Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczynki, uwielbiam Was:-) niezła wymiana zdań a'propos zdjęć:-) Karinka, w ciąży moja koleżanka Piła colę:-) lekarz nie zabranial :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyndi na ten adres który podałaś wcześniej wysłałam ci wszystko, nie dostałaś?Wystraszyłam się tym pytaniem, zbaraniałam i nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pytam Ciebie jako mamusię :) I tak będę zadręczać jutro lekarza, bo mam usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro poczytam co dzis jeszcze napisalyscie. koncze siedziec przed kompem bo oczy mnie juz bolą. Ciekawe co z monka. miala sie testowac- myslicie ze cos poszlo nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi dostałaś? Ja twoich nie mam nadal. Wysłałam na cyndi@plusnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się wymeldowuje na dzisiaj. Maż mówi, że okupuje komputer. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie nic nie doszło szkoda, bo taka fajna wymiana była między Wami, nie wiem czy Agniren dostała mojego linka na nk,a wy wymieniałyście się tymi moimi dwoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wyślę e - maile.:) Oglądam film na HBO Comedy.:-) Ewa wysłałam Ci-moje.Dostałaś ?? Jak nie jutro wyślę wszystko raz jeszcze i te,co mam od innych! Monka26 testowała 2 x i był negatyw.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek już dawno Ci pisałam że dostałam...oj tak można się pogubić mam Was i ja pięknoty:)... dzięki mena27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobolewa mnie dzisiaj dziewczyny lewa część, a usuwane miałam z prawej strony, ale z lewej była 1 z 3 dziurek.:/Jak myślicie-może to boleć mnie coś tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Zaraz zajrze na poczte i nadrobie zaleglosci. Bylam wczoraj u mamy. A jak juz wrocilam to bardzo zle sie czulam, mialam okropne mdlosci, a dzisiaj jak widac spac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Fajne z Was Kobietki.................. Dostałam zdjęcia od Meny i Jej przesłałam swoje. Mam nadzieję, że odebrała. Nie wiem tylko jak wygląda NASZ Igrek bo zdjęć nie mogę w tym formacie odebrać. Ale wysłałam , Jej zaproszenie na NK. Może tam są jakieś. Do wieczora. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek w styczniu skończył 1,5 roku. Porządkuje pocztę..................... Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi nadal nie mam twoich fotek Ewuś a czy tobie zostały jeszcze jakieś mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Byłam na usg dzisiaj. Dzidzia ma 9mm, serduszko bije i wszystko jest w porządku :) Miłej soboty Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia-u
Hej :) karina - ale mile wiadomosci z rana. Trzymaj sie cieplutko. Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy gdybyście musiały skorzystać z dawczyni komórki to wolałybyscie skorzystac z komórki od osoby nieznanej czy szukalybyscie dawczyni same? Zamora wczoraj mi powiedzial ze jesli korzysta sie u nich z komorki to najczesciej dostaje sie jedna max dwie komorki, a jak przyprowadzi sie swoja dawczynie to wtedy wszystkie komorki sa dla nas. Czyli mozna zaplodnic wszystkie i zamrozic na potem. Co o tym sadzicie? Milej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Karina- Super Wiadość Z Całego Serca Ci Gratuluję !!!!!!!! Trzymaj się cieplutko . Zyczę miłej soboty Wam wszystkim dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, ja jestem zdania, ze cel jest najważniejszy i jeśli Zamora podsunal Ci taki pomysł a Ty masz kogoś, od kogo byś mogła mieć te komórki, to pewnie. Uważam, ze to bardzo dobre rozwiazanie. Igrek, nie wiem dlaczego boli Cię druga strona, ale wiesz, to był jednak zabieg inwazyjny, może tak poprostu ma boleć ale na wszelki wypadek zadzwoń do lekarza. No chyba, ze już przestało boleć, mam nadzieje. Karina, super wiadomość:-) Gratuluje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - ja nie zastanawiam sie czy skorzystac z komórki dawczyni, tylko czy lepiej z anonimowej czy poszukac samemu kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, piękny dziś dzien:) mena27 u mnie tak wyszło że wykorzystałam co do jednek komóreczki,choć te dwie ostatnie były już dwa razy zamrażane i nie wiadomo było do końca czy przeżyją ponowne rozmrożenie bo 2 z 12 zapłodnionych nie przeżyły.Po poronieniach pani dr.kazała zrobić dodatkowe badania w Instytucie Hematologii bo może mój organizm odrzuca ciążę ale wyniki były dobre więc podeszłam do ostatniego krio z ostatnimi dwoma komóreczkami...i udało się karina1212 super wiadomość...pisałaś że masz mdłości to znaczy że ciąża jest OK,no ale nie zazdroszczę Ci wiem co to znaczy też to przechodziłam:) zuza-zu trudne pytanie,ale myśle że ja wybrała bym jednak dawczynie anonimową,nie wiem czy ktoś z rodziny nie patrzył by potem na moje dzieciątko jak na cząstkę siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212-super wiadomość ! Zazdroszczę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-u - ja też się borykałam z tym problemem i niestety wyszłam z założenia, że chyba wolę te 2, bo wolałabym potem uniknąć problemów natury psychicznej to nazwę i moralnej, aby nie było potem niesnaków, jeśli wezmę komórki od siostry czy koleżanki !! Rozumiesz, o co mi chodzi ? A Ty z M co o tym sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina1212 a co widac na usg jak dzidzia ma 9 mm, ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - już nie boli.;) Zuzia - ja akurat raczej nie mam nikogo takiego.:/Zresztą...nie myślałam o tym zbytnio, bo nie byłabym chyba w stanie kogoś o to prosić czy żebrać nawet-to byłaby myślę dla tej osoby baaardzo trudna również decyzja.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczyny, tez chyba korzystalabym z komórki obcej.. No ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Chyba trudno mi odpowiedzieć na to pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - Ewa ma rację z tą anonimowością.:) Miłej soboty Wam dziewczynki życzę.:-) Ja znowu spać nie mogłam...chyba bez leków się jednak nie obejdzie ! Ech-niestety.:-/Nie wiem, co mam robić ? Czy dzwonić do dr Dobek mówić Jej o tym i prosić, by mi coś dała ? Czy przetrzymać to jakoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka - już się chyba domyślam co :P hehe Zuzia - odezwij się, jak jesteś, bo mam kilka pytań do Ciebie koleżanko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×