Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Zuzia, suuuper. Przepiękne zarodki, przepiękne... Bardzo sie cieszę razem z Tobą:-) Alicja, trzymam kciuki za wysoka bete i jestem pewna, ze tylko potwierdzi te kreski na teście:-) Lato, może napisz, ze mialas 6 IUI. Wówczas będziesz miała wiecej miejsca w stopce :-) A ja właśnie wróciłam z koleżanka ze sklepu. Mierzyla suknie ślubną. Przepiekna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - niby cos tam widzialam ale tak chcialo mi sie siusiu ze nie moglam sie skoncentrowac :) Alicja - trzymam kciuki za piekna bete!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alic@-gratulacje JESTES zafasolkowana ,prosimy zdawaj nam relacje co i jak u ciebie dalej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - tak właśnie mniałam zrobić. To szlub koleżanki nie długo ? No tak teraz zsyją przepiękne suknie , jak by chciała cofnąć czas . Ja na swój szlub ,kupiłam sukienke w sklepie przy bazarze Różyckiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- a jak ty sie czujesz? to ty rozsiewasz te dobre fluidki i mena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27-ja zastosowalam diete bialkowa wiem wiem ze jest duzo przeciw tej diecie,po miesiacu jej stosowania zrobilam wyniki moczu i krwi i bylo wszystko dobrze poyem zrobilam nastepne i tez bylo OK.Czuje sie dobrze a najwazniejsze ze poskutkowala i 18 kg nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, my z kolei bylysmy w sklepie Angel na Okrzei.. Duży wybór i bardzo ładne suknie. Nawet wizytowe. Ale ja jeszcze nic nie kupuje, bo nie wiem jaki bede miała brzuszek.. Ajda, dziękuje, ze pytają. Czuje sie dobrze. Czasami mam mdlosci czasami nie. W pracy jestem senna... Ajda, bardzo ale to bardzo chce, zeby wszystkie z Was już sie zarazily, więc przesylam kolejne wiruski ciazowe ******************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja nie pamietam, czy Nucia podawała dane na FB itp a coś dlugo sie nie odzywa tutaj. Jeśli któraś z Was ma do ńiej kontakt, napisanie, zeby sie odezwała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - no tak wiem , że są tam przepiękne sukienki. To ten ślub jakoś latem ma być ? Jak juz , mogę Ci doradzić kup sobie kolorowa , będziesz pięknie wyglądać i modnie . A najwazniejsza , żeby dobrze i swobodnie w niej czuła się . A co ciązowych wirusków , to dziękujemy Ci . Napewno Nam przydaząm się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A urlop minął fantastycznie ale ... troszkę za krótko :( Teraz wróciliśmy do szarej rzeczywistości :( Znów ruszamy z akcją "mąż u lekarza" ale co najgorsze nie wiem jak mam określać się czasowo. Chciałabym jak najszybciej posłać męża na zabieg ale miał telefon i chcą go z powrotem do pracy tam gdzie był ale jest warunek - musi wyjechać na 6mcs szkółkę :( 20 kwietnia dowiemy się kiedy ma tam jechać bo może wyrobilibyśmy się z operacją przed wyjazdem do szkółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po USG dziewczyny. Wszystko w porządku, więc odetchnęłam:) Dzidzia ma 8cm i wszystko na swoim miejscu: główka, brzusio, rączki, nóżki, serduszko.. A do tego niespodzianka, bo prawdopodobnie będzie dziewczynka :) A tak na 100% to będzie wiadomo jak się urodzi ;) Machała i wierciła się we wszystkie strony :) Gin zrobił mi brzydkie zdjęcie - leży na prawym boku tyłkiem do "obiektywu" i wystawia nogę.. Życzę Wam takiego widoku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mialam dzis okropny dzien, moj piesek sie rozchorowal i mial w trybie pilnym operacje. Dostal ropomacicza. A ja oczywiscie sama w domu, maz w pracy, zawiozlam psa na zabieg 50 km i jak wysiadalam z auta to przypomnialam sobie o sloikach na kuchence, z bigosem. Wiec zaraz po podaniu narkozy wracalam lamiac pewnie wiele przepisow ruchu do domu wylaczyc garnek i z powrotem po pieska. Teraz moja malutka spi na kanapie w salonie, ja postanowilam ze tez bede spala w salonie na podlodze na materacu, zeby miec na nia oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina 1212 -wspaniale gratulacje ty tez jestes wiruskiem ktory musi nas zarazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - Nucia nie chciała się wtedy nam nawet ujawnić i przepraszała nas wszystkie za to !! Ale ja bym dziewczyny już chciała być po transferze i czekać na wynik...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - piękne komórki, musi sie teraz udać !!! :) życze tego z całego serca.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, Przykro mi z powodu suni.. Mam nadzieje, ze szybko sie z tego wylize.. Całuski dla niej. Zuzia, nie robię zdjęć, chyba czas zacząć.. Zawsze zapominam:-) Karina, suuuuuuuuuuuuuper! Gratuluje. Bardzo sie cieszę, ze z dzidzia wszystko cudownie. A jak wyglądało badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zu gratuluje, ze wszystko dobrze. Karina 1212 pisalam juz wczesniej ze na usg jak jestescie to najlepiej jak maz nagra film aparatem tego co widzi na monitorze. Jakosc znakomita i jaka swietna pamiatka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka - fajnie, dziewczynki są fajne :) 8 cm - :) jako miło sie czyta takie informacje :) Dziewczyny, czy wyniki z bety sa zawsze dla drugi dzień, czy można ja zrobić na Cito?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren-oj to nie dobrze z twoja sunia oby szybko wydobrzala,tylko ty sie nie denerwuj.ja mam od dziecka psiaki bo kocham je bardzo nie wyobrazam sobie bym nie mniala w domu psiaka. mam teraz 5 miesieczna sunie bo poprzednia odeszla od nas w sierpniu.Ta mala rabie ogrod codziennie dlatego chodze z nia na szkolenie,bede jezdzila z nia na wystawy bo jest sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - najlepiej no to jakbyś robiła co miesiąc na przykład w tej samej pozie.;D Wtedy fajnie widać jak rośnie, jak się szybko zmienia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, kochana, ja tez bym chciała, zeby nadszedł Twój upragniony dzień:-) jesteśmy już coraz bliżej:-) czas szybko leci, więc lada moment nastapi Twój dzień transferu.. Dziwne, ze Nucia sie nie odzywa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina - bardzo sie ciesze ze dzidzia zdrowo rosnie!!!! Oby tak dalej :) agniren - bardzo mi przykro z powodu Twojego pieska. Wiem jak to jest jak pupilowi cos dolega. Mojej babrze sie szew po sterylizacji.... bedzie dobrze!!! Podrap psiaka ze uchem ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×