Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baja

doradźcie na zwracać uwagę przy zakupie mieszkania

Polecane posty

ja np mieszkam w nowym od dwóch lat ,i wszystko \'\'wychodzi w praniu\'\' następnym razem na pewno bede zwracać na - ciśnienie wody--(jak się kąpie to gonię te krople pod prysznicem:() - ściany!!!-- u mnie jest super,ale u moich rodziców tragedia!! wszystko słychać a sąsiadka sobie lubi pogadać i pośmiać się do 4 rana 😡 - klatka --mieszkam na trzecim piętrze ,i u nas nie ma mozliwości zostawic wózka na parterze ,a wnieść go to makabra,się nie da -miejsca parkingowe--zauważcie za wczasu ,bo nie ma nic gorszego niż przyjechać z pracy albo zakupów i nie mieć gdzie zaparkować dorzućcie coś jeszcze co się sprawdza a co was wkurza bede dźwięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stan rur kanalizacyjnych ! U mnie były do wymiany , ale administracja nie chciała o tym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelka
np. czy blok jest ocieplony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocieplony,zdrrenażowany,zadaszony...u mnie było tanio,a teraz się okazuje,że wszystko jest nie tak:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuuuuuuuuuzka
czy ściany proste, mąż zajmuje się dorywczo remontowaniem, niektóre mieszkania to tragedia, trzeba tony zaprawy do wyrównania, dużo materiału, duzy koszt za fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloo
i to na tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA
Zależy czy kupujesz mieszkanie nowe czy na rynku wtórnym.Jeżeli nie jest nowe to na wszystko na podłogi /czy klepki się nie ruszają, czy nie ma dużych szczelin między nimi sama kupiłam z klepką i się przejechałam bo po kilku latach po cyklinowaniu i lakierowaniu mam takie szpary, że podłoga do wymiany/,dokładnie obejrzyj ściany jeśli są zacieki nie da się ich zamalować trzeba ściany skrobać do zera i kłaść niowe tynki.Okna można wymienić zawsze nie jest to duży remont i nie trwa dłużej niż dwa dni.Nie polecam mieszkań na parterze ani na ostatnim piętrze ale warto ograniczyć ilość sąsiadów do minimum. Mam mieszkanie narożne w ocieplonym bloku w zimie temp. 25-28 stopni.Ważny jest też rozkład pokoi np. jeżeli w pokoju za drzwiami jest miejsce na szafę to nie ma problemu z tym gdzie chować ubrania. Jeszcze jedna ważna sprawa trzeba ć czy w kuchni i łazience są wymienione wszystkie rury nie tylko od wody ale również te gazowe/kuchnia/, żebyś nie musiała rozkuwać nowych kafelków bo spółdzielnia robi remont.Jeśli możesz wybierać to dobrze jest jeśli klatka w części gdzie będziesz mieszkać jest zamknięta dodatkowymi drzwiami lub kratą bo rozwiązuje to problem wózka,czy w przyszłości rowerków dziecięcych. Nie wiem co jeszcze można dodać pytaj to spróbuję doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borsuczek, ostro targować ;) a jak po dobroci się nie da, to mozna i siekierką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ta ale jak tu zagadac, powiem panie drogo cos, a on mi powie a idz pan, jest trzech chetnych na chate :/ a z siekiera niezla mysl :D wezmiemy ta moja, dawno nie byla uzywana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borsuczek, taka sytuacja zawsze sei moze zdarzyc bo to konflikt interesów jest: sprzedające chce wyciagnąć jak najwiecej, ty chcesz zapłacić jak najmniej.... wiec musisz negocjowac. zazwyczaj sprzedajacemu zalezy na czasie wiec tez eleastczny musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując mieszkanie na rynku wtórnym trzeba zwrócić uwagę na wszystkie instalacje nie tylko rury. U mnie do wymiany okazała się elektryka w kuchni i łazience, a kafelki juz połozone, do wymiany mam kaloryfery, a zarządca się nie spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graniv
może banalne, ale dobrze wiedzieć, jacy są sąsiedzi. Można trafić np. na awanturującą się rodzinę albo na imprezowiczów. Nad mieszkaniem koleżanki mieszka psychicznie chora kobieta, która w nocy czasami krzyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara północ
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfghjklii
jaka jest wentylacja w mieszkaniu żeby zaczadzenia nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadaMadalena28
Koniecznie sprawdzić sąsiedztwo i przyjść zobaczyć to mieszkanie i okolicę w różnych porach dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×