Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

iza1978 - chodziło mi o to, że kuzynka mojego partnera mówi tak do nas, że kiedy Ona ciocią w końcu zostanie,w stosunku do naszego dzieciątka.:P Witam Was wszystkie dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym iza1978 jeździła nawet 1000 km.;) No dziwne, że Monka się nie odzywa.:/Mam nadzieję,że u Niej wszystko ok i że się sprawdza się czarny scenariusz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a co powiedziałaś mamie ? Bo już się chyba zgubiłam.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ale numer ! a 13 stycznia moja przyjaciolka urodzila bliźniaków własnie z Novum po 1 INV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - jak byłoby trzeba, no to dasz Kochana radę dasz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc Karina 1212 a wyszło Igrek .Mylą mi sie te nasze ksywki :) sorki :) jestem straszna pod tym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być nie sprawdza czarny scenariusz.:/Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - no właśnie czytam i nie wiem, o co chodzi tak do końca.:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, powiedziałam mamie, żeby poszła do sklepu po flaszkę i wypiła, bo nie ma nowotworu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jeść śniadanie dziewczęta.:) A tak w ogóle no to źle mi się znowu sypia.:/Zaczęło przed szpitalem i trwa nadal.:-(Myślę,że to znowu sprawka jajników i tego wysokiego FSH.:-/Nogi mnie bolą od kolan w dół i łydki oraz rozpala mnie!Nie mam żadnych napadów raz zimna a raz gorąca, jak to kiedyś było, ale i tak skutek jest ten sam, bo sen mi prawie odpada...budzę się o godzinie 02.00 w nocy i już nie mogę usnąć,kręcę się z boku na bok do rana, bo źle się czuję !!! Czy to się kiedyś skończy ??? A dopiero leki, które mi pomogą będę brała, jak znajdę się z tej listy rezerwowych na głównej, jeśli o to dawstwo chodzi, to dr mi przepisze na śluzówkę - jej wzrost...Progynovę, a po niej coś na pewno ustąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE ha ha ale Ty jajcara jesteś. dobre pytanie a mama ma z kim wypić te flaszkę? zeby tylko ciebie nie namawiala bo bedziesz musiala jej powiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam sobie, że będę miała to dziecko ! Albo je sama urodzę albo zaadoptuję albo stworzę rodzinę zastępczą, ale tak czy siak...będę mamą.:) To desperacja chyba. Czytałam tu na tym forum o dziewczynie o pseudonimie Armena2 ( tak w ogóle no to Ona chyba w końcu urodziła sama ) i Ona też pisała, że będzie je miała-albo urodzi albo adopcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- to sa nerwy. a nogi cie moga bolec bo jest zmiana pogody nie tylko ty odczuwasz takie zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile zjadłyście pączków ja dopier 1 ale zabieram sie za 2 :) i mam to w nosie ze to kalorie. bede musiala spalic to dzis z mężem :) :) on nie odmówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadałam już dwa ale pocieszam się, że małe były. Na tej ilości chyba poprzestanę.. Co do mamy, nie mogła uwierzyć, że to nie rak ale kamień spadł jej z serca i chciało jej się płakać :-) Łzy szczęścia albo stres odpuścił. Co do alkoholu, to moja mama nie lubi, jak przyjeżdza czasem do nas, to mój M kuouje jej koniak i sączy jedną lampkę przez cały wieczór. My za to często :-) Mój M jest ogromnym entuzjastą wina, ja przy okazji, bo wino mnie usypia.. Uwilebiam za to Martini :-) i wykorzystuje czas, kiedy mogę jeszcze je sączyć.. A jak to u Was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja ani jednego jeszcze.:P Nie mam jak na razie ochoty na słodkie.:/Zjadłam tylko 1 wczorajszy kawałek pizzy ! Może i masz rację Kochana, że organizm tak tylko na stres reaguje.:( Jak ja bym chciała przyśpieszyć czas, abym już mogła mieć ten transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - a ja znowu piwo baaardzo lubię ! Kiedyś zwykłe, a teraz owocowe.;)Za winem nie przepadam, bo po małej ilości źle się już czuję i głowa mnie boli.:/Chociaż przez ostatnie 3 dni ciągnie mnie do czerwonego-kilka łyków dosłownie.;P Ani koniak ani whisky ani brandy ani rum...po prostu nie lubię i nie udało mi się przekonać mnie do tych trunków.:( Lubię Malibu, wódkę z Redbullem i z cytryną, wódkę z sokiem bananowym i porzeczkowym ( polecam !!! ). A jeśli chodzi o Martini, to kilka łyków mogę wypić, choć uwielbiam oliwki zielone wymoczone w nim.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwki z Martini są takie chrupiące bym to powiedziała o aromatyczne...mniam.:P Rum tylko do tiramisu używam lub Amaretto. Pisałam o Malibu--ale tylko mały drink, bo mnie zamula. Więc ja ogólnie rzecz biorąc nie za bardzo za alkoholami ! A coś możecie dobrego mi polecić ? Choć teraz nie piję...hihi ;-) A odnośnie wina, no to ostatnio w Ikei kupiłam sobie ze stali chromowanej stojak do powieszenia na 4 butelki wina.:P Jako dekoracja chyba bardziej.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- musisz jesc zeby miec sile i zebys szybko wyzdrowiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do alkoholu to ja lubie czserwone wino pólsłodkie, piwo z sokiem malinowym, whisky z pepsi i lodzikiem, Martini w małych ilościach, Malibu-fuj, ble nienawidze chociaz uwielbiam bounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz zwiekszyl mi luteine do 4 tabletek na dobe. Wiec leze i czekam az maz wroci z pracy i paczki przywiezie. Wczoraj zjadlabym z 10 ale dzisiaj bedzie super jak zjem 1 paczka. Jest mi ciezko bo jak ktokolwiek do mnie dzwoni to od razu pyta co sie stalo, bo mam taki bardzo smutny glos. Tlumacze sie ze nic ale nie wierza, a ja nie moge nic powiedziec. Wiec jest mi jeszcze trodniej. Dobrze, ze chociaz wy wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren- Ja po transferze brałam 10 tabletek lutki. pozniej jak miala poronic odstawiłam i po 2 tygodniach bylo po :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren- pamietaj ze jak nie mozesz brac lutki dopochwowo sa jeszcze doustne ale sa obrzydliwe. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - wiem Kochana wiem ! Jem, ile mogę...nawet na siłę.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a ja whisky z pepsi nie lubię.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - trzymaj się Kochana.:)My tutaj jesteśmy z Tobą,a Ty nie musisz się przecież nikomu tłumaczyć z Twojego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×