Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76- ja w tej chwili czekam na wyniki posiewu i czekam na @ z moich wyliczen jak bedzie wszystko ok to bede jechała na 2 tydzien tzn pod koniec kwietnia 26-27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - każdy ma gorszy dzień.. Ja ostatnio też miałam doła.. Nie załamuj się. Głowa do góry. Lena dobrze napisała, że przecież rok 2012 to nasz rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - a czy to miało być Twoje 1 podejście do komórki dawczyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ja wiem ze 2012 jest nasz, ale mam jakies załamanie moze ta pogoda a mnie wpywa. Miało byc inaczej wszystko mialam zaplanowane. Patrzac na zone mojego kuzyna i widzac jej brzuch robi mi sie zaj... cie smutno dzieliła nas ciąża tylko 2 tygodnie miałam teraz siedziec w domku i patrzec jak mi rośnie brzuch a nie stresowac sie czy idiotyczny posiew bedzie dobry:( MASAKRA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - współczuję złego samopoczucia.:/Jednak ja bym tak chciała nawet...wszystko poświęcę dla dziecka !! A mi dzisiaj znowu jest niedobrze.:/Teraz już lepiej,rano gorzej,ledwo co się do pracy wyszykowałam,a jeszcze musiałam pojechać na pobranie krwi na ten estradiol.:(Wynik poda mi telefonicznie po godzinie 15.00,bo tak się z Nią umówiłam,a papierowo jeszcze nie będzie ! Nic mi nie pomaga, nie mam na nic apetyty-zjadłam 2 malutkie kanapeczki z masłem i serkiem homo.Nie mogę pić kawy, bo mam do niej obrzydzenie i mnie odrzuca.:-(Od wczoraj piję rano miętę.:-/Jakby była inna sytuacja, no to bym stwierdziła,że to ciąża,ale tak no to zapewne po tej Progynovie tak mi się dzieje.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - między pierwszym a 2 transferem to nie było dużej przerwy bo tylko 2 cykle ale po tym jak poroniłam to długo nie mogłam się pozbierać i minęło chyba z 7 miesięcy zanim podeszłam ponownie do transferu który niestety znowu się nie powiódł potem już długo nie czekałam 3 transfer był w listopadzie a ten czwarty szczęśliwy 13 lutego a co najlepsze był to piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was ze tak jakos moze na was wplyne negatywnie ale jestem zła ze ten swiat jest tak głupio zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka_k - ja mam mdłości tylko w trakcie dnia nigdy rano. Więc jeszcze jest ok:) Lena66 - bardzo mi przykro z powodu cioci. Mam nadzieje ze uda jej sie pokonać ta paskudna chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mama 81- dziekuje Ci ja juz za chwilke bedz miala juz dluzsza przerwe i boje sie ze bede mosiala powtarzac badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - A odemnie dostaniesz podwujnego klapsa , no co Ty kobietko . Taka energiczna , atu jakaś załamka nerwowa . A to , że zazdroscisz innym dziewczynom jak są w ciąży , to jest normalne . A równierz to mam , głowa do góry kochana. Nie mozesz opóscic pole walki , walczmy dalej . Przecierz nie jestes sama ,razem jest łatwiej pokonywac rózne tródności . Ale mam nadzieje , że to chwilowe załamanie u ciebie . Pamietaj , ze jestesmy z tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - wymioty podobno lepsze niż mdłości :-) Glowa do góry.:-) Malwi, zawsze jak ptak nasra, to na szczęście. Od małego mi to powtarzano i wierzę, że tak jest. Mocno zaciskam piąstki :-) Zuzia, widzę, że mdłości nie dają spokoju. Mam nadzieję, ze będzie tak jak u mnie, czyli góra 3 tygodnie i potem coraz słabsze. Teraz mam tylko od czasu do czasu.:-) Lena66, kochana, bardzo mi przykro z powodu cioci. Mam nadzieję, ze lekarze jej pomogą. Moja mama też miała niedawno podejrzenie o raka żołądka ale na sczeście to się nie potwierdziło. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena66- współczuje choroby Cioci. Okropna choroba jak pisze Zuza Tyle lat i jeszcze nikt nie wymyślił szczepionki na to cholerstwo. Musicie z nia duzo przebywac nie dawac sie jej załamywac musi walczyc jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka- no widzisz , rób posiewy i do roboty . Bo napewno ten rok 2012 będzie nasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- walcze nie poddam sie dopuki nie bede w ciazy mam zalamanie pewnie chwilowe bo sie nic nie dzieje w tym kierunku jestemna chwilowym zakrecie. za duzo chyba o tym mysle i moze to jest ta przyczyna denerwuje sie i tyle. POSTARAM ZMIENIC SWOJE NASTAWIENIE:) OBIECUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
witajcie babolki !!! dziękuje za zdjęcia , mena ta twoja mała naprawdę jak królowa przeszliczna małe cudeńko ,a ta blondi pani to ty ??? cyndi u ciebie to już kawaler jak trza !!! Wczoraj gościłam polożną środowiskową ,troszeczke pogadaliśmy - super sprawa . poszperam troche po swoich zd możę coś podeślę ,tylko w ciąży żadnego nie mam ??/ jak by coś podesłać tylko na jaki adres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, michaline, iza dzięki... niestety w przypadku cioci zastanaiwja sie czy w ogóle operować, najgorsze jest to, że jak są przerzuty to niestety dobrze to nie rokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja też bym już tak chciała.;/Miejmy nadzieję,że się i my kiedyś w końcu doczekamy. Janko - a jak u Ciebie z FSH i z AMH ? I jak się czułaś po tej Progynovie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - Kochana nie przejmuj się ta zazdrością to zupełnie normalne każda z nas tak ma lub miała. Powiem Ci że jak ja poroniłam to za 2 miesiące moja bardzo bobra koleżanka zaszła w ciążę i to na dodatek z bliźniakami ona też bardzo długo starała się o dzieciaczki i tez wcześniej poroniła 1 ciążę . To ja myślałam że zwariuję z zazdrości i tak sobie myślałam że to takie niesprawiedliwe że ja nie mogę mieć nawet jednego dzidziusia a ona nosi w sobie 2 dzieciaczki. Więc ta zazdrość to w naszej sytuacji normalny odruch. IZA GŁOWA DO GÓRY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - Ciesze sie , ze taką podjełaś decyzje . Ja równierz walcze , zobacze co mi powie jutro dr . Żadnych mrozaczków już nie mam , to napewno czeka mnie cała procedura od nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - trzymam kciuki za betę !!! Lato - a jak Ty się źle czułaś i po jakiś lekach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K - Kochana my tu wszystkie doskonale wiemy, że nie tak łatwo jest nie myśleć, ale tym pisaniem chociaż staramy się jakoś pomóc.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - wiesz, co przeczytałam ? Że betkę masz 13.;D To musi być dobry znak...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja nadal zle się czuje . Żadnych leków nie biorę , tylko folik . A nadal mam nabrzmiałe piersi i pobolewa mi brzuch . Z tego wszystkiego ,zróbiłam jeszcze raz bete i wyszła mi 3,5 . Pózniej zadzwonilam do novum , powiedzieli , że nie jestem w ciązy i td . Ale moja dr powiedziała , że przed wizyta mam powturzyc bete .Nie wiem co o tym wszystkim sądzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się nie skarżę na te wymioty, taka jest kolej rzeczy. Problem w tym że po prostu człowiek po godzinie już nie daje rady bo torsje są a w żołądku pusto. Poza tym w mojej głowie od razu jest pytanie czy może coś jest nie tak?? Ja wiem, wiem że to naturalne, ale każda z nas sobie coś wkręca kiedy coś się zaczyna dziać... A może macie jakiś pomysł co po takiej akcji można pić lub jeść bo narazie tylko woda mi przechodzi przez gardło. Malwi - Trzymam kciuki baaaaaaaaaaaaaardzo mocno! Dziewczyny 2012 będzie szczęśliwy!!! dla wszystkich!!! Ja Wam cały czas wiruski przesyłam... te wymiotne też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 to bardzo szczęśliwa liczba bynajmniej dla mnie ja szczęśliwy transfer miałam właśnie w piątek 13 :) Także malwi może to ze igrek przeczytała że betę masz 13 tobie również przyniesie szczęście no i te ptaki oczywicśie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×