Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

za podstarzałe mozesz wyłapac:PSTARE panny sie mówi ja sie prawdy nie wypieram tak , czarnuszku , szalejemy ze szczęścia, przynajmniej ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosko kręcił tyłeczkiem na mój widok...;) ech... nie podstarzale, lecz...świadome siebie....i swojego seksapilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do czego maja przekonywac? BTW pies został przy mnie po rozpadzie związku , walczyłam jak lwica o prawa właścicielskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w umowy spoleczne to wierza gornicy, rolnicy i nikt wiecej. nie upominam sie o swoje, jezeli cos ma byc moje, to trafi w moje rece - z moja niewielka pomoca. zbyt duzo stracilem walczac na sile o cudze szczescie i juz nie chce mi sie... jezeli zapasiesz psa na smierc, to efekt bedzie taki sam - odwrotny od zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? burger, mruczyński i dziewczyny (o ile jeszcze nie śpicie)------> muszę nynać... buzi ;) życzcie mi miłych snów;) może się przyśnią:) buziaczki jeszcze jedne, papa;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac tylko ja nie rzucam slow na wiatr = jak ide spac to spie :P A nie czaje sie przy kafe, zeby w razie czego wykoczyc :P Moze jednak nie jestem tak uzaezniona jak mysle ;) MOj piesio tez z ulicy :) A stare panny to ponoc koty maja, nie psy. I kaktusy uprawiaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×