Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A nie wiecie co z Iza? Cos dlugo jej tu nie bylo. Dzisiaj miala miec chyba wizyte w Novum. Mam nadzieje ze u Niej wszytsko dobrze. Trzymamy za Ciebie kciuki i odewzij sie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja się czuję dobrze, czasami mam tylko mdłości , ale nie codziennie. A jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tez myslałam o IZIE, moze sie dzisiaj odezwie... rudzia - musze powiedziec szczerze ze nie czuje nic nadzwyczajnego, czasem cos zakłuje czasem pociagnie i tyle. Jedyny poważne zdarzenie które mozna brac za objaw miało miejsce w nicy z 4-5 dpt kiedy to okropnie mnie brzuch bolał tak rozpierająco i dziwnie. Od tamtej pory cisza a dzis 7dpt. trzeba czekac, nie ma wyboru, piatek niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia juz sie pogodziłam, było mi dzisiaj rano przykro ale wiem ,że pewnych rzeczy nie ma sensu robić na siłę bo i tak wyjdzie odwrotny skutek. Jazda autem jest napewno mniej stresowa wiesz pociag np. ma opóźnienie i wiem, że juz bym sie mega stresowała. Mam nadzieje, że przyszły miesiąc nie bedzie nam robił takich niespodzianek. Co do Izy też o niej myśle mam nadzieję, że dzisiaj sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENA - przykro mi z powodu popsutego smaochodu, jak czujesz że powinniscie w tym miesiacu odpuścic to tak zrób bo nie ma sensu nic na siłe robic... podziałajcie naturalnie koniecznie za to!a nóz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny, dobrze, ze pogoda deszczowa, bo roślinki podleje i łatwiej do roboty się wraca, a ja właśnie w pracy siedzę. Janko i Igrek, niech zadzwonią!!! Rudzia i tak ma być. Jest tak wcześnie, że jedyny co możemy czuć na tym etapie to właśnie jajniki po punkcji. Lena, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, moze z jakiś względów tak miało być... Julcia, czuje się ok, dziś 10 dpt. Trochę poddenerwowana, bo przy ostatniej próbie, właśnie 10 dpt już było po wszystkim, bo dzien wcześniej plamiłam, i następnego dnia zrobiłam bete, która wyszła 0. Ale teraz nic takiego się nie dzieję, wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że wszystko jest na dobrej drodze. Mam zaciśniety żołądek, mam zakwasy w udach, a ja nic wczoraj nie robiłam. Byłam na zakupach,ale po spacerze po galerii to zakwasów napewno bym nie dostała. Pozatym zadziwia mnie cera, że się tak osuszyła. Wciąż nie bolą mnie piersi, choć już dawno powinny zacząć jakbym miała @ dostać, ćmi mnie głowa.itd. Ponieważ mogę zauważyć jakieś rzeczy, które zwykle miejsca nie mają tuż przed @, to łudzę się, że to dobry znak. Choć z drugiej strony cały czas sobie powtarzam, że mimo tych oznak, to wcale nie musi być TO i może się nie udać. Ważne jest, żeby myśleć pozytywnie i tak się staram, ale nie chce też się nakręcać, bo jak jednak @ przyjdzie to będzie cieżko się pozbierać i tak będzie, ale wiesz o co chodzi. Człowiek ma instynkt samozachowaczy i wypiera, żeby się potem nie rozczarować. A jak Ty się czujesz, napisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia napewno podziałamy naturalnie:) alex piszesz, że może z jakiś względów tak miało byc chciałabym, żeby miało to przełożenie że udało sie naturalnie wtedy bym wiedziala że miałam zaoszczedzić ponad 1000 zł:), niestety zdrowy rozsątek podpowiada,że skoro nie udało się przez tak długi okres czasu to jak ma się niby udać teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex kiedy idziesz na bete? Ja dzis 3 dpt i powiem Wam ze troche sie wreszcie wyciszylam po tym szalenstwie z ubieglego tygodnia. Staralam sie wiecej lezec od transferu ale pomalu wracam ze tak powiem do zycia. Tzn nie zamierzam robic generalnych porzadkow itp ale pojade sobie dzis do siostry, pojdzimey na spacerek, moze jakies zakupy. Nie dam rady tak nic nie robic przez caly tydzien. W ogole to mam troche prac na dzialce i az mnie nosi by cos zrobic ale wiem ze na razie musze odpuscic. Tesciowa kupila nam magnolie, maz jutro posadzi. Mam nadzieje ze sie przyjmie i i w przyszlosci bedzie miec piekne kwiaty. Pisalyscie tez wczesniej o borowkach, tez mam zamiar posadzic, maliny tez czekaja na przesadzenie. A słyszalyscie moze o cudownym zywoplocie? Bo zamierzamy wlasnie kupic by posadzic kollo ogrodzenia. http://www.cudowny-zywoplot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, Magnolia to jajpiękniejsze drzewo. Dobra teściowa :) Ja się z Julcią umówiłam, że w piątek razem robimy. To będzie 14 dpt. I wcale mnie nie korci, żeby robić wcześniej. Jeśli nie wyszło to wolę jeszcze chwilę pożyć w nieświadomości. Poza tym w czwartek M. ma urodziny, to nie chce mu humoru na ten dzień popsuć, dlatego dopiero tego 11 zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex, julcia - trzymam mocno kciuki za 11! fajnie że razem robicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam ostatnio od tesciowej ksiazke pt Cuda swietej Rity. Moze tez Was zainteresuje. Wybieram sie na uroczystość odpustowa ku czci św. Rity w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie w dniu 22 maja 2012 r. o godzinie 18.00. Zwyczajem jest ze przynosi sie wtedy 2 roze, jedna sie zostawia a druga zabiera do domu. Sw. Rita jest patronka w sprawach najtrudniejszych. Na tej stronie mozna przesłac tez swoje prosby, ktore zostana odczytane przed msza http://www.parafia-kazimierz.augustianie.pl/index.php?pageid=13016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam ostatnio od tesciowej ksiazke pt Cuda swietej Rity. Moze tez Was zainteresuje. Wybieram sie na uroczystość odpustowa ku czci św. Rity w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie w dniu 22 maja 2012 r. o godzinie 18.00. Zwyczajem jest ze przynosi sie wtedy 2 roze, jedna sie zostawia a druga zabiera do domu. Sw. Rita jest patronka w sprawach najtrudniejszych. Na tej stronie mozna przesłac tez swoje prosby, ktore zostana odczytane przed msza http://www.parafia-kazimierz.augustianie.pl/index.php?pageid=13016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia a czy ja mogę złożyć swoją prośbę mimo iż mnie nie bedzie bo wiem, że można meilowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex bede trzymac kciuki w takim razie, mam nadzieje ze bedzie piekny prezencik dla meza :) ja zamierzalam robic w poniedzialek ale teraz nie wiem czy nie za wczesnie. To bylby 10dpt. a powiedz mi bo nie pamietam czy pisalas w ktorym dniu po punkcji mialas transfer i ilu komorkowe byly Twoje zarodeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena jasne ze mozesz mailowo, po to przeciez podali adresik i dlatego Wam o tym tutaj pisze :) Slijcie dziewczynki. W ogole poczytajcie zyciorys Sw. Rity, bardzo ciekawy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najciekawsze jest to ze chyba jako jedyna swieta byla mezatka i miala dwojke dzieci-blizniakow. A jej rodzice przez 12 lat starali sie o dziecko, w koncu glos z nieba powiedzial im ze urodzi im sie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rudzia, ja miałam punkcje w środe, a w piątek podali mi dwa zarodki 4 komórkowe. Co do testowania to ja się nie wyrywam również z tego względu, że jak czytam w necie jak dziewczyny przezywają czy niska beta to wynik za wcześnie zrobionego testu, czy tego że się nie udało, to chce sobie tej schizy zaoszczędzić. Po co mam się zastanawiać. Jak tego 14 dpt wyjdzie słabo to będzie jasne, że się nie udało i tyle, temat zamknięty, a tak to jeszcze przez pare kolejnych dni jesteś kłębkiem nerwów. No chyba, że ktoś potrafi się do tego zdystansować, ale ponieważ ja nie potrafię to grzecznie czekam. W temacie Świętych to jeszcze jest św. Dominik - sw. od kołysek :) http://www.dominik.salezjanie.pl/kult/ Też można wpisać na stronie swoją intencję, a selezjanie w zakonie się za to modlą. Nie wiem czy pomoże ale napewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex masz racje z tym testowaniem, zrobie chyba troche pozniej nie bede sie zawczasu stresowac. O te zarodeczki pytalam bo moje jak pamietasz troche leniwe byly i bylam ciekawa jak to wygladalo u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, ja szukałam inf. oczywiście w necie z jakich zarodków są najwięsze szanse na powodzenie, ale wszędzie piszą, ze nie ma reguły. Czasem z szybkim, wzorowo podzielonych nic nie wychodzi, czasem z jakiś cherlaków, są bliźniaki. Nie ma co o tym myśleć i się zastanawiać, bo naprawdę każdy przypadek jest na maxa indywidualny i powodzenie zalezy od tak wielu czynników, że nie ma się co na tym jednym zawieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnoscia masz racje :) Mam nadzieje ze nasze maluchy walcza teraz dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - dasz radę.:P Zobaczysz ! ja uwielbiam słodycze, ale glukoza jest ;/Robiłam 2 razy w szpitalu w Krakowie, więc mi wszystko dali,no i nic nie musiałam kupować, więc nie wiem, jak to jest inaczej. Musisz być na pewno na czczo...nawet wody nie pij. Witam Was ! Ja dopiero teraz mam chwilkę w pracy, by siąść do Was i się z Wami przywitać./Już mam dosyć tej pracy i przydałoby mi się jakieś wolne.:(A tu nie dzwonią do mnie w ogóle z W-wy, a czas mi ucieka.:/// Tamten tydzień w taką kratkę mnie wykończył.:-(((U mnie dzisiaj bez słońca, bo padało od wczoraj popołudnia i w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka70 - witaj ! Cieszę się razem z Tobą.;D A to Ty masz chyba takie maleństwo ?? Prawda ? O ile dobrze Cię pamiętam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka70 - możesz uzupełnić swoją stopkę, byśmy wiedziały wszystkie, jaki był u Was problem lub czy możesz nam opisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - za telefoniki nie dziękujemy w imieniu własnym i Janko Muzykant.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, malwi gratuluje bliźniaków super wiadomość, julcia, alex, rudzia cały czas trzyma kciuki za wysoką betę :) Dziewczyny czy na punkcji można mieć pomalowane paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - przykro mi z powodu IUI najbardziej.:/No i autka również...zawsze to przecież dodatkowy wydatek będzie.:( Ja bym jednak pojechała nawet pociągiem czy autobusem ! Zastanówcie się może jeszcze nad tym ? Szkoda cyklu--chociaż Wy no to się możecie starać i naturalnie przecież,a może zdarzy się niespodzianka i uda Ci się zajść w ciążę.;p Próbujcie chociażby.:D Kolczyk kupiony ? Ja zamówiłam sobie wczoraj bransoletkę czarną ze skóry z ćwiekami i z łańcuszkami.:-)Z domu wyślę Ci linka, no to zobaczysz ją sobie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - u mnie z rana tylko już mżawka padała.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - za mnie też Kochana proszę mi tutaj trzymać kciuki, by telefon zadzwonił, no bo obie z Janko Muzykant czekamy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×