Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi2983 - MUSI !!! Róża - zapytaj dr...może i jak dopłacę za to rozcięcie.:-)) Lato - zawsze możesz zrobić sikańca---nawet jutro.;D Ot tak dla siebie tylko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę tak sobie siedze i myślę jak to by było fajnie jakby był np. czerwiec albo lipiec i każda z nas byłaby w stanie błogosławionym i naszym głównym tematem byłoby jak sie czujemy w ciąży ale się rozmarzyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze chciałam was o cos spytać. Czy miałayscie w 3 dc badany progesteron i fsh? chodzi mi o ten cykl w którym było ifv... kurcze boje sie ze mi złe wyniki wyjda i bedzie znowu trzeba przełożyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - Napewno tak będzie , a kto powiedział , że marzenia nie spełniająm się . Zobaczysz , ze tak będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi Ja po ostatnim transferze bralam acard.Dostałam 2 embriony jeden 9 drugi 5 komórkowy.Ten ładniejszy ruszył po rozmrozeniu i to jest na bank nasza corcia. Alicję@ Obawy są zawsze.Ja we wtorek zobaczylam fasolke na ekranie usg a w czwartek już dostałam plamien.Potem była przygoda z pogotowiem i krwawieniem,potem strasznie zachorowałam a wszystko skończyło się dobrze .Taka już nasza rola- matki ciągle się martwią.Jak już dzieci przyjdą na świat to też ciągły strach.Każdy katar czy kaszelek spędza sen z powiek. Nadal nie wiem jak wyglądają nasze leny.Jak ktoś ma zdjęcie to niech mi prześle.Muszę kupić nowy laptop bo stary skończył swój żywot to później obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - u mnie już przestało padać . Zaraz ide spać , bo dzisiaj mniałam ciężki dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mówiłam już wam to sto razy , ale bardzo się cieszę , że jesteście :* Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi myślę tak samo jak TY:) no to karaluchy pod poduchy a szczypawki na zabawki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, jestem tego pewna, ze za chwile będziesz w 12 tygodniu. Trzymam mocno za Ciebie kciuki Slonko.. Zuzia, to szybko masz z tymi mdlosciami.. Ale to prawda, jak zjem to mam mniejsze, szczególnie lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku, A jeśli chodzi o Nucie, to rzeczywiscie już bardzo długo sie nie odzywa. Przestała zaraz po tym jak sie dowiedziała o ciazy.. Mam nadzieje, ze u niej wszystko ok.. Nucia, odezwie sie Kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Ja znowu od prawie 2 godzin spać nie mogę :( my dzisiaj po szkoleniu z psem jedziemy do znajomych na grilla i obejrzeć ich nowy dom. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Wybaczcie, że nie pisałam ale od środy fatalnie się czuje - zaglądałam, czasem coś napisałam ale nie śledziłam wydarzeń na bieżąco tak jak zwykle. W środę źle się czułam - tak jak na pierwszy dzień okresu ( brałam luteine na wywołanie ). Okres dostałam ale w czwartek ale brzuch do dzisiaj masakrycznie boli, poza tym mam silne krwawienie - zawsze miałam silne ale nie aż tak i nie tak długo. Dzisiaj mam iść do szpitala bo mają mi dać leki przeciwkrwotoczne. Zrobiłam sobie dzisiaj wagary od szkoły :P Najpierw myknę do lekarza, potem do stolicy na zakupy. Zuzia gratuluje raz jeszcze :) Trzymam kciuki za Was :) Co do kredytu - tak musieliśmy go spłacić - to było jakieś 40 tys. Rudzia dziękuje za cennik :) Mąż jak go zobaczył przeraził się :P Buziaczki dla Wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Miłego dnia wam życzę. Ja dzisiaj wymknę się z tego leżenia w domku do mojej przyjaciółki , bo ma urodzinki. Troszkę się rozerwę. Zuzia co ty masz z tym spaniem? Za bardzo chyba się martwisz? Brzuch mnie boli jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Mam nadzieje , że wyjdzie słoneczko dzisiaj , bo jak potrze to na dworze jest bardzo mglisto. Malwi - pobolewajacy brzuszek , to moze skazywac niena @ , tylko na zadomowienie Kruszynek . Więc nedenerwuj sie tak . Będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - No właśnie nie wiem o co chodzi z tym spaniem. W nocy sie krece i co chwile budze za to w dzień śpię jak dziecko :) Nic sie nie martw tym brzuchem będzie dobrze. To napewno dobry znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - dobrze , że pójdziecie do znajomych na grila . Rozerwiesz sie troszeczke , bo takie siedzenie w domu jest troszeczke męczące . Tylko , żeby pogoda dopisała , ale mam nadzieje , że tak będzie . To życzę miłego grilowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,że to mogą być dwuznaczne objawy wiec nie panikuję czekam cierpliwie na moje bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - tym spaniem to nie martw się . Moja koleżanka jak była w ciąży to równierz w nocy niemogła spać , a w dzień spała . Mam nadzieje ,ze to ci przejdzie i będziesz normalnie nocki przesypiać . Ja swojego czasu też nie mogłam spać , ale u mnie to nerwy. maiwi - No pewnie , że tak będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
menka mam już drugi adres bardzo proszę o zdjęcia marta.kowalska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
sory dziewczyny ale nie umyśnie zrobiłam spację w adresie marta.kowalska@gmail.com i nic do mnie nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczynki ! U mnie słoneczko wychodzi, więc w miarę fajnie jest na dworze.;-)Zaraz jadę na targ i muszę jeszcze kupić coś chłopcom, bo zadzwoniła nasza koleżanka niedawno i zaprosiła nas na Ich urodzinki.Robią razem, no bo są z tego samego miesiąca, chociaż różnica wieku jest !! A mieliśmy już w domku dzisiaj siedzieć.hehe A tak no to śmigamy na 17.00. Ja nie mogłam dzisiaj za bardzo spać w nocy,no bo mam ten @ obfity i poza tym mnie brzuch bolał.Ale to dobrze z 1 strony, no bo się endo ładnie złuszczy i nowe będzie na transferek przygotowywało.:-) Captcha-a zaglądałaś na pocztę już ? Ja wczoraj Ci wysłałam trochę--mam nadzieję,że dobrze ze zdjęciami.Zobacz i napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha-wyślę raz jeszcze jak wrócę.:)Dziwne...no bo ja nie miałam,że błąd.Tylko ostatnia nie doszła,bo skrzynka przepełniona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×