Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość ajda11
dziekuje Michline i zuza-zu.nie wychodzilo nam z mojego jajeczka niewiadomo dlaczego,komorki zapladnialy sie i dzielily za kazdym razem raz nawet byla blastusia AB,od dawczyni nawet mialam 2 swieze zarodki i2 mrozaczki,niby macica jest ok ale sie nie zagniezdzaja zarodki,ta pirwsza dawczyni to byla moja siostra ale ona ma tez 39 lat,AMH miala 1,7 wiec profesor ja dopusil do dastwa,pozniej mialam od 20 letniej dziewczyny miala po stmulacji 24 oocyty ale z tego zaplodnilly sie tylko 2 komorki.Sprobowalismy od tych dawczyn bo sugerowano ze to moje komorki sa juz za stare,AMH w zeszlym roku mialam 1,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
dziekuje dziewczyny.czytalam i czytalam te forum i inne,nie wiedzialam nic o in vitro i o problemie w zachodeniu w ciaze dopuki mnie to nie spotkalo okazalo sie ze od wwielu lat mam jajowody niedrozne,poniewaz moj wiek jest juz hm,hm moja doktor zaproponowal in vitro,bo laparoskopia mogla by odwlec w czasie nasze starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
co sie stao kochane ze dzisiaj taka cisza na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
igrek-kochana jak dlugo bedziesz czekala na KD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda czytając Twoją historię zrobiło mi się bardzo smutno, strasznie duzo przeszłaś, współczuję, ja właśnie płaczę nad wynikiem bety niestety znow się nie udało, mój M jest jeszcze w pracy nic mu jeszcze nie pisałam, poczekam jak wroci, chciał znać wyniki jak najszybciej, w sumie dopiero jutro miałam odebrać wyniki, ale wracając do domu zajrzałam do laboratorium i już były. Dziewczyny jestem załamana wynik w 13 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - kochanie przykro mi ale głowka do góry walczymy dalej! myślę ze powinniscie isc o poziom wyżej, ja idę, tylko tymczasem musze poczekac az mi sie dwie trobielki wchłoną bo siedzą sobie w najlpesze;) juz mi sie msiac z tego wszystkiego chce normalnie... dostałam lek mam nadzieje ze sie wyniosą i zaczynam stymulacje do IVF witam nową Novumoviczkę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - strasznie mi przykro , poprostu brak słów . Wiem co czujesz , bo sama sporo przeszłam . Ja mniałam 6 inseminacji i doskonale cie rozumiem . Ale niedawaj się i walcz dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - Witam , i z całego serca Wam życze zeby się udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka kochana, przykro mi. Odpoczniesz i porozmawiaj z mężem i lekarzem i rzeczywiscie może iść krok dalej. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNY JUŻ DZISIAJ TROCHĘ LEPIEJ ZACZYNAM MYŚLEĆ CO DALEJ ZROBIĘ MAŁA PRZERWĘ I POJADĘ PO MOJE MROZACZKI MAM JESZCZE 6 .MONKA 26 WSPÓŁCZUJE PRZEŻYWASZ TERAZ TO CO JA DWA DNI TEMU ALE CZAS LECZY RANY I MÓSIMY ISC DALEJ.IZA 1978 DZIĘKUJE ZA PROMYKI SŁONCA I ŻYCZĘ POWODZENIA W KWIETNIU.POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZCZYNY I Z.YCZE. KOLOROWYCH SNÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJDA11 WSPÓLCZUJE CI DUŻO JUŻ PRZESZŁAŚ ALE MOŻE JESZCZE SIĘ UDA MOJ SZEFOWA URODZIŁA W WIEKU 44 WPRAWDZIE TO JEJ 4 DZIECKO I DZIEWCZYNKA JEST CUDNA . POWALCZ JESZCZE TROCHĘ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje , musze wziąść się w garść i iść dalej przecież teraz się nie poddamy... czemu wszystkie musimy to wszystko przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - no pewnie kochana że powinnaś iść dalej . Napewno udasie , ja w to wieże zobaczysz . Trzymaj się cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie forumowiczki i pacjentki kliniki Novum, czytam wasze posty i jestem załamana że tak wiele jest kobiet które maja problemy z zajściem w ciążę... poprostu tragedia :( sama jestem jedna z tych która pragnie mieć dzidziusia... nie jednego... problem jaki występuje u mnie to wady rozwojowe.. juz dwa razy byłam w ciąży i w obu ciażach wykryto zespół Pottera.... teraz nic tylko pozostała nam ..decyzcja o zabiegu inseminacji nasieniem dawcy... byłam juz na pierwszej wizycie w klinice Novum, (mile zaskoczona) i mam nadzieję że jeszcze w tym cyklu mi się uda :)........ nie mam problemu z zajściem w ciąże, .....jak myślicie czy w takiej sytuacji jest to wogóle możliwe?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Idii, oczywiście, wszystko jest możliwe. Jeśli lekarz w novum zaproponował Ci takie rozwoaznie to napewno ma racje. Rozumiem, ze z mężem macie jakiś konflikt, ze dzidzie miały ten zespół? Co to właściwie jest? Czy lekarz wykluczył inseminacje z nasieniem męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wykluczył ale lekarze tłumacza to tak.... żle się geny nakładają ryzyko jest takie jakby sobie pani włożyła do kieszeni 4 kulki jedna jest biała(zdrowe dzieci) 3 są czarne(chore dzieci) więc nie mam zamiaru ryzykować poraz trzeci.... nie chce mieć grobowca na cmentarzu... ;( zreszta dla nas nie liczy się czy to beda plemniki męża czy też nie..... wazne kto te dzidzi wychowa... nie powiem .....decyzja jednak nie była łatwa ale w tej sytuacji wydaje się najbardziej rozsądna... takie jest życie... niestety ... a trzeci raz to chyba bym wylądowała...... ale..... w wariatkowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii- Witaj .Sporo Nas jest , jak widać .Powiem że trafiłas do dobrej kliniki , i jezeli lekarze z Novum zaproponowali Ci takie rozwiązanie to dobrze . Każda z nas pragnie mieć tego upragnionego dzidziusia . Walczymy i niepoddajemy się , i wieże że nie dłógo Nam Wszystkim udasie . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony taka inseminacja nie miała by sensu bo zajśc w ciaże chyba jeszcze mogę bynajmniej do tej pory nie miałam takiego problemu..... teraz mam miesiaczke wiec czekam z niecierpliwoscia jak wariatlka ;p koloezanki mówia..... wejdz na luz... cos ty taka dziwna.... a ja juz zwariowac chce... one tego nie rozumieją ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj życze WAM tego z całego serca Wam i sobie również :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii, rozumiem i zgadzam sie. Czy nasieniem dawcy czy nie to będzie Wasze dziecko:-) Super, skoro szybko zachodzisz No to zaraz będziesz w ciazy:-) Trzymam kciuki. A co do koleżanek, to doskonale rozumiem. U mnie tez tak mówiły, wyluzowac sie, nie myśleć a prawda jest taka, ze nie miały o tym pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila ... a Ty juz jesteś w ciąży!!!!! :) pisze udana :) gratuleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii - Tak to jest że jezeli kolezanki niemają takich problemów zupełnie Nas nie rozumieją . Mi już dawno taka serdeczna koleżanka truje głowe żebym adoptowała dziecko , ja co prawda nie mam nic przeciwko adopcjii . Ale che mieć własne dzieciątko , czy Ja tak dużo potrzebuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - już spisałam dane, by przekazać ten 1 %-tak jak obiecałam...wkleję na nk i moje gg jeszcze.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×