Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ajda - cześć :), tak jak pisałam wcześniej tez żadnych objawów nie mam. siedze jeszcze w pracy - ale jestem śpiaca ... zawsze piłam dużo kawy a teraz tylko jedna i to taka lekka z mlekiem... jeszcze chwila i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - Witaj ! Ja jak już napisałam , żadnych objawuw ciązowych nie mam . Tylko czas od czasu pobolewa mi brzuch . Nic takiego jak byłam kiedyś w ciązy nie mniałam . A co tam u Ciebie słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ-dziekuje,u mnie dzien jak co dzien,ciagle mysle jak to bedzie z tym moim podejsciem,mysle o Was zeby sie udalo,i jestem szczesliwa ze nie nachodza mnie czarne mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - Może ta senność to objawy ciąży . a raczej napewno tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - zaraz zobacze czy udało się usunąć usterke . Jeżeli tak to byłob super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11- masz racje , zaraz coś z tym zrobie . Bo przecierz tak nie może być .Cholera zrobi sie to jak należy czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicj@
Cześć Dziewczyny Chyba macie rację, co prawda wyniki z bety będą dopiero jutro ale kupiłam kolejny test no i ta druga kreska jest już dużo bardziej wyrazista, choć nie jest to taka gruba krecha jakiej się spodziewałam. W czwartek mija 14dpt. Mam nadzieję że jednak udaje się za pierwszym razem :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicj@
Hmmmm oprócz tego że chodzę często do toalety, mam piersi jak przed okresem i wydęło mi podbrzusze to nie mam żadnych innych objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częste korzystanie z toalety to dobry znak , a piersi równierz daja oznaki ciązy Jestem na 100% pewna , że to ciąża . Bo mnialam podobne oznaki . Napewno ciąża !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, juz jestem w domu. Straszny mlyn był dzisiaj w novum. Mieliśmy 1,5 h opoznienia. Tak mi sie siusiu chcialo ze balam sie ze jak nacisna na brzuch to sie zsiusiam. Podali mi dwa embriony, jeden 8-mio a drugi 10-cio komorkowy. Trzeci 5-cio poszedl do zamrożenia. Dostalam zastrzyki do robienia z flaxiparine. Za 10 dni mam zobic bete. JEszcze raz bardzo dziekuje za kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia Śliczne zarodeczki.Będzie ciąża jak nic:) Iza Ja z tymi posiewami miałam identycznie. Czasem mnie coś swędziało, czasem zero objawów a posiew do dupy.Też miałam dziwne myśli skąd to się bierze i podobnie myślałam jak ty. Mi lekarz wytłumaczył, że grzyby w moim przypadku mogą być objawem częstego leczenia antybiotykami i nie musi to mieć żadnego związku z higieną.Ja kiedyś przed samą punkcją dostałam globulki bo coś tam wyszło nie tak i przed wieloma transferami też mi dawali leki, tak na wszelki wypadek.Z tego co pamiętam nie zawsze kazali mi powtarzać posiewy i stopień czystości jeśli podchodziłam do crio miesiąc w miesiąc.Lekarz widząc w historii że mam problemy z bakteriami dawał mi lek tak po prostu i nie było nigdy powodu aby odsuwać transfer w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - super zarodeczki ! Ja myśle, że będzie ciąża jak nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu Inaczej być nie może . Teraz nas jest coraz więcej , więc jestem dobrej myśli . Że nie długo wszyskie bedziemy w ciąży . A pózniej tylko będziemy oczekiwać na narodziny Naszych dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - to na pewno ciąża ! Zuzia - moje gratulacje.;D Super.;p Pięknie się podzieliły !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - czy mnialaś możliwość oglądania jak wędrują Twoje zarodeczki do brzuszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×