Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny--niezłego macie szpiega co nie ?? hehe Wszystko o Was już wie.;p Ale jaja !! Lato - czekam na stopkę.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej...ja też chcę do zoo i na gofry.:/Co to ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - bardzo mi przykro z powodu tego co Cie spotkalo. Dzieci nigdy nie powinny umierac przed rodzicami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - Michaline jest ładnie w czerwonym, bo ma ciemne włosy.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny--------------kabaretki pod czym Lato ? Torebki - jakie ?? Haha......jakaś rewia mody się tu robi.;p Wybieg dla modelek chyba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
igrek-yo bylo 3 lata temu 14 lutego w Wlentynki,a ja go urodzilam w Wigilie.On byl zareczony 3 miesiace i tej tragicznej nocy spal z narzeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się właśnie jakoś ostatnio humor poprawił.:P Oby się nie zepsuł tylko.:/Jakoś wrzuciłam na luz !! Chodzę na Drogę Krzyżową,słucham pięknych pieśni wielkopostnych......polecam.;D Kupiłam śliczne szpile dzisiaj i jest git.;-)) Rene coś się mało odzywa.:/Co tam Kochaniutka u Ciebie ? Malwi - jesteś gdzieś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - Ja mam na 16 10 , ale do dr O .Jestem pozaplanowym pacjetem . Ale jak dam rade u siebie zrobić USG , to tylko zadzwonie i podam czy pęrzęrzyk pęńkł czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - to jest straszne, co piszesz.:/A jak Jego narzeczona ? Macie z Nią kontakt jeszcze ?? Jeden z moich kuzynów zginął w wypadku samochodowym-jechał do narzeczonej właśnie.;/Miał 32 lata.;(To było jakieś 3 lata temu.W Warszawie mieszkał na stałe i w TP pracował !!!Takie młode osoby nie powinny odchodzić... Ajda - a jaki jest na chwilę obecną Twój stosunek do Boga po takiej tragedii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - już nic pisać nie będę , boje się dziewczyn jak dorwią mnie .To już po mnie . A co do Zoo , to na kiedy ? Ja też mam ochote na gofra i td ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nas na wesele nie przyjechał męża kolega - wrzucili mu służbę bo byli policjantami. Dzień po naszym ślubie idąc do samochodu po suknie ślubną spadłam ze schodów, wylądowałam w szpitalu i niestety nóżka była be :( Czułam, że to jakiś znak. Następnego dnia dostaliśmy telefon - kolega który nie dojechał na wesele zabił się na ścigaczu, wracał z pracy do domu. Przy uderzeniu oderwało mu nogę :( Głośno było o tym w necie bo był on policjantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, uwielbiam Was :-) Lato, No nie mogę skojarzyc Twojego wyprzedzania. Ja do zoo i na góry chce bardzo!!!!! I jeszcze tygrysiatka chce zobaczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
igrek-nie gniewam sie na boga,naprawde tlumacze sobie ze widocznie syn mu byl potrzebny,z narzeczona mamy maly kontakt juz teraz bo nie mogla zyc w tym miescie.Staram sie byc pogodna i ciszyc sie zyciem.uwazam tak jak ty zapewne ze medycyna jak ijej osigniecia sa po to by czlowiek w pelni z niej korzystal.Wiesz o co mi chodzi,o te nasze szczesliwe komoreczki.Cisze sie ze juz niedlugo bedzie cieplutko i bede mogla jechac po nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajda, najszczersze kondolencje. Bardzo współczuje i przesylam dużo pozytywnej energii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - bardzo przykra historia.:/Bardzo szkoda jest ludzi, którzy tak szybko odchodzą.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
trzeba miec poytywne myslenie i tu z Wami kochane jest duzo pozytywnej energi i wiary ze w koncu sie uda to o co walczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajda, pewnie ze sie uda:-) Igrek Kochana, Ty to obowiązkowo do zoo. Nikt o Tobie nie zapomniał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - pewnie ze o Tobie pamietamy. Wybierzemy termin dogodny dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę !! Idę dziewczynki spać zaraz.:P Dobranoc.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim ! W tym Pięknym sobotnim dniu życzę udanego sprzątania. Bo nie wiem jak Was , ale mnie to czeka . Michalina - nie pamiętasz ? Ale to byłaś TY ! Igrek - dobrze że mnie obronisz . Powiem Wam że ten Zamora jak kiedy . Ale byłam z wizyty zadowolona .Zuzia-zu - A TY kiedy masz wizyte ? Michalina - ta p w recepcji , u której TY zapisywała się , to jest ulubiona moja recepcjonistka . Kurcze te moje gardo nadal mnie jeszcze boli .Czy to może angina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda- Bardzo mi przykro .To co Was spotkało poprostu brak słów .... Ale trzeba wstać pozbierać się i iść do przodu . Bo życie toczy się dalej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , ja niestety musze iść do pracy dzisiaj . Mam nadzieje że nie na cały dzień . Michalina - co do książki ; W oczekiwaniu na dziecko " To jakby tobie udało się kupić te starsze wydanie . Czy może juz masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×