Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu Piękny przyrost kochaniutka tak bardzo się cieszę...SUPEROWO!!! rośnijcie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już dzisiaj mam takie normalne krwawienie i dr Starosławska mówiła, by dzisiejszy dzień potraktować jako 1 dc.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek czyli niedługo transferek. Nie mogę się doczekać twojej bety... A ja cały czas się zastanawiam od czego zależy zagnieżdżenie się zarodka. Dziewczynki po transferach pamiętacie może ilu komórkowe były wasze zarodeczki ? Dr Z na moje takie pytanie odpowiedział tylko jednym wyrazem- od zarodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia Kochana. Cudownie!!!!! Bardzo sie cieszę... Zuzia, ja IUI miałam 8.lutego. Beta pozytywna 11 dni pózniej, czyli 19.02 a wizytę miałam 8 marca i był pecherzyk i zarodek, więc Ty tez już będziesz widziała to samo i dr da Ci zdjęcie:-) Igrek, ja przeważnie używam pianki do włosów ale tylko wtedy gdy suszy rano włosy. Normalnie tylko szampan i odzywa:-) Właśnie jem kanapkę z samym czosnkiem, zeby wypedzic z siebie te wirusy katarowe. Ale bede śmierdziec. Mój M chyba w nocy nie wytrzyma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza zu - Suuuuuuuper że betka tak pięknie rośnie !! malwi2983 - trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję ze ty już niedługo tez nam napiszesz ze beta przyrasta bardzo dobrze. Róża 77 bardzo się cieszę ze się odezwałaś i że u Ciebie wszystko ok :). Tak moja niunia to już duża panienka :) Rozmawia już całymi zdaniami i zasypuje mnie lawiną pytań:) Mamo a po co , mamo a co to , mamo a dlaczego tak itp:) A oprócz tego ma teraz okres buntu i jest ciągle na nie, wszystko wymusza płaczem ,czasami wydaje mi się że mnie sprawdza na ile ja jej jeszcze pozwolę. No ale cóż i ten okres musimy jakoś przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zu powinnas miec bete na wizycie. 26 okolo 2100 wiec juz bedzie widac pecherz plodowy, albo dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek a ja juz nie moge sie doczekac transferu i wysokiej bety. No bede czekala razem z toba, trzymam kciuki. Moja kolezanka przed transferem jadla orzechy nerkowca, podobno bardzo zdrowe i dobrze dzialaja, dodam ze ma meza lekarza i on polecal jesc te orzeszki, no i oczywiscie nie palic i nie pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no ja też bym chciała, aby już nie było żadnych niespodzianek i wszystko poszło gładko do transferu, potem on, no i beta wysoka ! Na razie czekamy na Twoją.:)Kiedy to ?? szczęśliwa...może ujawnisz się tak, jak my się znamy ? Co Ty na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek myślałam żeby pójść w piątek tj. 20 kwietnia lub w sobotę 21. Zobaczymy... Na razie boję się na samą myśl o teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - dzięki ! Orzechy spróbuję.;D Ja nie palę, a teraz i alkohol odstawię zupełnie, jak się do transferu przygotowuję.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża Super że się odezwałas.Cieszę się że u ciebie wszystko ok.Zagladaj do nas częściej. Szczęśliwa mama Moje slonko coraz większe i z dnia na dzień coraz madrzejsze.Wie już że nigdzie nie jest lepiej jak na raczkach u mamusi i terroryzuje cały dom wymuszajac noszenie.Potrafi rozplakac się w mgnieniu oka po czym radośnie śmiać się w momencie jak już osiągnie swój cel.Takie małe a wie już co dobre i jak o to walczyć:) Jest jeden plus powrotu do pracy.Przebywanie z dorosłymi ludźmi czasem dobrze robi:) Poza tym fajnie czasem zamienić dres na coś bardziej wyjsciowego a trampki na szpilki:) Zobaczymy jak będzie dalej.Póki co mam mały kryzys związany z zanikaniem pokarmu ale mam nadzieję że szybko minie.Cały dzień chodzę i jak mantre powtarzam sobie: jesteś dobrą matką,zrobilas co moglas mimo że nie było łatwo.Na razie nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nad tym zastanawiam, od czego zależy to zagnieżdżanie.:D Co się dzieje z zarodkami, jak się nie uda itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - będzie dobrze ! Zobaczysz.;D Zrobiłaś wszystko, co możliwe przecież i nadal robisz.:-))Wysłałam Captchcie Twoje zdjątka,małej i mena.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - a bo Ty w ten wtorek miałaś ! A myślałam,że w tamten.:)Ech...dni mi się popierdykały.:-)hehe Ja to tak sobie myślę,że chyba tak jak Lena2005 nie wytrzymam i zrobiłabym sobie jakiegoś niezobowiązującego sikańca przed.:-))Może coś około 6 dpt.To będzie wcześniej, więc duże prawdopodobieństwo,że nie wyjdzie jeszcze nic.I wtedy się nie załamię.A jakby wyszło,no to bym była mile zaskoczona...nawet jakaś bladziusieńka kreseczka !! Co Ty o tym myślisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 Baaardzo bym chciała żebyś poszła w moje ślady tak jak to napisałaś i żeby ten krio...był właśnie tym szczęśliwym życzę Ci tego z całego serca. igrek pisałaś że wysłałaś nasze namiary do Captchy,jak możesz to wyślij mi jakieś do niej,o ile nie ma nic przeciwko,chętnie poznam naszą weterankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...albo codziennie najlepiej.:)Hurtowo kupię na Allegro.:D Ale mam pomysły---co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś-to jest Jej e-mail: marta.kowalska70@gm ail.com - Captcha...Ona go podała tu.;D Ma zapchaną skrzynkę przeze mnie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Zuzia spokojnie będzie już widać, ja byłam u ginekologa w 19dpt i już miałam potwierdzenie i zdjęcie 2 fasolek. Może nawet serduszko już będzie biło jak będziesz na kolejnej wizycie. Powiedzcie mi Kochane czy w Was jest tez tyle obaw?? Ja czasami jak mnie cos zaboli to od razu biegne do lazienki zobaczyc czy nie krwawie, czasami mysle ze wariuje, tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja sikańców nie będę robić bo szkoda moich nerw. Pojadę na betę. Ewuś , a pamiętasz jakie miałaś zarodeczki w tych udanych transferach? Wiem ,że u każdej będzie inaczej ale ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@-ja jeszcze nie jestem,ale też bym tak zapewne robiła,więc to jest zupełnie normalne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-a wiecie,że ja tu jestem od 171 strony.;D Bo mam zapisaną w zakładkach, jak zaczęłam pisać.:D Jak już dużo--co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×