Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny A jak wygląda teraz kwestia kriotransferu? Chodzi mi o to , że mi powiedzieli ,że mam zadzwonić jak dostane następna @ i do 3 dnia do nich jechać . A umówią mnie tak szybko na wizytę jak zadzwonię 1 dnia @? I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę malwi2983, że powinni, ale ja nie znam się na tym, bo nigdy nie miałam jeszcze tego kriotransferu.:/ A jak chciałam się zapisać kiedyś tam na miejscu w poniedziałek na piątek od razu do dr Zamory, to był problem i mi Pani powiedziała,że nie ma ani 1 miejsca wolnego, bo ma 4 transfery i że nawet nie ma mnie gdzie wcisnąć.:(I kazała zadzwonić w środę po godzinie 12.00, jak już się wszystko zaplanuje i będzie na 100 % poustawiane i może wtedy,ale ja od razu umówiłam się na czwartek,czyli 1 dzień wcześniej...wcisnęła mnie na godzinę 14.00, jak Jej zaczęłam gadać, że wielka szkoda,że nie dobrze,że ja muszę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - może Rene będzie lepiej wiedziała, bo już to przechodziła przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś - a czy musi być do tego ciasta masło roślinne ? Czy może być zwykłe lub jakaś lepsza margaryna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi -Oczywiście że przyjmię . Ja zawsze mniałam wizyty 1 lub 2 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz wrocilismy ze szkolenia, ale dzisiaj przemarzłam!!!! Kubek gorącej herbaty zbawienny :) malwi2983 - jeśli powiedzieli Cie żebyś zadzwoniła jak dostaniesz @, to napewno nie bedzie problemu i Cie zapisza miedzy pacjentkami. Mi sie wydaje ze oni zawsze maja "rezerwę czasowa" na zapisy w ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - ja pracuję u M kolegi on ma firme budowlaną . Robię u niego prace papierkową . Ciesze się że dobrze spałaś !!!! No i życzę udanego ciasta . Już nie jestem pomarań ........ Na zakupach byłam drobnych takie spożywcze i chemia i td . Ja też czasami kupuję w Reserwerd . Ale teraz mi przyszła wiadomość żę w Monari 65% ziżki jest na kolekcje zimową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zuzia-za- Udało się tylko nie wiem na jak dłógo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - nie wiem czy przeczytalas moj wczesniejszy post do Ciebie, ale pomaranczowa jestes jak miedzy lato a 76 robisz odstep. A konto masz na lato76 i wtedy jestes czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76-moje gratulacje,jeśli chodzi o czerń.;D Mam nadzieję,że już na stałe.;-)No to muszę do Monari też skoczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi 2983- ja w poniedziałek najblizszy mam wizyte w Novum . I jak wszystko bedzie ok to podejde do krio ,to już moje 3 krio i mam nadzieje że bedzie udane .W takich wypadkach w Novum muszą cię zapisać jak nie do wtojej dr to do innego dr . Mnie moja dr zawsze przyjmowała , zawsze mówiła mi że jak będą jakieś problemy z zapisam to żeby do niej zadzwoniła lub podeszła i td .Będzie dobrze jak coś to pytaj ,jak będę wiedziała chętnie ci podpowiem bo od tego jest forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - jak tam ciasto ? Czy już jest w piecyku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , ja ugotowałam zupkę ogórkową , ziemniaczki i do tego wątróbka z cebulką i oczywiście surówka . A zapomniałam zrobiłam ciacho jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-jeszcze nie.;D Sprzątałam i już się za nie właśnie biorę !! A w ogóle no to działam już od dłuższego czasu na zwolnionych obrotach i wszystko mi o wiele wolniej idzie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lato nie przepadam właśnie za wątróbką.:/Jakie ciasto będziesz dzisiaj robiła ? O--zaraz Wam podam przepis na tą moją Krówkę.:-) KRÓWKA Składniki na ciasto: -3 szklanki mąki - szklanki cukru pudru -3 łyżki miodu ( może być i sztuczny ) - kostki margaryny -1 łyżeczka sody oczyszczonej -2 jajka -1 opakowanie cukru waniliowego Wykonanie: Ze wszystkich składników zagnieść ciasto. Margarynę można posiekać lub zetrzeć na tarce na dużych oczkach. Wyłożyć 2 blachy papierem do pieczenia. Podzielić ciasto na 2 części. Każdą z nich trochę rozwałkować ( bardzo się nie da, gdyż ciasto się klei ), wyłożyć na blachy i resztę rozłożyć palcami. Składniki na krem: -około 500 lub 600 ml śmietany kremówki ( 30 % ) to jest 2 lub 3 opakowania w zależności od tego czy są po 200 ml czy po 250 ml...ostatecznie może być 36 % -1 lub 2 galaretki cytrynowe lub agrestowa, w zależności od tego, czy ktoś lub mniej lub bardziej kwaśny krem -1 lub 2 śnieżki Wykonanie: Galaretkę rozpuścić tak, jak na opakowaniu, dodając pól szklanki wody mniej. Pozostawić do wystygnięcia. Resztę składników ubić. Potem wymieszać z ostygniętą galaretką. Wyłożyć na 1 część ciasta i przykryć drugim. Zostawić do skrzepnięcia w chłodnym miejscu na około 1 dobę. Placek jest twardy, dlatego potrzebuje mniej więcej tyle czasu, aby krem go rozmiękczył. Składniki na wierzch: -1 puszka mleka skondensowanego słodzonego -pokruszone orzechy lub migdały Wykonanie: Gotować puszkę w wodzie przez około 3 godziny. Z mleka zrobi się karmel. Pilnować, by puszka była cały czas przykryta wodą. Orzechy lub migdały pokruszyć. Pół karmelu wyłożyć na wierz ciasta i rozsmarować. Posypać pokruszonymi orzechami lub migdałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Z tą lamką wina , to ja z M często sobie wieczorem pijemy . Ale teraz odpuszczam sobie alkochol , bo w poniedziałek mam wizyte , a nuż moja dr powie żebym zrobiła jakieś badania . Odpoczywaj Kochana i dużo zwiedzaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - Dzieńki za przepis przyda się , takiego jeszcze nie mniałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - ja mam podobny przepis tylko dodaje śmietane36% a zamiast galaretek żelatyne . Ja lubię tego typu ciasta . W mieszkaniu już mam posprzątane . Ja już zrobiłam ciasto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Tak masz racje, forum jak dla mnie to taka terapia psychologiczna . Mój M zupełnie po innemu podchodzi do tego typu rzeczy , wiesz My kobietki bardziej jesteśmy wrażliwsze . Chęci posiadania dziecka i td . Pózniej odezwe się bo mam jeszcze do zrobienia kilka prac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja zawsze robiłam z roślinnego jest miękkie i dobrze się zagniata nie dawałam margaryny i nie odpowiem Ci ale myśle że tłuszcz to tłuszcz a drożdżowe to powinno wyjść, bo w smaku to trudno powiedzieć czy coś się zmieni spróbujesz to się dowiemy:) malwi2983 myśle że jak nie dostaniesz się do swojego lekarza to na pewno przyjnie Cię inny i poprowadzi na tym etapie co i jak zrobić a do swojego trafisz póżniej,lub dopiero na transfer, zobaczysz już jak będziesz dzwonić bo może być taka sytuacja jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a jaki placek zrobiłaś ? I jak Twój M do tego forum podchodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - nie mogłam się doczekać Twojego odpowiedzi i margarynę Palmę dodałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki że odpisuje z takimi odstępami ale jak to przy sobocie trochę tu, trochę tam,a jeszcze dziecko chce na kompie grać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś - a jak długo ono ma być w tej zimnej wodzie ? Bo je zalałam, ale on w niej pływa tylko, a wcale mi nie wypływa na wierzch.:/Przecież ciężkie jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×