Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Nie już nie biorę. Jeśli chodzi o wyniki badań to wszystkie są w karcie w novum a ja nie pamietam :/ jaka dawkę bierzesz encortonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
A propo Enkortonu to dr O zawsze mi przepisywała po trasferze. Brałam 1rano i 1/2 w połódnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - ja biorę od wielu lat lek nowszej generacji Metypred - 4 mg...czyli najmniejszą dawkę, bo mój toczeń jest w remisji kilka dobrych latek i taka dawkę mam od kilku lat również.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - a odnośnie wyników w Novum, to możecie o nie poprosić.;D My tak zrobimy teraz ,jak tam będziemy , bo mamy prawo do tego.:) I tak można !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga ani wygląd nie maja znaczenia najważniejsze to lubić siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lato 76 ! Napisz do Agniren e - maila i podaj Jej swoje linki do Facebooka i naszej - klasy, a jak nie masz, no to Jej wyślij kilka zdjęć///Ona nam roześle i będziemy miały i Twój adres, a Ty nasze wtedy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jeszcze teraz zuzia-zu...no nie dziewczyny ? Ja już ćwiczyć przestałam, bo nie mogę po zabiegu i tak.;/Nie pływam, bo nie chcę sobie posiewu popsuć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tam są moje wyniki bezpieczne :) już kiedyś zgubilam cała dokumentację i był problem. Ale jak będę to sprawdze i Ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ale Oni Ci nie dadzą tych, co tam są, tylko skserują lub jakiś odpis, byście mogli mieć dla siebie również je.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mena27 ja już wcześniej czytałam o Twojej walce o dziecko i byłam pełna podziwu,tyle transferów nie udanych i dalej szłaś do przodu skąd miałaś tyle siły, bo ja po pierwszym transferze ze świeżych zarodków już bardzo się załamałam...Ale widzę że nasze córcie są z tego samego roku i miesiąca...może gdzieś w novum się minęłyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś dawaj zdjęcia to zobaczymy,a może masz rację, że siedziałyśmy sobie razem na korytarzu;) A tobie za którym razem się udało? Ja nie miałam wyjścia,dlatego tak walczyłam.Było ciężko, morze łez wylane,stany depresyjne,załamania.Ale to nic .Dla tych chwil warto walczyć. Ona jest całym moim światem. Musiałam walczyć.Wierzyłam,że tych chwil doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - czytam Ciebie i myślę podobnie...ja dopiero zaczynam tą walkę w Novum, ale już jestem po wielu przejściach w innych przychodniach i u innych lekarzy, więc bagaż doświadczeń już za mną jakiś jest---i to spory myślę !! Ja już wcześniej pisałam o tym wszystkim,że będę walczyła do samego końca...zapożyczę się, jak będzie trzeba, ale nie odpuszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Igrek, właśnie wyszłam do domu i zabieram sie za sprzątanie zanim mój M wróci. Nie cierpię jak ktoś jest w domu gdy sprzątam:-) Miesiaczka zbliża sie coraz większymi krokami, ból piersi coraz większy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - Kochana-myśli w ten sposób może, że ten ból piersi, no to może na ciążę ? A mieszkacie w boku czy w domku ?? Ja w domku.:-) A Wy reszta dziewczyn ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27 - ile Ty miałaś w końcu tych transferów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
zuzia-zu - ja równierz mam celulit i tłuszczyk . Moim zdaniem nie ważnie kto jak wygłąda ,ale jakim się jest człowiekiem . Mam koleżanke która nosi rozmiar 44 , ale jest naprawde super dziewczyna . Mogłabym do niej o północy zadzwonić . igrek - ja tak jak ty mieszkam w domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - wyślesz e - maila Agniren tak, jak Cię prosiłam ? Wyżej pisałam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam chyba widocznego Cellulitu, chociaż raz mi się śnił niedawno taki straszny i ja się tak w tym śnie martwiłam, że jak ja go zgubię przed latem...hehe--śmieszne co ? Owszem liczy się to dla mnie, ale dla dziecka jest nieważny !! A tłuszczyku chyba też nie mam...raczej za mało, czyli w tą drugą stronę--kiedyś był taki autobus z Rossmana i można było sobie to między innymi sprawdzić.:-) A powiem Wam, że jak my byliśmy w tamtym roku na Rodos i na jednej plaży leżeliśmy, to się przyglądaliśmy dziewczynom i powiem Wam,że przez kilka godzin chyba z setki Ich przeszło i może z 1 z Nich nie miała tylko Cellulitu, więc to mit !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - Tak Kochana wyśle . Tylko poszukam jakieś fotki . Dziękuję igrek że tak wspierasz wszystkich , super z ciebie dziewczyna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - Ja ? Każda z nas każdą wspiera ? A możesz jeszcze raz mi przypomnieć i wszystkim z nas przy okazji, jaki u Ciebie jest problem ? Bo próbuję sobie na nowo tą wiedzę poukładać !! A ja maluję dzisiaj na jaskrawy zielony paznokcie u stóp...tak dla poprawy humorku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, za bardzo znam swoje piersi, zeby nie wiedzieć, ze to na @ :-) jeszcze nigdy mnie nie zawiodły;-) No ale to nic, ważne ze mam jakieś wcześniejsze symptomy nadchodzacej@. Rozczarowana nie bede. Ja mieszkam w bloku ale na nowym osiedlu, więc to są niskie bloki i mamy tarasy, mam więc swoją trawę i roślinność i całe lato spędzamy na tarasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina pęknie wyglądałaś i mąż też...śliczna z Was para.:-)To 17 miesięcy temu mieliście ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a Moja Droga może się tym razem mylisz !! ? Kto to może wiedzieć ?? Tylko ten na górze tylko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Własnie coraz mniej osób jest szczupłych , ale dziewczy piszą o tobie że jestes bardzo szczuplutka . Mi najbardziej szkoda dzieci , niektórzy maja po kilka lat , a juz maja problemy z nadwaga . A i te twoje bialutkie żeby zazdroszcze ci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - ja mam rodzinkę najbliższą w Warszawie w sumie w samym Centrum-ulica Bellotiego.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lato 76 już wysłałaś e - maila Agniren ? Jak tylko dostaniemy zwrot-wyślę Ci moje.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soorki byłam na spacerku:) mena27 tak w skrócie ja miałam 1 IUI nie udany potem punkcja i transfer ze świeżych nie udany, ...kriotransfer udany i pierwsza córcia, ...kriotransfer poronienie, ...kriotransfer poronienie, ...kriotransfer udany druga córcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - ja jestem po 1 transferze ze świeżych ,i 2 mniałam krio . Teraz w marcu chce podejść do 3 krio . Umnie z meżusiem moim jest okej , tak myśle ze umnie jest coś nie tak . Ja nie wiem swoich wyników badań , bo zawsze robię w Novum i mam ich w karcie . A wcześniej mniałam inseminacje. Jeszcze nie wysłałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam, że mam jeszcze te zdjęcia. Tak to było we wrześniu, młode małżeństwo, ale znaliśmy się 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×