Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogódka

mam 17 lat ! bede mamą!

Polecane posty

Gość Pogódka

Strasznie sie ciesze .Choc nie wiem jak to bedzie ,ale to nieistotne dla mnie teraz Bede matka i zoną Moj chłopak ma 23 lata i tez jest z tego powodu szczesliwy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zaraz Cie tu zjada i nawyzywaja:( ale najwazniejsze, ze Ty jestes szczesliwa, trzeba myslec pozytywnie :) Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogódka
Dziekuje strasznie sie ciesze dzis robiłam test i ............jestem w siodmym niebie a czemu maja mnie zjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
bo stwierdzą że jesteście nieodpowiedzialni. ale ja wam życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QWEEEEE
wlasnie czemu....GRATULACJE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak naprawdę
to w wieku 17 lat jest czas na przykład na naukę innych rzeczy niż bycia mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na to Twoi rodzice?a on sie cieszy nawet nie jestes pelnoletnie ale jak sie cieszysz to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogódka
Ale dlaczego nieedpowiedzialni No przeciez ponosimy konsekwencje swoich igraszek Więc nie rozumiem o co cały krzyk o którym wspominacie Dzis nic i nikt nie moze mnie zdenerwowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka11
ja też wcześnie zostałam mamą, i wiesz co jestem z tego powodu zadowolona jestem młoda a dzieci już odchowane. Powodzenia życzę sama się przekonasz jaki dziecko to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogódka
Nie wiem tylko co z rodzicami! Sa strasznie konserwatywni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem zwolenniczką tego
żeby dzieci miały dzieci. To beznadzieja jakaś. Bez wykształcenia, bez pracy, bez niczego właściwie, bo w tym wieku to fiu-bździu w głowie... Nie wiem z czego właściwie się tak cieszysz. To w końcu nic trudnego być w ciąży. Na pewno nie jest to jakiś sukces. Ale to w końcu twoje życie i skoro się cieszysz, to się ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uda ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem zwolenniczką tego
oj wyklucza, wyklucza... widać, że mamą nie byłaś jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
bo jak się chce to można sobie poradzić! "nie jestem zwolenniczką tego"-widocznie ty byłaś mało dojrzała i to nie był jeszcze czas na ciebie skoro sobie nie poradziłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle 111
Pogódka- skoro Ty jesteś szczęśliwa i SZCZERZE cieszysz się z tej ciąży to znaczy że DOJRZAŁAŚ do roli mamy :) ........ serdeczne gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha22
gratulacje!!!ja tez jestem w ciazy w 7 tygodniu!termin mam na maja ale bardzo sie ciesze!!!2 miesiace jestesmy po slubie i mamy niespodzianke!!!pozdrawiam wszystkie mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek nie ma znaczenia jesli czujesz sie szczesliwa to znaczy ze juz dojrzalas na bycie mama i zona zycze powodzenia . Pa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULACJE
Mam nadzieję, że sobie świetnie poradzisz w roli Mamusi mimo swego młodziutkiego wieku:):). Bardzo mi się w Tobie podoba to, że potrafisz ponieść konsekwencje swojego postępowania a nie od razu kombinujesz jak tu się pozbyć "problemu" - jak to dziś jest w zwyczaju durnych i nieodpowiedzialnych nastolatek. Trymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ping-Pong
Ciekawe ile tatusiek wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Pogódko. Jeśli jeszcze narzeczony Ci pomoże i pozwoli dalsze kształcenie się w między czasie to gratuluję podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna i złośliwa
gratuluję i powodzenia życzę :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
ja zostałam wczesnie mama - 20 lat teraz mam 30 skonczone studia swietna praca wspaniały maz ten sam od 10 lat zycze ci powodzenia a tym którym się nie udało - nie słuchaj - wiecej wiary w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka całkiem okrągła
Nie ma się z czego cieszyć. Powinnaś się wstydzić. Cóż...głupia to się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
jesli to do mnie to nie mam sie czego wstydzic jestem dumną mama i żoną zazdrośnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka całkiem okrągła
Jesteś nastolatką ktora sie puscila i wpadla. Czego mam ci zazdroscic? Zlego prowadzenia sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×