Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

rudzia_krk - ja napiszę może Izie potem na face i nk, no bo rzeczywiście już z kilka dni się do nas tu nie odzywa.:/Mam nadzieję chociaż, że u Niej jest wszystko ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, ja na punkcji w czerwonych pazurkach wystąpiła, więc można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - ja mialam pomalowane paznokcie na punkcji i nic nie mowili :) malwi - ja bez zmian, ciagle mdlosci i wymioty kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się zastanawiałam za 2 tygodnie mam komunię chrzesnicy i chciałam sobie zrobić paznokcie żelowe, ale moja mam mowiła mi że ona podczas zabiegu gdzie ją usypiali musiała zmyć paznokcie więc zaczęłam się zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem już działanie procedury w długim protokole, od 21 dc poprzedniego biorę zastrzyki decapeptyl, w 4 dniu zastrzyków, pojawiła się mieś, a wizyta jest 14 maja czyli już po zakończeniu miesiączki, kilka dni po. Myśłałam że te zastrzyki są podawane jakoś w czasie trwania naturalnego cyklu , to kiedy w końcu może być owulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka wszystko się zgadza,wizyta będzie po miesiączce, przed owulacją, dostaniesz kolejną oprcję leków i chyba częściej już teraz na USG będziesz przychodzić jeśli dobrze pamiętam. A przecież te zastrzyki co już bierzesz to już jest część stymulacji, także nic się nie martw, wszystko jest GIT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - nie liczysz dnia transferu jako 1 dpt, tylko zaczynasz jako 1 liczyć dzień kolejny.:)Tak tutaj dziewczyny kiedyś pisały.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - juz rudzi pisałam dzisiaj jak sie czuje rano... w zasadzie nic specjalnego nie czuje, łudze sie ze ten ból brzucha rozpierajacy z 4 na 5dpt wystarczy...troche tez czasami mam zgage nie wiem od czego to to tez zaliczam z braku laku do objawów:Pboje sie jak holera rozczarowania ale tez staram sie myslec pozytywnie:) dzis dzwoniłam do Novum jak sie czuje, mowiłam ze 11 dpt chce zabetowac to Pani mówiła ze jak najbardziej ok:) jeszcze 4 dni i sie wyjaśni:P monka - rób jak lekrz Ci dał w rozpisce, na pewno jest wszystko ok rudzia - tak jak dziewcyzny piszą dnia transferu nie liczysz;) igrek - no ja tez trzymam i trzymam te kciuki, moze puszcze to w końcu zadzwonią?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, czyli ja jutro mogłabym robić spokojnie bete... Kuszące ale ze strachu nie skorzystam. Czekam na Ciebie. Będzie Ci raźniej :) i mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do laparo musiałam zmyć ten lakier z paznokci, no bo byłam usypiana, ale może w Novum nie za bardzo widzę,że na to patrzą, bo to może jest krótszy zabieg i to dlatego ! Bo podobno po paznokciach zmiany najpierw jakiekolwiek chorobowe widać najszybciej ! Zła już dzisiaj jestem na maxa - 1 klientów takich CHAMÓW wyprowadziło mnie z równowagi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Już mam dosyć tej pracy i w ogóle ...... nie zadzwonili do mnie znowu.;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ściskam. Nie denerwuj się. Pomyśl sobie, że ten pęcherzyk gdzieś tam rośnie dla Ciebie. Cierpliwość to każda z nas traci na różnych etapach, ale sytuacja nie jest przecież beznadziejna. Jest jeszcze troche czasu. Zadzwonią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Igrek, zadzwonia lada dzień, na pewno :-) Jeszcze chwilka cierpliwości. Lena, no szkoda z tym autem. Ale ja chyba zrobiłabym na przekór, w sensie "nic mnie nie powstrzyma"... Ale oczywiście rozumiem i szanuję Twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka z tymi paznokciami się nie martw bo nie przeszkadzają umalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek wiem co to znaczy praca z klientami . Dlatego jestem na L4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia a ja obczaiłam , że mam mdłości tak w południe , ale jak zjem cokolwiek to przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - ano właśnie tak to jest już z ludźmi pracować.:/Ja też bym nie dała rady psychicznie, jak już będę po transferze, no to biorę L4.;// lena66 - przesyłam Ci linka do bransoletki.;p Ja chciałam czarną.;D Tania i mam nadzieję,że fajnie na żywo wygląda !! http://allegro.pl/bransoletka-z-cwiekami-japan-style-3-kolory-i2306366973.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A apropos ludzi i pracy z Nimi, no to ludzie czasami bywają właśnie chamscy itd. i Cię mogą nie szanować, bo wydaje Im się, że są najmądrzejsi.:/ Ty więc siebie sama musisz uszanować i nie pozwolić sobie, aby ktoś na Ciebie ani krzyczał ani wyzywał czy jeszcze obrażał nie daj Boże.:-( Bo jak Ty się nie uszanujesz jako człowiek, no to nikt Cię już wtedy nie uszanuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi ty mialaś już usg, widziałaś seruduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek.Pewnie obiadki są grane.Ja właśnie tez jedzenie robię.Przeczyatlam na innym forum wpis dziewczyny która prze 3 lata bezowocnie starając sie o dziecko,nawet ze swoim mężem o in vitro nie rozmawia i ze łzy są ich forma komunikacji.Nie wyobrażam sobie tak wszystkiego dusić w sobie,ja to o wszystkim ze wszystkimi muszę gadać.Poza praca oczywiście.Choc muszę przyznać,ze o 2 próbie to już z większa pokorą mysle i mniej osób wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
kiedy można zrobić pierwsze usg po transferze, jak się boję niemiłosienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
ja jutro jestem 25 dpt ale bardzo bardzo bardzo się boję, żeby nie okazało się że to puste jajo płodowe, czytałam trochę na tym forum i powiem szczerze, że to dość częste przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się bałam jak cholera , ale staraj się nie myśleć o tym, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi a robiłaś to usg w novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi sorki, ze ci truję napisz mi jesze jaką tego dnia miałaś betę dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie u swojego doktorka w mieście, ale on ma bardzo dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×