Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lena 2005-zuzia-zu ma racje musisz zmienic stopke i co nieco w niej napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M odebrał mi juz recepte olekarz przepisał mi antybiotyk i jakies tam jeszcze leki wykupione i od dzis trzeba zaczac je brac co bykkolejne wyniki byly dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie nie chce w pracy siedziec najchetniej polezałabym i wyspała sie w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny stopka zmieniona :))) wiecie, chce chuchać na zimne aby nie zapeszyć... człowiek zawsze sie czymś martwi, najpierw aby hormony były ok, potem punkcja, potem wogóle aby pechrzyk był a w nim komórka, potem aby sie komórka podzieliła, potem zagnieździła... a teraz modle sie abym 3 miesiące przeżyła z fasolką w brzuszku. Człowiek cieszy sie, raduje ale zawsze ten niepokój jest ... Michaline - zdjecia cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia zu- lato miala pojechac na bete i co ciekawe kiedy wynik bedzie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez udało mi sie w novum
Lena 2005-do konca ciązy sie martwiłam, najpierw o jedno potem o drugie i tak bez konca. doskonale cie rozumiem. kilka razy mi si ewydawało na bank,ze koniec juz nic z tego nie bedzie kropka. Nie daj sie zwariowac badz madrzejsza odemnie. ja załuje ze tak sie zamartwiałam i nerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez udało mi sie w novum
patrzę na twoja stopkę- tez mam endometrioze i o ile sie dobrze orientuje to ona moze utrudniac zagniezdzenie a potem juz nic nie ma do gadania. Bo podobno srodowisko w macicy moze zmieniac na mniej przyjazne. A skoro ci sie udało i zagniezdił zarodek to juz nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- to swieta troche w steresie ale cos czuje w kosciach ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, nerwy są niepotrzebne... staram sie logicznie myśleć :) i panować nad wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ja sie jakos nie stresuje soba. co ma byc to bedzie :) mam dobre przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy, czekamy - wszystkie czekamy na dobre wieści od LATO :)))!!!! wierze że jej sie UDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena Ja nie mam konta na nk ani fb. Możesz mi przesłać zdjęcie na pocztę. mena27@op.pl Kordianka Ale nie pracujesz chyba na ginekologii? Widzisz tak to jest z lekarzami. Ja do dr S jeździłam specjalnie i osobiście go uwielbiam. On przychodził zobaczyć jak się czuje mimo że nie miał dyżuru w szpitalu.Ogólnie ginekolodzy wszyscy byli mili czego nie mogę powiedzieć o każdej położnej.Trzeba trafić na swojego lekarza. Igrek Ja szukałam lekarza prowadzącego w Warszawie albo okolicach.Padło na Wołomin bo stwierdziłam że tam szybciej dojadę jakby coś się zaczęło dziać wcześniej. Lato Ja też jestem przeciwnikiem testów siusianych. Pisałam już że mój 14 dpt był praktycznie niewidoczny. Gdyby nie beta to tez bym wyła że nie wyszło.Trzymam kciuki za wynik krwi. Zobaczysz że bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena ja jestem sekretarką dyrektora ale na ginekologii swego czasu pracowałam - najpierw jako sekretarka, potem zajmowałam się dziećmi do adopcji bo jestem z wykształcenia pracownikiem socjalnym aż w końcu jestem tu gdzie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś-dzięki za e-mail.;D Miałam i nie byłam pewna,czy to ten,ale już teraz zapamiętam.;-) Ja w Avonie jestem coś może od około 2002 / 2003 roku Kordianka.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr S jest okn jako człowiek ale widzisz mi jako fachowiec nie podpasował. Przez 4 lata przepisywał mi tabletki antyk żebym miała okres. Na moje pytanie czy nie szukamy przyczyny tego, że okresu nie mam powiedział, że na to przyjdzie czas. Kiedy poszłam do dr L powiedział, że jak mogłam zaniedbać tak ta sprawę - a przeciez ja co miesiąc byłam u dr S i nie czułam się abym zaniedbała to wszystko :( Z oddziału nie lubie tylko dr G. Poza tym wszyscy ok jednak największą wiedzę posiada dr Z :) No i teraz dyżury na oddziale na jeden z moim dyrektorów :P Teraz nasz szpital ubiega się o II stopień referencyjności, mamy oit dla noworodków więc wszystko będzie na wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka A to przepraszam.Nie wiem czemu ubzduralam sobie że jesteś pielęgniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz za co przecież nie napisałaś nic złego. Wiele razy byłam przy porodach koleżanek, sióstr i sama byłam świadkiem niewłaściwych zachowań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×