, gdy miala urodzić jego siostrę. A ten drugi film byl o dwóch braciach przyrodnich, ktorz wychowali sie oddzielnie -kazdego wychowala babcia. Jeden jest wybitnym naukowcem, drugi uczy literatury, ale widac, ze sa nieszczęśliwi. Obydwaj spotykają kobiety, ktore maja odmienic ich zycie. Generalnie te \"Cząstki elementarne\" są trochę przygnębiające.Oba filmy są niemieckojęzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslaalm nad zakochanym paryżem , ale nie grali o pasujacej godzinie.Mała randeczka i teraz przegrywamitd. Film niemieckojezyczny cięzko mi się ogląda , nie trawię germańskiego:P języka , uraz z ogólniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapiel jest dobra na wszystko.Najlepsza na smutki .Mam kolekcję czekoladowych płynów do kapieli , ale bardzo niesympatyczną łazienke , więc rzado z nich korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...to chociaz mniej placisz za wodę :D...jakis plus juz jest.. aha i bylo spotkanie z aktorką z jednego z tych filmów...nie mowila po angielsku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tłumacz jakiś chyba był? Płacę stosunkowo duzo , mam fioła na pukcie prania , piorę kolorami.Brązowe, różowe i fioletowe , niebieskie i zielone , czerwone , białe , szare.Posciel i ręczniki dziele na jasne i ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl tlumacz i wogóle babka wyglądała bardziej subtelnie w realu niz w filmie...w filmie wyglądała trochę po męsku... ech ja uwielbiam jak w domu pachnie praniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej lubie silan avocado chyba.mogę wąchac w kółko wyprane w tym rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo może smacznie spi.Calamity dawno nie widziałam , ale mało ostatnio tutaj bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłabym , ale musiałabym odmotac się z koca i iśc umyc zeby.Posiedzę jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpij dobrze i niech Ci się przyśni obłędny , szalony , ognisty , zakończony nieziemskim , ba czterema nieziemskimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem :o dzisiaj nie byłam , wczoraj sie ukulturalniałam w filharmonii jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiesz, bo nie pada. jak tam mija weekend mloda? bo ja dzisiaj doszedlem do wniosku, ze chyba delikatnie przesadzam, walnalem 5 butelek tokaja, moim kumplom w restauracji drugie tyle i przyszla pani sprzataczka - ze chyba sie za glosno zachowujemy. wszak knajpa z klasa - szmata na stol - i zamykamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazne, moze w innych okolicznosciach przyrody. czemu jeszcze nie spisz? hm? zaczynam sie o Ciebie martwic pani dochtor, nie zeby jakies cyber-uczucia, ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało sypiam jak nie połoze sie przed 23 , to potem problem. przyjaciółka z czasów nastoletnich ma dzisiaj urodziny , jest w australii, nie widziałam jej z 7 lat , zateskniłam , meile to tak mało:( nie ciagne za jezyk Ty tez jakos pózno tutaj bywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilem Ci juz, ze zycie jest zbyt krotkie zeby spac. a ja wlasnie z knajpy wrocilem, a ostatnio to dochodzilem 2 dni do siebie po meczyku... zreszta pisalem, juz niedlugo bede mial jasnosc, czy jeszcze do czegokolwiek mi sie przydacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w sensie? przydacie w sensie?bo nie wiem , czy sie obrazac. powoili zbieram sie do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , no to ide spać. Napisz jak tam sprawy na znanym nam froncie:P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×