Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przenoszę

Czy ktoś miał przeprowadzoną laserową korekcję oczu?

Polecane posty

Gość gość
Wszystko ok, ale po kilku latach, a czasem po roku wada często wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chronić oczy tak i nie zawsze wszystko wraca do normy. Ja na razie noszę soczewki i nie planuję zabiegu. Dla mnie to musi być minimalizowanie do zera. A jak zostanie niewielka wada i tak pozostają soczewki i okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka3930
ja miałam robioną korektę w artlife w gdańsku, bardzo polecam, żadnych komplikacji, ale przed zabiegiem strasznie się bałam, na szczęście naprawdę nie ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia187
Jasne, że nie ma. Oczywiście jeśli jesteś w dobrych rękach.Ja byłam pacjentką Centre de la Vision . Sam zabieg trwał jakieś 20 minut. Przed korekcją miałam wizytę kwalifikującą. Jedyna niedogodność to to, że trzeba przez jakiś czas na siebie uważać, nie forsować się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szolka
ja się zdecydowałam na Lentivu - szczerze mówiąc kupowałam zabieg na Gruponie - trochę obaw miałam ale bez podstawy. I jeszcze zaoszczędziłam sporo kasy! no a wzrok - prawie sokoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie nie ma się co zastanawiać :) jak wada Ci przeszkadza to pod laser!!!!! Miałam EBK robione tydzień temu 9 maja w Weiss Klinik. Dziś załuję, że odwlekałam to tak długo. W piątek miałam kontrolne badania i wychodzi wada 0 :) jest niewielki astygmatyzm pooperacyjny, który z czasem zniknie. W piątek zdjęli mi soczewki opatrunkowe i obraz był zamglony, ale dziś już super. Nie zastanawiajcie się, naprawdę szkoda czasu i nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraLasok
Widzisz Szolka , a kupiłam lentivu w sklepie optegry ;) w sumi na wsyztskim zaoszczedziłam , włacznie z wizytami kwlaifikacyjnymi . Trzeba było przyjść na wizyte kwalifikacyjną z takim wydrukowanym voucherem ;) Ja sily po tym zabiegu dośc szybko odzyskałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzi do optegra, naganiactwo optegra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam i nie mam ochoty na te rozjazdy oczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee to po LASIK chyba, teraz jest już EBK, nie jest zle po EBK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po EBK jest całkiem całkiem :) Najgorzej pierwszy tydzień, aż te soczewki opatrunkowe zdejmą. Potem widziałam już coraz wyraźniej. Koleżanka miała tydzień temu femto-lasik i od razu super widziała. Żadnego bólu na pewno nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miał ktoś zabieg w Spektrum we Wrocławiu? Który lekarz od nich jest wart uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia56
Ja się wybieram do na zabieg lentivu . Moja siostra go miała , jest bardzo zadwolona z zabiegu , widziałam jak się zachowywała, ile wynosił czas rekonwalscencji ( jest bardzo krótki ) A myślę ,ze tym bardziej sie wybiore bo znalazłam bardzo fajna oferte na grouponie https://www.groupon.pl/deals/optegra-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać oprócz paru wartościowych wpisów większość opinii to kryptoreklama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam, ale wszędzie się o tym słyszy, promocja i marketing bezpośredni w skrajnej odmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Którą klinikę w Krakowie polecacie do wykonania zabiegu laserowej korekcji wzroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanoa
Witam Miałam robioną korektę wady wzroku ponad rok temu. Do roku nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych i byłam mega zachwycona efektem. Każdemu w tamtej chwili poleciłabym ten zabieg (ja miałam metodą lasik).Z wady -4,5 na obu oczach, mam w tej chwili idealnie widzenie. Problem pojawił się po dokładnie 12 miesiącach w postaci objawów suchego oka. I nie chodzi o jakąś tam delikatną suchość. Po nocy nie mogę otworzyć oczu, mam uczucie przyklejenia oka do powieki. Nagle otwarcie oczu to ból nie z tej ziemi i duże łzawienie. Ból przechodzi po około godzinie. Tragicznie się męczę z tym problemem. Krople dają ulgę ale muszę budzić się w nocy i systematycznie zakraplać. Martwię się, że może to przejść stan przewlekły. Przed laserową korekcją przez około 20 lat nosiłam soczewki kontaktowe. Zdjęłam je około 30 dni przed zabiegiem. Nie miałam dotąd zespołu suchego oka. Jestem po 40. Powikłania po laserze to bardzo indywidualna sprawa. Moja dwójka znajomych jest parę dobrych lat po zabiegu i są zachwyceni. To dlatego się zdecydowałam na ten zabieg, miałam dobre informacje z pierwszej ręki. Po tym jak teraz sama się czuję, mój zachwyt spadł do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś po Voight Medica w Krakowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi4911
Mój chłopak pracuje za granicą, przyjechał na święta i miał korekcję wzroku w ArtLife, cenowo bardzo korzystnie. Nocowaliśmy w Gdańsku, nocleg był w cenie zabiegu. Wszystko w jeden dzień. Polecam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kuczera
Cześć Sanoa . Jaką metodą miałaś robioną tą laserową korekcje wzroku? Ja się wybieram na zabieg lentivu . Jestem już po badaniach kwalifikacyjnych w Optegrze w katowicach , które zresztą miałam bezpłatne.( jest promocja do 26.01. ). I z tego co wiem to tam metoda jest totalnie bezinwazyjna. Przykro mi ,ze masz takie powikłania . Ale fakt. Każdy z nas jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Sychowicz
Ja jestem po zabiegu lentivu i jak najbardziej mogę polecić ten zabieg . Jest bezinwazyjny . Przede wszystkim krótki. Ja dzięki niemu szybko wróciłam do pracy . Nie miałam zadnego problemu też następnego dnia wyjść np z mężem do kawiarni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remmes
tak, mega wygodne rozwiązanie. I faktycznie można spokojnie na drugi dzień już normalnie funkcjonować, widzieć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka66
Na pewno nie ma powodu by bać się laserowej korekcji wzroku. Warto jednak mieć świadomość, że po samym zabiegu, trzeba o siebie szczególnie dbać i nie forsować się. Moja znajoma rok temu miała korekcję w Centre de la Vision i od tego czasu zupełnie normalnie funkcjonuje bez okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swing Music
Ja miałam zabieg lentivu w Optegrze w Łodzi. Tydzien poxnie mogłam swobodnie isc na basen bez zadnego problemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dullko
no a teraz jeszcze jest w Katowicach Optegra - widać rozrastają się i to jest super bo mam teraz blisko na korekcję wzroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytape
ja jeszcze nie miałam laserowej korekcji wzroku, ale sie wybieram chociażby dlatego, że jest teraz promocja na wizytę ;) https://sklep.optegra.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy swoim zabiegu nie kierowałem się ani ceną, ani promocjami, a rzetelnymi opiniami o lekarzu prowadzącym. Nie żałuję. Miałem zabieg laserowej korekcji wzroku przy mojej wadzie -5,00 D oraz -5,25 D przy dodatkowym astygmatyzmie. Operował mnie dr Michnowski z Centrum Okulistyki w Białymstoku. Sam zabieg trwał ok. 2-3 minut, był nieprzyjemny, ale bezbolesny. Kilka godzin po zabiegu widziałem w miarę, a na drugi dzień doskonalę. Teraz rok po - widzę dalej super, a wady brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
To się wszystko fajnie czyta - marketing, ale prawda jest taka że jest masa ludzi po nieudanych zabiegach i z efektem halo do końca życia. Nie warto ingerować w naturę. Dobre okulary, czasami soczewki to świetna sprawa. Córka ma wadę wzroku (ok -5), ale nigdy bym się nie zdecydowała na taki zabieg. Za duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puzonka
a dlaczego? ja myślę ze np takie Lentivu to na prawdę dobry zabieg i warty tego żeby w końcu dobrze widzieć. ja miałam, sprawnie i bezpiecznie przeprowadzony w Optegrze w Rzeszowie. i gdybym miała jeszcze raz się poddawać temu zabiegowi to zrobiłabym to bez wahania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×