Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

Przegrywanie życia na kafe ma swoje plusy.Np nie musisz miec makijazu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , ze sie nie malujesz:) a nie kapac bym się nie mogła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , co jest w niej takiego..przeciez to bagnisko.No ale jestes Ty i ja :classic_cool: a to juz duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóz wyobraź sobie będe wynajmowac mieszkanie , w którym nie ma obecnie netu.załozyc , nie założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze zwykłaej babskiej ciekawosci wlazłam na ten temat i obejrzałam obraz.No w sypialni bym sobie nie powiesiła , ale żeby histerii dostac od razu...Chłopiec też na mnie nie zrobił piorunujacego wrażenia. Ale juz dzisiaj napisałam , jakby mnie nagły szlag trafił cała odziez przekazuje w spadku nieznanemu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trusia? nowe słówko?? pewnie tak , calamity widziałam koło 10 czy 11.Znowu mam ciag nocny kafeteriowy , jak nie mam dy zuru i nie musze byc rano przytomna to sie staczam;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest \"pulp fiction\" na jedynce. ja tam sie nie nudze, chociaz wbrew powiedzeniu uwazam, ze to wlasnie inteligentni ludzie sie nudza, bo trudno zadowolic sie im byle czym. a Was czasem poczytac moge, co nie jest jednoznaczne ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam pulp fiction e , zaraz bys chciał zrozumiec ja nie mam cierpliwosci się nudzic.zaraz sobie szukam czegos do roboty.Robienie nic nie dla mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie chce. przeciez chodzi o to, zeby zawsze bylo cos, co trzeba dopiero odkryc i zrozumiec, inaczej zycie byloby nudne. wybacz za to nietypowe pytanie, ale czy jako lekarz weterynarii spotkalas sie moze kiedys z kim kto jadl psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.Chociaz u mnie na wsi mozna kupic ponoc psi smalec , dodaja to do herbaty , ponoc to jest panaceum:o I faktycznie był dziadek , co mial pełne obejscie psiaków i dystrybuował podejtrzana max w słoiczkach po musztardzie:oodebrali mu ze 6 psiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. ostatnio mnie ktos poczestowal, ale odmowilem. zastanawiam sie czy rozsadek w takich przypadkach powinien gorowac nad zmyslem kulinarnym. wszak pachnialo wybornie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam całuj dziewczyny:P ja wolę panów;) spij dobrze , pa i nie jedz tego :o tak wogóle to czort wie , co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo... masz 10 pkt:p chodziło mi troche o anatomie , ale racje masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×