Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

:o myslałam , ze Calamity , rzuciła kafe w cholere:o i mnie 😭 a coz takiego dokonałeś , że zasłuzyłes na oklaski? czyzby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo , kontener zon? mnie by sie jedna przydała do prania i sprzatania:D podzielisz się? a tak serio-to ten wyjazd , którym nas straszyłes? Na długo? I , oczywiscie , w końcu jestem ciekawska baba, dokad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie , ja kiepskiej nie potrzebuje , ja musze mieć jakość pierwsza:P:classic_cool: jak wybierzesz wadliwy egzemplarz- cierp sam:LP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko hurt duzej ilosci towaru po atrakcyjnej cenie , w dodatku może się trafic egzemplarz wybrakowany to ja obstawiam , ze zona będzie made in china:P:P a tak wogóle to co interesujacego jadłes ostatnio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra , to szczęśliwej podrózy i daj znac , co tam zaimportujesz :P:P pa , a nawet , niech tam , wyjatkowo 😘 na dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam z niecierpliwoscia:) tez wyszłam , ale wróciłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...po co depilowac? dla siebie , jak sądze , jakos lepiej się czuje , jak jestem uporządkowana:P Na zakupach nie byłam , sprzątam , potem zamierzac w reszcie odpocząc po cięzkim tygodniu i przed nastepnym.Wino bede piła. A wogóle to sie przeprowadziłam i sama zyje w 3 pokojach.To ostatnio mnie najbardziej dołuje , że mam tyle pustego miejsca dookoła siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśne 🖐️i jak tam import?? za akwarium to ja nie bardzo... w lecznicy w poczekalni bede miała a na koty mam uczulenie pies mi wystarcza , jako zwierżatko tylko mało mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie za bardzo nic sie nie chce zaimportowac. widac, nawet chinki za mna nie przepadaja, w sensie przeginaja w druga strone - za szybkie sa - i trudno poznac, ktora z nich to wartosciowa dziewczyna. ot, taki los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam , jaki procent na kafe stanowia osoby niesamotne , szczęsliwe i zadowolone z zycia.Chyba nikły;) Odpruwam od wszystkiego te wielkie metki ikea.Mam wrazenie , ze jedna jest większa od całej poduszki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obowiazku? A cóz to za obowiązek? bo ja prawie wyłacznie dla przyjemności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×