Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mi to się wydaje, że po prostu tej lutki no to tyle zostaje, ile trzeba, a reszta wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ledwo zyjemy, stres byl ogromny i do tego ta odleglosc do pokonania. Ciesze sie ze udalo sie wychodowac chociaz te 2 zarodeczki i ze wreszczie ruszyly. Reszta na razie sie nie przejmuje. Zwolnienie mam do 20-go to teraz leze i pache albo jak piszecie wysiaduje jajka:) A luteina to mi wczoraj ze tak powiem wypadla pod prysznicem, posypalo sie jak z apteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia to musisz ja głębiej moze wpychac,co by nie wypadala. Ja lecę kobietki do teatru,co by o bozym świecie zapomnieć.Jak będzie dobre będę polecac.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już jestem w domku. Pół dnia mnie muliło musiałam zatykać nos jak stałam po wędlinę:) A potem mi przeszło. Rudzia dobrze , że maleństwa są już z wami teraz niech rosną i rosną...a ty leż i gadaj z nimi:) Igrek ja mam 2 siostry jedna jest starsza 4 lata a druga 10 lat. Pojechałam dzisiaj na zakupy bo chciałam zakupić sobie na zmianę beżowe butki balerinki na ta komunie , ale nic mi się nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia co do luteiny to ja biorę tą podjęzykową , bo mnie wszystko szczypało po ten dowcipnej i też mi wypadała i poprosiłam o tą doustną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ,że tak jak Zuzia chciałabym pareczkę , ale najważniejsze żeby były zdrowe... co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi ja to bym nie miala nic przeciwko takiemu muleniu :) A o te luteine to zapytam lekarza, chociaz ta doustna ma paskudny posmak i po niej mnie juz teraz muli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia a dla mnie w ogóle ona nie ma smaku, ale po tej dowcipnej mnie piecze i swędzi- to jest gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia-Życzę Ci oby Twoje maluszki zastały z Tobą na te 9 miesięcy ! A co luteiny to brałam tak jak opisała julcia . I mi równierz wypływała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ogladam x-factor:) igrek - bardzo Wam dziekuje raz jeszcze za przekazanie 1% podaku dla chorego Filipka🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Mam pytanie czy luteina podwyższa temperaturę i przez to test owulacyjny może wskazywać owulkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa - No to widzę , że i Ty ogłądasz . Jak tam spędziłaś dzisiaj dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - a czy dr Ci może mówił, że jak się ma to niskie AMH, to może się tak zdarzyć, że albo się stymulacja nie powiedzie albo komórek nie będzie w tych pęcherzykach albo będę one niedojrzałe albo nie nadające się do zapłodnienia i wszystko co jest z tym związane ? Mi dr Dobek powiedziała o tym, dlatego u mnie nie było to wskazane.:( Ja zmęczona dzisiaj już jestem-wysprzątałam cały dom, prania 2 zrobiłam--no bo jak uda mi się mieć ten transfer w przyszłym tygodniu, no to już nie będę nic robić, dlatego chcę mieć czyściutko !! Teraz z moim M oglądamy X Factor i ja piję winko ( kupił jakieś nowe czerwone ), a On piwko.;-))Nogi mnie już bolą od tego dzisiejszego latania po schodach i odkurzania.:///Teraz leniuchuję już i nic nie robię !!!! Pizzę zapewne zamówimy.Mam taką 1 ulubioną z 1 takiej pizzerii ( cebula prażona, boczek i szynka ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - a na co idziesz ? Ja też baaardzo lubię teatr.:) Rudzia - pchaj tą lutkę na długość całego palca -- jak tampona !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - a coś kupiłaś sobie w końcu ? No to fajnie, że masz takie siorki.:)Zazdroszczę, no bo ja, jak pisałam, jestem jedynaczką.;/ Kiedyś, jak byłam jeszcze we wczesnej podstawówce, no to chciałam by moją siostrą była C.C.Catch ( też Ją wtedy bardzo lubiłam słuchać ).hehe nieźle no nie ? Rudzia - odpoczywaj teraz Kochana,rozmawiaj z dzieciaczkami i będzie na pewno dobrze.:)Zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie lutka podjęzykowa nie ma w ogóle smaku, więc mi nie przeszkadza.:P A dr Starosławska powiedziała, że Oni bardziej preferują tą dowcipną, bo podobno jest tam ona w czymś jednak lepsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania7718 - no to na co czekacie ? Skoro z Nim chcesz mieć dzieciaczki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - tak --- lutka podwyższa tempkę i test owulacyjny może wyjść +. A czemu się o to pytasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato nic nie kupiłam . Poluję a te balerinki , ale nic mi się nie podoba. Pojadę w poniedziałek na miasto może tam kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - ja się Ciebie pytałam, czy coś kupiłaś.;D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia Tak to już bywa z tymi maluszkami. Najważniejsze że ruszyły. Ja przy pierwszej punkcji miałam pobrane 18 komórek z tego 11 zarodków i co z tego jak żaden ze mną nie został. Czasem wystarczy jedna komórka, jeden zarodek. Jak ma się udać to się uda. Ja powiem wam miałam plan, że jeśli nie wyjdzie nic z drugiej punkcji to zdecyduje się na badanie ciała kierunkowego komórki jajowej. Moja koleżanka miała to badanie ostatnio i na 12 badanych komórek tylko 5 było prawidłowych a zapłodniły się 2. I te 2 wystarczyły i w końcu jest w upragnionej ciąży. To był 8 transfer i w sumie 4 punkcje czyli jak widzicie są jeszcze cięższe przypadki niż ja.Nic mi ostatnio nie sprawiło takiej radości jak wiadomość o jej ciąży. Malwi gratuluje z całego serca. Ja zawsze marzyłam o bliźniętach ale teraz powiem wam, że bałabym się dwóch małych łobuzów. Może dlatego, że moja królowa jest tak absorbującym maleństwem. Podobno mamy dwójki dzieci nie mają możliwości ich tak rozpuścić jak jednego i te dzieci są zwyczajnie grzeczniejsze.To by się sprawdzało. Ja swoją rozpuściłam do granic możliwości i teraz mam.Ale nie szkodzi. Z następnym będę mądrzejsza:) A moja lala już doskonale wie, kto to mama i jak wracam z pracy wpija się we mnie i tak słodko całuje. Nie robi tego jak widzi tatę czy babcię. Cudowne uczucie. Igrek zadzwonią na bank w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena , ja się z tą myślą oswoiłam . Zresztą decydując się na dwa zarodki trzeba było się z tym liczyć, ze mogą zostać oba z nami.:) Tyle czasu starań i płaczu , że mam podwójne szczęście. Pewnie , że się obawiam , ale tyle kobiet daje radę to i ja dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja też oglądam całym serduchem jestem za dawidem podsiadło jest rewelacyjny brak mi słów poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - ja też bym tak swoje rozpuściła.:) Super,że Twoja koleżanka jest w ciąży.:)Pogratuluj Jej ode mnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×