Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu - mówisz, że tyle brałaś Euthyroxu po transferze - tak ? A to nie literówka--10 000 miałaś anty - TPO ?? Okropnie dużo !!!! A ja nadal nic dziewczyny nie mam od Agniren ? Jak to tak ??? Nie wiem, jak wyglądacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia - wiem coś o tym comiesięcznych rozczarowaniach, ale...mnie już one nie będą dotyczyły, bo naturalnie w ciążę nie zajdę, więc tylko transfer.:/Dobrze,że mamy takie czasy,że to mamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, Czyli jednak blondyneczka :-) ja też z warszawy :-) Moje piersi zaczynają sie robić ciężkie, czyli typowy objaw miesiączki... Igrek, poczekaj chwilkę, bo może Twój mail nie dotarł. Ja wysłałąm na interię, nie na tlen. Jak Agniren się odezwie, to napewno coś wyśle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline, piersi i przy ciazy takie moga byc. Powiem ci ze w zaleznosci na co sie nastawisz to takie objawy u siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek apropo lezenia w lozku, to ja jeszcze teraz nie chodze na basen bo sie boje, i abstynencja seksualna bo sie boje. Jakas paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja, dlatego nie szukam objawów żadnych. Co ma być to będzie :-) Agniren, wyślij nam jeszcze linka do Igrek, bo jej nie dostałyśmy i ona naszych też nie :-( A ciekawa jestem jak wygląda nasza Kochana Igrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - ok...dzięki ! Zaraz zobaczę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - tak tyle brałam po transferze. niestety to nie literowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - nic nie dostałam od Ciebie ? żadnego e - maila.:/ zuzia-zu - no to strasznie wysokie anty miałaś ? A teraz ostatnio jakie ? Miałaś zagrożoną tą ciążę ?? I co jeszcze brałaś po transferze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - miejmy taką nadzieję, że te piersi no to nie bolą Cię na @.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś tak nieee mam ostatnio w ogóle apetytu ani na słodkie ani na cokolwiek innego.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bylo lepiej ale nie pamietam. sprawdze jak wroce do domu. po transferze brałam: encorton 5mg 1 rano i po południu 1/2 tabl. folik - 1 tabl estrofem - 2 razy dziennie 1 tabl luteina - 10 tabl norprolac - 1/2 tabl na noc nic nie mowili ze zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - to chyba standardy po transferze.:/Dziwię się tyko, na co dają Encorton?Bo to jest lek, który ja kiedyś brałam na mój toczeń...steryd,a od wielu lat już stosuję Metypred ( bo to nowszej generacji ).Napisz mi jeszcze, na co jest estrofem i norprolac ?? ja Folik też już biorę od kilku tygodni, bo dr kazała.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - no to napisz mi z domku o tym anty i może FSH.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren...teraz dopiero dostałam.:P Dzięki.:)Już patrzę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - ten kot w różowym sweterku jest czadowy po prostu...uśmiałam się--słodki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ten kot dał sobie o założyć i zdjąć potem ? hehe A to zdjęcie główne to też Ty? Bo nie mogę w niego wejść.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - przyjmij zaproszenie i Izka też, bo nie mogę zdjęcia zobaczyć w powiększeniu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - przedostatni link to której ? Bo się zgubiłam.:/To jakaś sportsmenka widzę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Twój Agniren...dopisałaś obok.:)Podaj mi może jeszcze adresy e - mailowe dziewczyn, to wyślę Im linka do nk.;D Twój mamy i Tobie wysłałam-masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko-ja ślepa jestem już..przecież są te adresy.:/Już Wam wysyłam dziewczynki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Wam wysłałam tego linka dziewczyny do mnie na nk.;P Ja to jakaś zacofana chyba jestem i bardziej właśnie na tym portalu poprzestałam i nie znam prawie w ogóle Faca...ale postaram się dziś wkleić jakieś chociaż 1 aktualne moje zdjęcie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - kot z nogą w gipsie ? Super pies.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym dużym mówiłam.:)A teraz tego małego zobaczyłam...niezłe pozy;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×