Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kohannah

WOOD GREEN - MANOR HOUSE - KOBIETKI W CIAZY

Polecane posty

Gość kohannah

Czesc. Nazywam sie Sylvia i do 3 lat mieszkam w North London. Od 9 tygodni jestem szczesliwa nosicielka najpiekniejszej Fasolki na siwecie ... ktora w KWIETNIU 2007 przyjdzie na swiat tu w Londynie . Jesli ty tez mieszkasz w North London i czujesz sie nieco przytloczona tym wielkim miastem , szukasz bratnej duszy z ktora moglabys podzielic sie troskami i radosciami ciazy , moze uda sie nam spotkac i pogadac . Jak narazie nadal pracuje , choc zamierzam obciac sobie godzinki , gdyz juz malenstwo daje o sobie znaki ... bedziemy mialy wiecej czasu na spotkania i spacery w parku moze nawet bedzie nas wiecej - nie wykluczam malego klubu North London Mothjers To Be . Jesli masz ochote odezwij sie na tyenka24@yahoo.co.uk , odpisze napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENKA23
WITAM WSZYSTKIE PRZYSZLE MAMUSIE JA MAM 22 LAT I JESTEM W 8 TYGODNIU CIAZY MIESZKAM NA WOOD GREEN I MAM TAKI WIELKI PROBLEM BO NIEMA POJECIA GDZIE MAM SIE UDAC TYMBARDZIEJ ZE Z MOIM ANGIELSKIM JEST BARDZO SLABO A NA PRYWATNE WIZYTY MNIE NIESTAC BYLAM RAZ I ZAPLACILAM120 F ABY SIE DOWIEDZIEC CZY Z MOIM MALENSTWEM JEST WSZYSTKO OK JESLI MOZECIE TU POMUSZCIE MI . DAJCIE JAKIES SKAZOWKI .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no witam jak moge pomoc Milenka23 ??? jestem juz w domku z moim synkem od 6 dni i mamy sie calkiem dobrze , urodzilam dokladnie 20 kwietnia o 00:24 , Tygrys jest zdrowy , sliczny i pocieszny , choc mielismy troszke problemow z karmieniem ... jakoze postanowilam na karmienie piersia ... ale juz dajemy rade pozdrawiam i czekam na wasze notki , moze wkoncu poznam jakas ciezarowke albo nowa mamusie z Wood Green i umowimy sie na kawke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka23
witam was mamusie... szukam dziewczyny z okolic wood green z ktora moglabym sie skataktowac telefonicznie lub sie spotkac jestem w 8 tyg. ciay i niemam zielonego pojecia gdzie mam sie udac ,tymgardziej ze nieznam j. ang. prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka23
witam wszystkie mamusie ...szukam dziewczyny z okolic wood green z ktora moglabym sie skataktowac telefonicznie lub spotkac sie,jestem w 8 tyg. ciazy i niemam zielonego pojecia gdzie ma sie udac tym bardziej ze nieznam J.ANG.. PROSZE O POMOC pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
ja rodzilam w szpitalu na Archway i ten polecam , na Tottenham -ODRADZAM STRASZNIE !!!! Najlepiej pojdz sobie do Citizen Advice Biuro na Turnpike Lane i tam ci wszystko powiedza . Czarno na bialym. Maja tam nawet tlumacza polskiego , znaczy jak ci si etrafi ze akurat tam bedzie , bo moze miec inne sprawy do zaltwienia . w szpitalu wszystko ci powiedza co i jak jak juz si ezarejestrujesz i beda o cibei dbac ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka23
witam cie kohannah fajnie ze jestes juz w domku ze swoim tygryskiem i ze jest wszystko ok aby tak dalej gratulacje, a ja mam prozbe czy moglabysmi napisac adres do tego biura na Turnpike lane ja jestem z Wood green wiec mam dlisko ale niewiem gdzie ono jest ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
szczerze mowiac to nie znam adresu ale ... niech ci wytlumacze ... jest stacja metra Turnpike Lane z w sumie naprzeciwko niej jest park i w parku sa boiska do kosza wiec dokladnie za parkiem po drugiej stronie ( przeciwnej do stacji metra ) ciagnie sie ulica a na niej sa domki i dikladnie na tej ulicy w jednym z domkow zaraz na froncie od parku jest to biuro zawsze sa tam kolejki i to od wczesnych godzin rannych ale warto stanac i czekac oczywiscie musisz sprawdzic godziny otwarcia bo w kazdy dzien sa otwarci inaczej a czasem sa dni ze nie sa wogole otwarci powodzenia i daj znac jak ci pooszlo i jak sie czujesz ? jakis ciazowe dolegliwosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
a co to kogo interesuje gdzie my swoje piszemy ... moze wolimy to forum od innego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka23
dokladnie my lubimy te forum hehe....czesc koh.....jeszcze niebylam u lekarza ale jez moja pora zebym sie wybrala niewiem jak ja sie tam dogadam no ale sprobuje ,mam pytanie ja jestem w 12 tyg..i mam bule i klucia w brzuchu czy to jest normalne... pozdrawiam ty jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka23
dokladnie my lubimy te forum hehe....czesc koh.....jeszcze niebylam u lekarza ale jez moja pora zebym sie wybrala niewiem jak ja sie tam dogadam no ale sprobuje ,mam pytanie ja jestem w 12 tyg..i mam bule i klucia w brzuchu czy to jest normalne... pozdrawiam ty jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
czesc mysle ze te bole i klucia moga byc calkiem normalne w koncu to niecodzienna sytuacja dla twojego ciala masz w sobie druga istotke ( mozna to nazwac cialko obce ) wiec organizm roznie reaguje zanim sie przytosuje wiec ja bym sie za bardzo nie martwila choc przyznam ze jak bedzie cie bolec mocno albo dlugo to powinnas sie skonsultowac z GP a bron boze jak zaczniesz krwawic ... wtedy biegiem na Emergency a narazie nie stresuj sie bo to tylko moze zaszkodzic Fasolce pozdrawiam p.s gdzie dokladnie meiszkasz na Wood Greenie ? skad jestes z POlski ile masz lat i corobilas w Polsce i co robiesz teraz w UK ? Koniecznie musimy poznac sie blizej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka23
no nie niekrwawie ale mam uplawy w kolorze braz lekarz powidzial ze to normalne ,ja mam 22 lat a z polski pochodze z Malopolski miejscowosc GORLICE a tu jestem od dwoch lat mieszkam na Lordschip lane 5 min od wood green ,poznalam tu faceta noi tak powstala fasoleczka mala ..a ty skad jestes ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Ja mam 25 lat i pochodze z Jastrzebia Zdroju na Slasku pod Katowicami Przyjechalam do Londka prawie 5 lat temu z narzeczonym i tak jakos leci 20 kwietnia br.urodzilam synka - Anthonego a 25 sierpnia br. bierzemy z narzeczonym slub w polskich gorach Pracuje w H&M ale obecnie jestem na macierzynskim , co jest raczej oczywiste . Moj D. jest szefem kuchni w City a mieszkam dokladnie 3 min . od Wood Green Tube Station pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no i zostalam sama heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
Witaj! Wiem,ze pisalyscie z kolezanka na forum przezywajac maciezynstwo,chcialabym wiedziec czy wciaz mieszkasz na Wood Green gdyz ja jestem w ciazy i tez tu mieszkam, przepraszam,ze tak wypytuje ale pragne sie dowiedziec wiecej od mojej doswiadczonej znajomej,dziekuje serdecznie i pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×