Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przenoszę

Czy ktoś miał przeprowadzoną laserową korekcję oczu?

Polecane posty

Gość gość
Czytam i czytam i coraz więcej mam wątpliwości czy zdecydować się na tą operacje. Jak widać zdania są podzielone. Ile pacjentów tyle doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszika
Ja miałam w Optegrze w Katowicach. Mają tam naprawdę dobrze zabiegi i bardzo sprawnie je przeprowadzają. Dla mnie lentivu okazało się idealnym rozwiązaniem i dzięki temu już nie musze nosić okularów. Naprawdę jestem zadowolona z tej opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larosa

suszika ja się wybieram na zabieg w przyszłym tygodniu w Katowicach do Optegry. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku jak u ciebie. 🙂 Stres jest, mam wadę -6 więc korekcja wzroku to dla mnie duża szansa, by normalnie funkcjonować. Lekarz mi mówił, że na pewno będzie dobrze po zabiegu bo to bardzo nowoczesna metoda i nie będzie komplikacji, więc wiem, że nie ma co się bać, trzeba myśleć pozytywnie 🙂 Trzymajcie za mnie kciuki proszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrendaJack

Widzę katowice, a ja dziewczyny mieszkam w rzeszowie i to tutaj z kolei miałam zabieg w Optegrze. Właściwie to jest po zabiegu jakiś tydzień czasu. Jest w porządku. Wiadomo na początku mały dyskomfort, ale z każdym dniem coraz lepiej. Na upartego mogłam iśc do pracy następnego dnia, ale jakoś i tak wzięłam sobie l4 😄 A jak to u Was wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak poszłam do kliniki to mi doradzili żeby poprawić sobie wzrok laserowo. Podobno jest bezboleśnie i co ważne jest też szybko. Ale mówili o metodzie Lentivu…a robią ją w Optegrze. Jestem z Katowic więc doskonale się sklada bo klinika jest w tym samym mieście. No i szczerze mówiac zdecydowałam się na nią i nie załuję bo świetnie jest bez okularów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Stokfisz

Soczewki ? naprawdę ? Ja tylko chciałam powiedzieć, ze ja po tych soczewkach dostałam zapalenie spojówek po tych soczewkach. Ledwo to wyleczyłam.  Wada -5 .... sorry, ale ja tez miałam taką wade i miałam lentivu w Optegrze w Rzeszowie. Moja kuzynka, która mieszka w Kanadzie tam z kolei przeszła zabieg korekcji wroku u siebie w Toronto. I miała wadę -5 i -6. A ktos tu będzie mówić na temat noszenia soczewek, ze są super.  Może warto poczytać ile jest powikłań po soczewkach? A serio warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki

Moja szwagierka  po pół roku zastanawiania się w końcu poddała się laserowej korekcji wzroku w Centre de la Vision w Krakowie. Pierwszy tydzień nie był łatwy ale teraz już wszystko wróciło do normy. Ona jest bardzo zadowolona. Całe życie nosiła okulary i w końcu się ich pozbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka88

Ja miałam laserowa korekcję wzroku w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Bardzo dobrzy lekarze i co jeszcze ważne, że cena tego zabiegu w tej klinice nie jest z kosmosu, tylko jest za taką normalną cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladka88

Ja też nie mogłam nosić soczewek ze względu na to, że często u mnie występował zespół suchego oka. Tez miałam zabieg w Dzięgielelwska Instytucie Oka metodą EBK 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Suchecka

jestem po zabiegu Lentivu w Optegrze  w Krakowi. Dzięki temu zabiegowi mogę swobodnie poruszać się bez okularów. Co do lekarzy to w szczególności chciałabym podziękować pani dr Edycie Sacha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissJackson

Ja miałam Lentivu i uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Byłam przeszczęśliwa że widzę bez okularów. Wcześniejsza wada - -5 i -6 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnTheBeach

Moja mama nawet miała przeprowadzona laserową korekcję wzroku, ale to było metodą Clearvu w optegrze - jest po 40 stce 😉  bardzo się cieszyła, ze nie ma zadnych ograniczeń wiekowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha33

Nie wyobrażam sobie nosić teraz okulary. Dwa lata jestem po zabiegu lentivu. Pamietam, ze personel był bardzo miły, zabieg krótki. tak samo krótki okres rekonwalescencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LinaTw

A gdzie miałyście zabiegi wykonywane ? Bo optegra ogólnie ma w róznych miastach kliniki. Ja miałam laserową korekcję wzroku Lentivu w Poznaniu. Na na badaniach kwalifikacyjnych trafiłam na bardzo fajną młodą panią dr Magdalenę Maleszka-Kurpiel. Potem tez miałam konsultacje pozabiegową 😉 Super lekarka 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja przeprowadzałam taką korekcję wady wzroku w klinice dr Nowosielskiej w Warszawie. Bardzo skuteczna metoda EBK, tak zwana powierzchowna, bez „dłubania” w oku, a więc bez ryzyka uszkodzenia. Korekcja bardzo dokładna, a rekonwalescencja szybka i bezproblemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahela55
Dnia 26.10.2019 o 21:36, Gość Iza napisał:

Ja przeprowadzałam taką korekcję wady wzroku w klinice dr Nowosielskiej w Warszawie. Bardzo skuteczna metoda EBK, tak zwana powierzchowna, bez „dłubania” w oku, a więc bez ryzyka uszkodzenia. Korekcja bardzo dokładna, a rekonwalescencja szybka i bezproblemowa.

Nie ma nic gorszego niż dłubanie w oku 😕 Dobrze prawisz 🙂 ja akurat zakwalifikowałam się do zabiegu Lentivu w Optegrze w Krakowie. Zero jakiegos zespołu suchego oka czy pieczenia itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratingen
21 godzin temu, Gość Rahela55 napisał:

Nie ma nic gorszego niż dłubanie w oku 😕 Dobrze prawisz 🙂 ja akurat zakwalifikowałam się do zabiegu Lentivu w Optegrze w Krakowie. Zero jakiegos zespołu suchego oka czy pieczenia itd 

Ty miałas w Krakowie, ja akurat mialam ten zabieg robiony  w Lublinie 😉 ja pracuję jako stweardessa i po prostu u mnie był ten problem, ze okulary mi zwyczajnie przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KimWayne

Ja miałam zabieg równiez w Optegrze ale był to zabieg Clearvu na moją krótkowzroczność 😉 Dzięki temu jako  latka rzuciłam okulary już tak na stałe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2020 o 16:08, Gość KimWayne napisał:

Ja miałam zabieg równiez w Optegrze ale był to zabieg Clearvu na moją krótkowzroczność 😉 Dzięki temu jako  latka rzuciłam okulary już tak na stałe 😉

 Moja mama miała ten zabieg Clearvu 😉 fajnie, że  jest teraz taka metoda, która jest dostępna po 40 stym roku życia. Też mama była zadowolona z zabiegu oraz z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no Lentiwu jest na prawdę dobre - ja robiłam w Katowicach i na serio doskonale mi zoperowali oczy! widzę dokładnie i bardzo dobrze. nie mam co narzekać! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhm dobra jest optegra, potrafią pomóc w wielu kwestiach i szczerze mówiąc na prawdę cenię sobie to, ze są jeszcze tacy fachowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem zadowolona z Warszawskiej Optegry - bardzo dobrze prowadzą, pilnują i leczą! no i pełen profesjonalizmy lekarzy bo bardzo dobrze informują i przygotowują do zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak, zgadzam się . Optegra w Warszawie jest porządna z bardzo dobrymi lekarzami! cieszę się ze trafiłam do nich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×