Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A u mnie wyszło słoneczko.:P Ja też w pracy już jestem od kilku godzin.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja - zgadzam się z Juliaaa.;D Blada to pozytyw ! Gratulacje.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam wszystkim miłego dnia dzisiaj !!! Ja zadzwoniłam do gabinetu do pielęgniarki, która jest u państwowego ginekologa i się przepisałam z wizyty z 04.04 na 11.04.;D Bo muszę zrobić ten posiew i chcę mieć jak najbardziej aktualny.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76, lena2005 trzymam kciuki za wysoką betę. Może czujecie jakieś objawy ciąży? :) Ja miałam już w pare dni po zapłodnieniu (senność i duuży apetyt). zuzia-zu Oby ten transfer był dla Ciebie szczęśliwy :) Michaline Ciekawe jak tak się ma Twoje dzieciątko :) Pisałaś, że masz ochotę na słodkie, może będzie dziewczynka. Dzisiaj obie mamy wizyty. Na którą masz? Ja na 17:45. Prześlę Wam zdjęcie jeśli chcecie. Alicja wygląda na to, że udało się :) ale zrób koniecznie betę tak jak mówią dziewczyny. U mnie w dzień spodziewanej @ robiłam najpierw sikańca i też była druga jasna kreska. A beta już potwierdziła. iza1978, igrek, Julciaaa, lena66 o Was też myślę i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żle sobie wyliczyłam i myślałam,że już @ dostanę przed Świętami, a tu jeszcze..dopiero 11.04 kończę brać te leki, więc jestem jeszcze bezpieczna !! I wyciągnęłam sobie też kartę do dr Dobek na dziś na godzinkę 18.00.;D Muszę zapytać o te posiewy-czy 2 muszę robić ( tak jak tu Wy debatowałyście ostatnio ), o awidność tokso ( bo czeka się 2 tygodnie na wynik ), a w Novum chcę zrobić, bo taka sama cena i o tą zgodę internisty, czy u mnie będzie potrzebna, bo nic nie nie powiedziała nigdy o tym.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No karina1212 - mało się coś do nas odzywasz.:/Jak Ty się czujesz Kochaniutka ? I jak tam dzidzia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka - dziekuje za kciuki :), żadnych obajwów nie mam ... nic nie boli, apetyt nie dopisuje. ale i tak myślę pozytywnie, okres mam dostać 11 kwietnia - wiec mam nadzieje, że sie go nie doczekam :) Zdjecie prześlij :) - jasne :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212-CZEKAMY NA ZDJECIE KONIECZNIE WYSLIJ NA MEILA :) Starania od 7 lat - 2 IUI nieudane - od października 2011 w Novum - 6.12.2011 pobranie 18 komórek - 7.12.2011 zapłodnione 9 :) - 8.12.2011 transfer udany:) - 14.01.2012 samoistne poronienie :( - 04.2012 jadę po mrozaczki :) Starania od 7 lat - 2 IUI nieudane - od października 2011 w Novum - 6.12.2011 pobranie 18 komórek - 7.12.2011 zapłodnione 9 :) - 8.12.2011 transfer udany:) - 14.01.2012 samoistne poronienie :( - 04.2012 jadę po mrozaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka, ja wizytę mam jutro na 16.. Czuje się dobrze. Mam nadzieję, że dzidzia także. A Ty jak się czujesz? Jakieś mdłości wymioty? Koniecznie wyslij zdjęcie:-) Alicja, nie czekaj, tylko leć na betę, ona Ci da 100% pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dobrze, więc mam nadzieję, że i dzidzia tak samo :) Dzisiaj zobaczymy. To pierwsze badanie prenatalne. Boję się czy wszystko dobrze,czy dobrze się rozwija. Może to dziwne, ale od kiedy przeszły mi mdłości to już w ogóle nie czuję się jakbym była w ciąży. Lekarz zapisał mnie na dwie wizyty, czyli będę dłużej niż zwykle, więc napiszę wieczorem jak wrócę. Lena2005 Nie mam Twojego e-maila. igrek, iza może Wy wyślecie lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, ja tą wizytę mam za 2 tyg. i też się martwię.. Mocno trzymam kciuki za dzidzie, na pewno wszystko jest Ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 Pewnie Agniren nie odczytała poczty. Wolałabym nie podawać na forum swojego adresu, więc poczekamy. Michaline O prenatalnym USG to wiem, że masz zadwa tygodnie, ale myślałam, że USG masz dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, bo ja się chyba wczesniej pomyliłam. Pisałam, że mam 2.IV we wtorek a 2 jest dzisiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się pomyliło i myślałam tak jak Ty. Dopiero wczoraj uświadomiłam sobie kiedy wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - a ile dni należy mieć wstrzemięźliwość przed zrobieniem posiewów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Ja w drodze do novum. Przesylam Wam moc buziakow w podziękowaniu za kciuki. Karina - o ktorej masz dzisiaj wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu Ja teraz jestem pod opieką lekarza u siebie na miejscu. Pewnie myślisz, że jadę do Novum, ale już nie, bo miałabym za daleko :) Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, mi nic dr nie mówił, że ma być wstrzemięźliwość.. to chyba nie ma znaczenia.. Zuzia, na Twój transfer wyszło słoneczko :-) Powiedziałam w pracy, że dziś moja koleżanka ma transfer, więc kciuków coraz więcej.. Karina ma wizytę na 17.45..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- Kochana trzymam kciukasy :) przesyłam kwiatki słonce i wszystko to co najlepsze zeby sie udało i zeby wszystko było ok. Trzymam olbrzymie kciuki i modle sie za Ciebie za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . Ja jak kiedyś mniałam piasek w moczy to piasek wyczyściłam lekami , a z nim flora bakteryjna wypłukała się . Mniałam koszmar z tego powodu , pieczenie ,swędzenie i różne dolegliwości . Jak poszłam doswojej dr dostałam mase leków brałam Pimafucin , Pimafucort, Macminor,Krem Vitagin C, Prowag tabletki i żel,wiec było tego sporo . Ale potem mniała już wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - Ja od samego rana trzymam za Ciebie . Więc wszyscy jak jedna wielka rodzina wspierami Ciebie . Napisz pózniej do Nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212- Dzieńki Ci kochana za kciuki . Te twoje ciążowe kciuki napewno Nam Wszystkim przydadząm się . Ja żadnych objawów ciążowych nie mam , ale pamiętam jak była w ciąży to chciało mi się spać strasznie . A teraz nic takiego nie czuje . Chciałabym mieć już za sobą ten test i td . Dzisiaj przeszłam się sobie na spacer , a po drodze wstąpiłan na poczte i wysłałam kartki świąteczne . A TY jak tam kochana , bo ostatnio jakoś mało piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×