Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu - a Twoja ciąża była może wysokiego ryzyka lub / i zagrożona ? Dziewczyny - czy któraś z Was może ma III filar ubezpieczenia ?? Pytam, bo się nad nim zastanawiam w PZU.;-)Przecież ZUS nam i tak nie da wyższych emerytur zapewne.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - bardzo dobre nastawienie. Nie mozna sie poddawac. Nas nas zawsze mozesz liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi2983
Dzięki dziewczynki kochane jesteście!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad zmiana lekarza. tyle mowicie o Zamora ze nie wiem czy to dobry pomysl. Czy ktoras z was leczy sie u Dr. Obuchpwskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek mam wizyte na 20.30 na takie dobre usg, czekam dzis na bijace serduszko i na okresleniebtygodnia ciazy. Wszystko dlatego ze okolicznosci zajscia w ciaze sa tak malo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek mam wizyte na 20.30 na takie dobre usg, czekam dzis na bijace serduszko i na okresleniebtygodnia ciazy. Wszystko dlatego ze okolicznosci zajscia w ciaze sa tak malo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy wzięłam swoja teczkę z badaniami z Novum. czytam wyniki mojego M i okazuje sie ze ma "asthenozoospermia". nawet nie wiedzialam liczyla sie liczba plemnikow a tu takie halo szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam ze jezeli wystepuje mala ruchliwośc plemników jest spowodowane np. paleniem papierosow. moj maz nie pali od od wrzesnia wiec palienie rzucil 3 miesiące od punkcji. wiec czegos nie rozumiem, nie mam ostatnich wyników męża ale chyba musialy byc dobre skoro doszloo do zaplodnienia jajeczek. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi2983
Iza1978 ja po punkcji miałam 5 minut przyjemności z dr. Obuchowicz bo mnie wypisywała do domu i objaśniała jak mam zażywać leki. Ale jedyne co mogę powiedzieć ,że wszystko dokładnie objaśnia i nie musiałam zadawać dodatkowych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, najważniejsze, że się udało :-) Musiały się poprawić chłopaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecze sie u dr Obuchowskiej/ jest mila ale sama juz dzis nie wiem mam lekki metlik dobrze ze dopiero w marcu lub w kwietniu jade do Novum takze mam czas do namyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nic mi nie wiadomo na temat tego ze moja ciaza byla zagrożona lub wysokiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja i Nucia mamy dr Jakubczyk, ale ja już miałam 1 usg u Dr Zamory, bo Ona się z Nim konsultuje.:) Już pisałam,że Ona sama mówi,że nie ma aż tak wielkiego doświadczenia, co On, a jest 1 pod względem wiedzy i doświadczenia po Lewandowskim.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze kazda ciaza z Novum jest zagrozona. jednak jest to ciaza wywolana pod wplywem lekow i stymulacji. jedynie te naturalne chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziś kilkakrotnie te same wiadomości od tej samej osoby widzę.:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja jestem zadowolona z Zamory i nie zamieniłabym go na żadnego innego :) i moge go polecic z czystym sumieniem. Moja kolezanka leczyla sie u dr Sowinskiej i bardzo ja sobie chwalila. Teraz jest w blizniaczej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - no to powodzenia na wizycie ! Napisz po.:D Musi być wszystko dobrze przecież.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a to tak można sobie wziąść teczkę z badaniami ? A jakie masz wyniki hormonów ? AMH robiłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - Asthenozoospermia nieprawidłowa ruchliwość plemników znajdujących się w ejakulacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - nic się tym Kochana nie przejmuj.;D Skoro już byłaś raz w ciąż-będziesz i 2.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Jakubczyk też chwalę jak na razie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi2983
Dziewczyny a która z was miała criotransfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren...podaj mi linka na nk, bo mi jakaś inna osoba wyskoczyła.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH- 0,177 norma 0,55-4,78 FSH- 6,46 norma 3,85-8,78 LH- 7,44 NORMA 2,12-10,89 TOXOPLAZMOZA IgG Avidity-0,586 (przeszlam toxoplazmoze ) AMH nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Agniren...z Julciaaa pomyliłam ! Julciaaa...ja Ci już chyba wysłałam zaproszenie na nk.:-)Zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - TSH za niskie ( nadczynność ), ale to może przez złą dawkę Euthyroxu.:/ AMH dziwię się, że Ci nie kazali zrobić.:/To jest taki marker,który podaje,ile mnie więcej kobieta ma jeszcze czasu,aby zajśćw ciążę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze TSH,by zajść w ciążę to 2, ale może być też powyżej 1 i poniżej 3.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×