Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

iza1978 - a mi lutka pod język nie przeszkadza.;P To jest standard po transferze tyle luteiny - aż 10 ? I czy nie dają Duphstonu ?? lek nowszej generacji przecież.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ta dopochwowa to wypływa potem.:/Niekomfortowo się czuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina i Duphaston to to samo? Dobrze rozumiem? Cholera, niedługo będę expertem :-) Ogrek, z drinków to polecam Cointrou z sikiem z cytryny i syropem różanym plus woda mineralna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek tak lutka jest tańsz wiesz mi tyle dali bo ja bylam przestymulowana wiec moze dlatego. nie wiem sama 4 tabletki barłam na noc a 6 w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cofnełam sie pare stron i zauważyłam ze Monka sie odzywała 14 lutego po tym jak jej test nie wyszedł. ciekawe co u niej i czy poczła na krew? Zaczynam sie martwić. Chociaz jak mowia brak wiadomosci to dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile bedziemy mialy nowe ksywki. nie myla sie one wam :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - tak to jest to samo.:)Duphaston się połyka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrek - jak Shrek mi się skojarzył zaraz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Michaline spróbować tego Twojego drinka.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak iza1978 masz rację, bo się szybko pisze !! Nieźle z tymi literówkami.:P Najlepiej Michaline nie sokiem tylko sikiem z cytryny.;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bedziemy pily jakies siki ciotki weroniki :) :) :) ;) ale sie usmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze gdybysmy sie spotkały wszystkie nie przegadałybyśmy jednej nocy ale i kilka i byloby to jeszcze za mało. normalnie jak w tym serialu "sex w wielkim mieście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - no to tak jak ja !! haha :-)Troszkę śmiesznie się zrobiło chociaż.;D I tak mamy dużo smutku.:/ Agniren-zazdroszczę Ci tej ciąży. Ja się zastanawiam,czym mnie będą po tym transferze faszerować!!!Skoro nie dość,że istnieje ogromne ryzyko poronienia do 8 tygodnia ze względu na tyle na toczeń, co na tej mój zespół antyfosfolipidowy.:/Bo ja mam przeciwciała antykardiolipinowe, które mogą zaatakować płód i trzeba się zabezpieczyć jakimiś lekami wtedy,by zarodka nie zniszczył.:(Chyba moim jedzeniem będą wtedy tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja mam za Face...ale prawie nie korzystam, bo założyłam tylko dlatego, by mieć kupon z Hausa.:/Nawet zdjęcia nie mam tam.:(Mam na nk tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - myślę, że masz rację z tym nieprzegadaniem nocy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może na nk sie zobaczymy co czy chcesz byc dalej inko gnito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja nie muszę, tylko jak to zrobimy, by nie podawać na forum imienia i nazwiska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony to nie wiem czy bylo by to dobre. teraz jakas mamy tajemnice jakias niepewnośc jak wygladamy itd . jak bedziemy mialy swoje dane to forum przestanie istniec a musimy go miec nawet jak nie dla siebie to dla innych dziewczy z podobnymi problemami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet myślę już od jakiegoś czasu, by usunąć zdjęcia z nk, tylko 1 zostawić,by mnie ktoś mógł rozpozać.Bo już jakoś mi z tym przeszło i nie lubię pokazywać tak ludziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to myślę tak, że spotkamy się może wtedy, jak wszystko się u nas już ułoży po naszej myśli i wtedy coś wymyślimy.:)Ok ? Choć wiem,że dziewczyny sobie podawały i gg i e-maile.;D Bo to nie chodzi tu w sumie o jakąś anonimowość,tyko o możliwość pisania i podzielenia się swoimi problemami!A anonimowość jest chyba tylko po to,by nikt z zewnątrz,kto nie jest na tym forum Cię nie rozpoznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy i zobaczymy,co reszta dziewczyn o tym myśli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×