Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato-nie ma reguły na to,że po 35rż.jest trudniej zajść w ciążę.:/Ile tu chociażby na tym forum jest młodszym dziewczyn i nic !! Nie udaje się.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - i nie ma się co zastanawiać nad tym, co by było gdyby i cofać wstecz ! Będzie dobrze-zobaczysz.;D A tymi bólami no to się nie przejmuj--może to są zwykłe bóle nawet i owulacyjne,a to jest normalne przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.;p Tylko się przywitam i miłego dnia Wam wszystkim życzę.;-)Dziś mój 1 dzień w pracy po zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim !!!!! Igrek - jak się w ciąży po 35 to się robi kupę badań dodatkowych , a co TY o tym nie wiedziałaś ? Możę masz racje że niema reguły , ale ja słócham zawsze moją dr i tylko potwierdzam jej słowa . Ale jak muwiła dr Kozioł czym wczesniejszym wieku zaczniesz starania o dziecko tym większe są szanse . Życzę Wszystkim Miłego Dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Życzę Miłej pracy , i myśl pozytywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) wróciłam i teraz trochę niewysoana jestem, bo do domu dotarła koło 24:-( Igrek, i jak sie czujesz z tym pierwszym dniem w pracy? Chce Ci sie iść? Czy może jeszcze byś polezala? Widzisz jak szybko czas zlecial po laparo? Julciaaa, mocno trzymam kciuki i koniecznie napisz co i jak :-) Pozdrawiam ciepło wszystkie dziewczyny: Mena, Malwi, Rene, Igrek, Julcia, Zuzia, Monka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, Karina, Captcha... Hmmm, mam nadzieje, ze o nikim nie zapomńialam:-) Pozdrawiam w każdym razie nas wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) znalazłam swoje wyniki badan z okresu przygotowan w 3 dc miałam zrobione: DHEA-S IGF1-BP INHIBIN B PRL FSH LH E2 P T PO TYCH BADANIACH MIAŁAM RAZEM Z M BADANIA GENETYCZNE W Krakowie w szpitalu w Prokocimiu.(pracownia Diagnoza) dostawałam MENOGON,PUREGON,DIPHERELIN,PREGNYL,METFORMAX. Do szpitala zgłaszałam sie w 8dc. codziennie miałam sprawdzane poziomy E2 oraz LH. w 12 dc miałam punkcje-2 oocyty(1 MII 1 Zdegenerowany). w 14 dc był embriotransfer.udany jak pisałam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Przepraszam za wczorajsza nieobecność ale jak wyjechałam do szkoły o 7 rano tak wróciłam o 22 ( do 21 miałam wykłady ). Baba na biomedyce totatlnie wkurzyła 3/4 dziewcząt na sali. Według niej dziewczyna po 26 roku życia jeśli nie urodziła jeszcze dziecka już rodzić nie powinna. Śmiałam się do dziewczyn że spisała mnie już na straty :P A co u Was ? Ja o 12 ide do siebie na oddział na usg - będzie sprawdzał mi jajeczkowanie i robił ostatnie usg przed wizytą w novum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kordianka, ta kobieta powinna sie leczyć. Takimi tekstami mogła przecież doprowadzić do gniewu niejednej z Was na sali. Poza tym, kto jej dał prawo do wyglaszania tego typu tez. Hmm, szkoda gadać. No to trzymam kciuki za Twoje jajeczkowanie:-) Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to co mówiła oburzyło nie jedną z nas. Powiedziała, że jak upuścimy dziecko na ziemie to nic mu nie będzie ale wożąc go w wózku po dołach powodujemy u niego wstrząs mózgu i obrzęk i powinniśmy iść za to do więzienia. Niejednej na sali matce podniosła ciśnienie :/ Michaline a co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🌼 Byłam na podgladanku i sprawa ma się tak (dla zainteresowanych moja hodowlą ): w prawym jajniku dwa pecherzyki po ok 15-16mm i te gince wygladaja na dominujace i w lewym 3 pecherzyki po 12-13 mm. nastepne podgladanko w środe. IUI w czwartek późnym wieczorem lub w pietek rano. O endo nie pytałam powiedziała tylko że w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kordianka - co to za babsko chore psychicznie!!!!!!! Brak słów. Julciaaa - super wiadomość!!! Myśle że teraz kolej na Ciebie :) trzymam mocno kciuki za kolejne dobre wiadomosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia i co gorsze te babsko jest lekarzem i opiekuje się dziećmi znanych ludzi. Kto jej mądry powierzył pod opiekę swoje maleństwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje...ja dzisiaj mam młyn w pracy i dopiero teraz mam chwilkę, by siąść.;/ Dzisiaj o godzinie 17.45 mam tego lekarza, więc zrobię sobie to usg, no bo @ ani widu ani słychu nadal.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za kilka minut idę na usg - będą sprawdzać jajeczkowanie. Kurcze nigdy nie byłam taka zdenerwowana przed wizytą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - trzymam kciuki za Ciebie &&& igrek - za Ciebie też Kwiatuszku, żeby sie wyjasniło z @ &&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ciekawa jestem czy do nich tez mowi te swoje "madrosci"??? Trzymam kciuki za piekne jajeczka :) igrek - jako ze ja wlasnie mam @ to przesylam Ci pełno @ fluidow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jajeczka :) Kilka małych i jedno większe - w piątek na kolejne usg by sprawdzić czy rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - to ten jeden wiekszy dominujacy pechezryk. To super bardzo sie cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się ciesze chociaż w tym momencie moje jajeczka na nic się zdadzą kiedy mąż ma tak słaba armię :( No ale zapisze go do Wolskiego i zobaczymy co on nam powie. Dzisiaj zadzwonię do teściowej i zbiorę wywiad bo mój mąż nie pamięta kiedy chorował na świnkę itp a wiem, że na pewno o to będzie pytał :) Czy której mąż był u Wolskiego ? Moja koleżanka ze szkoły mówi, że jej mąż po wizycie u androloga ( nie w novum ) przez tydzień nie mógł dojść do siebie :/ Ja swojego psychicznie nastawiłam - znalazłam stronę z opisem jak wygląda badanie i kazałam mu poczytać. Mówił, że poczytał ale nic nie komentował - pewnie nie doczytał na czym polega badanie per rectum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - moj był lekarz mu przepisał salfazin i kwas foliwoy bo jednak ma w normie nasienie, tyle ze na granicy tej dolnej normy ale wyszedł wręcz podbudowany ta wizytą...tylko ze był u tego drugiego lekarza ale Wolski chyba lepszy z tego co czytalam... a jakie mąz ma parametry nasienia? ostatnio nam tu AGNIREN panikowała ze mąz ma słabe parametry i zaszła w tym cyklu samym w ciążę, także wiesz różnei to bywa;) a do IUI bierzecie mozliwosc podejscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowita liczba 52mln Ruch postępowy 35% Ruch całkowity 45% Plemniki o prawidłowej budowie 1% :( Nieprawidłowe główki 54% Nieprawidłowe wstawki 18% Nieprawidłowe witki 15% Rozpoznanie : oligoteratozoospermia Zobaczymy co Wolski powie, czy jest szansa że z tym nasieniem inseminacja się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - jak na moje oko to dramatu tragicznego nie ma. bardzo ładna liczbe plemników macie to troszke rekompensuje małą licze o prawidłowej budowie ale zobaczycie oczywiscie co wam lekarz powie...z tego co pamietam AGNIREN mąz miał 1,5% prawidłowej budowy... mój ma 4% wiec na granicy dolnej normy przy czym ma mniejszą od was liczebnośc odrobinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, czuje się dobrze. Staram się nie przemęczać ale dzisiaj jakaś p....a wjechała mi w tył samochodu. Stiwerdziłam, że nie będę się tym przejmować :-) Julciaaa, gratuluję hodowli.. WOW!!! Czyli w czwartek IUI :-)? 3mam mocno kciuki!!!!!!! Ja dziś też mnóstwo pracy ale powoli ogarniam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sporo ich jest tyle że mało prawidłowych. No ale może chociaż na inseminację będą się nadawać :P Ja przez moje jajeczka jestem dzisiaj w skowronkach. Ale i tak od jutra idę na L4 bo muszę troszkę odpocząć psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradźcie mi Kochane moje ! Mam umówioną tą wizytę na to usg, ale myślę z niej zrezygnuję,bo od połowy dnia boli mnie brzuch,mam takie skurcze macicy jak na @, więc chyba przyjdzie do mnie ona niedługo.:) Bałam się,że już nie doczekam się tych bóli.:/ A chcę monitorować sobie cykl,aby sprawdzać,czy może sam mi pęcherzyk jakiś urośnie, zanim będzie komórka, ale teraz o to chyba bez sensu jechać do gina.;(Dostanę @ raczej na 99 %,a potem znowu.:-/Myślę,by zadzwonić i zmienić ten termin,bo i tak pójdę,ale już po teraz.Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×