Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek - masz racje , najgorsze te bezczynne siedzenie w domu . I jeszcze ta niepewność co do testu , ciągle mnie prześladuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam zdjęcie mailem. Mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam :-) Agniren, kawa może pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a czy my się Kochaniutka doczekamy kiedyś Twojego zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - śliczne zdjęcie.;D Popłakałam się.:-)Wszystko ładnie widać.;p Super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnirem - ja mam podobne dzisiaj ciśnienie co Ty . A już pisałam , że strasznie boli mnie głowa . I samopoczucie mam dzisiaj do bani . A tu jeszcze mnie czeka jutro testowanie , zwarjuje chiba . Mam nadzieje , że te dolegliwości przejdą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie chce Was zawieść , bo ja nie jestem taka piękna jak Wy . Mam już swoje lata i td . Ale jak coś to Wam wyszle . Jutro albo pojutrze będę w koleżanki to ona swoim aparatem zrobi i w gra mi do laptopa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline Cudowny dzidziulek.A jak tam wasze brzusie?Rosną już?Ja czekam też na zdjęcia brzuchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - dobra kawka , napewno postawi Cię na nogi . Ja właśnie pije , zrobiłam sobie kawke ;Nescafe Creme;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena, mój brzuszek to jeszcze nie taki prawdziwy ciazowy. Wyglada jakbym sie objadla i tyle.. Ale jak tylko podrosńie to zrobię.. Lato, co Ty mówisz? Wygladasz ślicznie i młodo. Ja tez chciałabym w końcu Cię zobaczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - wiem wiem pomyślicie , że obiecałam i nie wysłałam . Ale oszczegam jak wyszle zdjęcie to proszę nie śmiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline a który to tydzień? Ja tez na początku wyglądałam właśnie jak przejedzona ale zakładałam dopasowane rzeczy bo nie mogłam się doczekać brzuszka:) Potem brzuch rósł jak szalony ale i tak go uwielbiałam :) Lato nie wygłupiaj się. Agniren a u ciebie to który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - no niewiem czy to ta osoba którą widziałaś w novum byłam ja . To dostaniesz szoku jak zobaczysz moje zdjęcie . Bo ja to Was z zuzią widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato -jestes bardzo ladna i bardzo zgrabna i koniec dyskusji. Wysylaj zdjecie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - ja wcale nie wygłupiam się , bo z tego co wiem jestem z Was najstarsza . Wiec niewypada nawet . Jak tam twója księżniczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu dobrze juz blondyneczko . Wyszle wam . Jak tam dzionek minął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka Teraz zobaczyłam że mam i twoją fotkę. Śliczne te wasze dzieciaczki. Lato Ty chyba wiesz że o wartości człowieka nie świadczy jego wygląd tylko to co ma w środku?A my wiemy jaka jesteś w środku i to jest dla nas najważniejsze.A zupełnie inaczej się rozmawia jak sie zna twarz rozmówcy.Dawaj to zdjęcie bo umrę z ciekawości. Moja królowa testuje nianię od dwóch dni.Na razie Pani sie uśmiecha więc może nie wymięknie:)A mała jest z pod ciemnej gwiazdy:) taki łobuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) A nie mówiłam wczoraj, że wiruski ciążowe przechodzą dalej na kolejną z nas? he he fantastycznie :) Lenka gratulujęęęęęęęęę!!!!!!!!! Teraz ty Lato jutro zrób teściora... Ja byłam dzisiaj u gina i o mały włos nie miałabym transferu. Jeszcze nic pewnego , ale dzisiaj miałam pęcherzyk 17 mm i jutro wieczorem mam wziąć pregnyl i w piątek na sprawdzenie czy pekł. Dr dzwonił do novum i pytała czy w poniedziałek w święta są rozmrożenia , ale na szczęście są . Więc wychodzi na to ,że we wtorek jedziemy na transfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - nie wazne ile masz lat tylko na ile sie czujesz. a figure masz rewelacyjna, niejedna 20-latka by Ci pozazdroscila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena, to 10 tydzien. W sobotę zacznę 11ty...:-) Lato, nie dyskutuj, zostałas przeglosowana:-) chcemy Cię zobaczyć. I jestem pewna, ze widziałam Ciebie w novum..:-) tak jak Zuzia.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu Więc tak film obejrzałam , to jest film odcinkowy , wiec dzisiaj o 22:00 będzie nowy odcinek .Ale sobie nagram , i jutro naspokojnie obejrze . Malwi - Ciesze sie , że jesteś coraz bliżej transferu . Trzymam kciuki , aby dobrze śnieżynki rozmroziły się . Napewno dobrze się rozmrożą , i będą pięknie się dzielić mena - tylko żartowalam tak . zdjęcia jeszcze niemam , bo jak już pisałam skradli nam aparat a znim wszystkie karty . A ponieważ jeszcze niemamy , to zrobi mi koleżanka i w gra , a ja Wam wyśle . Bo mój M stwierdził , jak już kupować to porządny sprzent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa. Zaczynam powoli się przejmować, ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato a dlaczego ty nie spotkałaś się z Michaline i Zuzią w novum?Widziałyście się a nie rozmawiałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Ja i tak z Wami niemam szans , bo jestem mniejszością .Więc niema mowy o głosowaniu poprostu poddaje się i koniec ! To u Ciebie już 10 tydzień , a za chilę 11 . O mój boże jak ten czas szybko leci , zaraz tylko sie obejrzysz , a będziesz jechała rodzić . Pamiętam jak mena pisała , a teraz jej księżniczka 7m -cy ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×