Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu wiadomo że na wynik się czeka,ale my chyba zniesiemy jajko z tej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordiank, Michaline-wysłałam Wam linki na e-maila do siebie nawzajem na Facebooka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - ja też się martwię o lato.:/Tak dużo pisała, a tu cisza taka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu się dużo dzieje, Trzymam kciuki za testujące się dziewczyny. Lena gratulacje :) Michaline śliczne zdjęcie, mam nadzieję, ze u lato wszystko dobrze, ja mam dziś wieczorem wizyte w u dr Z, ciekawe co nam powie, dziewczyny od 5 dc birę antykoncepcyjne i mam od 7 dni plamnienia i przeraża mnie to czy to normalne? Nigdy w zyciu nie brałam anty więc to moze dlatego? pozdrawiam, Was wszystkie Słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX76
Lato76 - ślędzę wasze wątki i trzymam kciuki za Ciebie i pozostałe dziewczyny. Wirzę ze Ci się uda. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka Słyszałam o tym oddziale dla noworodków- super sprawa.Ale ogólnie byłam pod wrażeniem funkcjonowania szpitala.Miałam tam swoją salę,cały czas była że mną mama.W większości bardzo mili i serdeczni ludzie.U mnie dr S prowadził ciążę i w tym był bez zastrzeżeń.Całą brudną robotę zrobiło wcześniej novum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 nie umiem Ci odpowiedzieć czy te plamienia to normalne przy anty... ja też nigdy nie brałam,zdarzało sie że koleżanka brała na wyregulowanie okresu,zapytasz dziś na wizycie,będziesz miała pewność...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 czeamy na wieści od lato bo poszła na betę, bo sikaniec dziś wyszedł negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie chyba sie nic nie stalo moze poszła na bete autobusem moze pojechała wiecie jak to jest korki moze jakies zakupy przedswiateczne a moze poszła do pracy do kolezanki i sie zasiedziała. roznie to moze byc, ale tak i tak sie denerwuje. ajkies wiesci powinna juz miec. Pytanie tylko jakie Mam nadzieje ze same dobre :)Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus -wiem ze poszla na bete ,czytam codziennie wszystko choc nie zawsze pisze.Powinna juz wrocic a moze od razu poszla przyszalec na zakupach,miala chec wczoraj jechac do Arkadi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jak już mąz będzie po operacji razm pójdziemy do Novum i wtedy zobaczymy czy z jego armia dadzą radę coś zrobić i czy po operacji będzie ona lepsza takjak nas zapewniają :) Póki co latam tutaj do mnie bo mam tylko 3 piętra wyżej oddział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja zaraz spadam do domku ale bede miala wlączonego kompa i czekam z niecierpliwościa na newsy od lato.Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza,ajda oby tak było jak mówicie może gdzieś się zasiedziała,może na zakupach i dlatego nie może się do nas odezwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka pewnie że będzie lepiej,jak tak mówią lekarze to na pewno to wiedzą z doświadczenia teraz to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że będzie tak, jak to mówicie tutaj o Lato ! No bo ja pamiętam, jak o mnie pisałyście, że brak wieści, no to nie jest dobrze, bo wtedy się nie ma czym chwalić ( jak ja wróciłam z Novum i mi wtedy nic nie urosło po Clo :/). Ajda-przypomnij mi,kiedy Ty znowu podchodzisz do jakiegoś transferu ? Rene - odezwij się Kochana !!! ??? Nucia - a co z Tobą ? Już zapomniałaś o nas.:/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 ja mam pytanie tak z innej beczki,22marca dołączyła do twoich znajomych na nk.taka dziewczynka Julia,czy to ktoś z rodziny? bo ja też ją znam, odpowiedz oczywiście jak możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek-ja bym juz w tym cyklu podchodzila ,ale nalpierw musze hormony uregulowac ,za tydzien mniej wiecej zrobie wyniki i zobaczymy,czy juz czy jeszcze poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - napisz o tym plamieniu co lekarz powiedział bo ja biore od 8 dni tabletki i plamie non stop.... @ mi sie skończył a plamie nadal...niby w ulotce piszą ze tak moze byc przy anty ale troche mnie to wkurza juz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Kariny bo w stopce masz napisane że była 2 razy stymulacja CLO napisz proszę jakie dawki brałaś i od którego dnia cyklu tak w ogóle dziewczyny jeślli miałyście przygode z CLO napiszcie jak to było u Was będe bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 Za pierwszym razem Clo brałam od 3 do 7 dnia cyklu i jedną tabletkę, dodatkowo zastrzyk w brzuch z Puregonu, potem na pęknięcie Ovitrelle. Miałam 4 pęcherzyki, które pękły, ale nie zaszłam. Można powiedzieć, że byłam przestymulowana. Za drugim razem też brałam Clo od 3 do 7 dnia i jedną tabletkę, ale potem to już tylko zastrzyk z Pregnylu na pęknięcie. Miałam dwa pęcherzyki. Jeden urósł trochę później i miałam późną owulację (21dc). No i jeden się zapłodnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... tak się zastanawiam kiedyś miałam "super" lekarza który dawał mi CLO od 1 tab. 2 do 6 dnia bez monitoringu, ja sama sobie kiedyś zaaplikowałam od 3 do 7 dc. 1 tab. miałam 2 pęcherzyki jeden przestymulowany naszczęście się wchłonął. Dr O kazała przyjechać w cyklu gdzie IUI między 3 a 5 dniem cyklu z moich obliczeń wyniką, że nie będę mogła być w tym czasie w wawie i sama nie wiem czy podchodzić znowu na naturalnym cyklu do IUI...co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 66- ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do O i zapytała poradziła sie jej mysle ze powie ci ale skoro nie mozesz byc w tym dniu ....hm musisz sie zastanowić przedyskutuj to z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwuje sie juz i to bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LATO daj znac co kolwiek. Jezeli sie nie udalo prosze nie zamartwiaj sie tylko Kochana . Jestesmy wszystkie z Toba trzymamy dalej kciuki i modlimy sie za Ciebie ale blagam daj znak jakis Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Niestety mam złe wieści . Przepraszam , że trzymałam Was w niepewności . Ale dopiero co wróciłam taksówką do domu . Poszłam do knajpy i zamówiłam sobie 2 porzadne drinki , siedziałam , myslałam i płakałam dlaczego tak jest ? Czy Pan bóg nie chce żebym została matką ? Widocznie tak , bo innej odpowiedzi nieznajduje ? Myslałam , że tym razem będzie inaczej ? Że wreszcie po tylu walkach bedę w tej upragnionej ciąży ? Kurde inne dziewczyny robią aborcje pozucają swoje dzieci na postwe losu , I im dane zostać matką i doświadczyć tego . A ja co złego zrobiłam , że jestem tak ukarana ? Niewiem , czy bóg mnie usłyszy kiedy ? Nie chce bogastwa ani luksósowego samochodu , jedynie tylko żeby była w ciąży i zostałam matką swoich dzieci ? Czy tak wiele proszę ? Dzieńkuję Wam dziewczynki , za wasze ciepłe słowa wsparcie i td . Jesteś cię naprawde super , z całego serca Wam dzieńkuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×