Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato no to też masz niezły zwierzyniec.:P A Ty Michaline ile masz kotów ?Podziwiam się Kochana za tyle optymizmu w tym wszystkim.:D Mi go ostatnimi czasy niestety brakuje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A puszczasz je na taras, czy na dwór wychodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Tak ja też lubię zwierzęta . Ja mam przy domu duże podwórko to maja super . Wylatają się moje pieski . Wydziałam kiedyś kobiete co mniała kawalerkę 20 metrów, i mniała 3 duże psy . Koszmar !!!! Przecierz jak ktoś decydujesię na zwierzątko to powinien zadeklarować jemu odpowiednie warunki . Pamiętam jak te psy waliły o podłogę ,ja w tym czasie byłam 1 piętro niżej w koleżanki . Jakaś masakra , bardzo szkoda mi było tych psów. I to była kobieta na emeryturze , sama może nie mniała co jeść , a jeszcze piesków sobie wzięła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Izka - Wreszcie jesteś !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja miałam w sumie 7 transferów, dwie pełne procedury w tym jeden świeży.Przesłałam zdjęcia ewuś Ewuś obejrzałam zdjęcia i wysłałam swoje. Cudne te twoje dziewczyny.Zresztą dla mnie to wszystkie dzieci są cudne:) A teraz to mam wrażenie, że każdą z was gdzieś widziałam:) Też przeszłaś dziewczyno-dwa poronienia,współczuje. Domyśliłam się że córcia starsza:) Ja mieszkam w domu,takim wielopokoleniowym, z rodzicami i babcią staruszką. Karina ja twoich zdjęć nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
mena sprawdy pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - dzięki za ewy zdjęcia.;D Ewa - wyobrażałam sobie Ciebie jako blondynkę...już Ci moje zdjęcia wysyłam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Wysłałam zdjęcia Menie. Mam nadzieję , że odbierze i prześle mi WASZE. Buziaki. Ps. Przepraszam , że nie jestem z Wami non stop ale............. Pracuję od 7 po pracy obowiązki. I dopiero wieczorem po 19 ,20 jak maleństwo śpi to sie do WAS LOGUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze znowu nas tu tyle:-) Igrek, ma dwie kotki, pewnie, ze biegają po tarasie, ale ta mniejsza niebieska , czyli Miszelka, biega tez do sąsiadów, więc musimy za nią biegać. Nie chce jej stracić z oczu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , my wlasnie wrocilismy ze spaceru z naszym psem. My niestety w mieszkaniu ale mamy nadzieje ze kiedys uda nam sie pobudowac dom. mamy tez domek na mazurach i jak jest cieplo to staramy sie jak najczesciej tam jezdzic. Wtedy caly nasz zwierzyniec jest w siodmym niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ja juz sie pogubilam z tymi zdjeciami. komu mam wyslac jak przygotuje album?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Menka! cyndi@plusnet.pl Jeśli mogę prosić to jeszcze raz wyślij na ten adres zdjęcia. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek obejrzałam wszystkie sporo wysłałaś,dziękuję są piękne i wszystkie robione w takich piękmych miejscach... a Wy tacy szczęśliwi, bardzo chciałam Cię zobaczyć i poznać wyobrarzałam sobie Ciebie jednak z ciemnymi włosami, no i ten uśmiech... mena27 wspaniała jest Twoja maleńka,tylko do całowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzesylalam linki i fotki, jest tego duzo i zrobil mi sie maly balaganik :) Mam nadzieje ze wszystkie wszystko dostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie przegladalam zdjec ale sie narobilam jak tygrys. zaraz wysle wam pare albumow co byscie mnie mogly lepiej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś Dziękuje. Brzuch wielgachny ale i córka niczego sobie-4100 ważyła. Psy kupiłam jeszcze w trakcie leczenia. To miała być swego rodzaju terapia. Zajęłam myśli i choć na chwilę nie myślałam o leczeniu. Najpierw przyjechał pies, potem odwiedziła nas jego koleżanka z hodowli. Miała zostać na miesiąc, została na zawsze.W sumie to jestem zadowolona. Psycholog też sporo kosztuje:) Cyndi Nie dostałam twoich zdjęć. Slij jeszcze raz mena27@op.pl Michaline Ja też mam bzika na punkcie zwierząt. Moje psiaki zaliczyły już nawet wystawy i mają na koncie tytuł best baby:) W trakcie leczenia je troszkę zaniedbałam ale teraz musimy to nadrobić i troszkę pokazać je światu. Zuzia mi ślij mena27@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko piękna z ciebie panna młoda Cyndi jeśli nie dostaniesz zdjęć od agniren to daj znać prześlę ci jeszcze raz.A ja ciebie nie mam nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyndi zaczełam ci przesyłać to co dostałam wcześniej ale mi wraca informacja że nie dostarczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi-ponawiam pytanie,ile ma Twój dzidziuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - przesłałam Ci zdjęcia moje, Ewy i Kariny.;D oraz meny.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×