Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi2983 - spoko spoko...nic się nie stało.:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Samotność w sieci" zaczął się na TVP2.;p Nie oglądałam, więc obejrzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wstawać śpiochy:) zaraz 10ta:) alex - czy to napieranie u Ciebie to była jednorazowa sprawa? bo ja dzis sie czuje super, nic mnie nie boli juz, mineło po wczorajszym ze nawet nie wiem czy mi sie to nie śniło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ WSZYSTKIM KOBIETKOM RUDZIA- trzymam kciuki za zarodeczki niech zostaną na 9 m-cy tego ci życzę z całego serca .Teraz odpoczywaj i się nie stresuj -całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE słoneczko świeci tylko trochę wiatr się zerwał idę do kościoła jak wrócę to się odezwę życzę wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez zaraz do Kościoła napieram w wiadomej sprawie.O Was tez pamietam:) Byłam wczoraj na Duszy Kobusza w teatrze kwadrat.Goraco polecam. Julcia, raz mnie tak przeciągnęło,potem jeszcze 7 dpt.Ogolnie to wieczorem zawsze to sie działo,a rano nic. Teraz sie martwię,bo mnie tak świdruje jak podcza @ czasami.Dzis jest 21 dc więc na @ za wcześnie bo 25 dostaje.Mam nadzieje ze to raczej oznaka tego ze mogło sie udać i ze @ nie przyjdzie wcześniej. Ogólnie mam dobry nastrój,jestem spokojna.Mam nadzieje,ze dopiero w piątek będę mogła zrobić test bez żadnych przygód wcześniej. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Igrek nasz związek zbyt krótko trwa jeszcze i dlatego, poprostu po tych doświadczeniach wole jeszcze poczekać troszkę i parę spraw zawodowych się musi rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK-napisz jak ty się cZujesz po tej progynovej ,bo mnie tak ćmi jak bym miała jajeczkowanie .Jutro zaczyna sie następny tydzień oczekiwania na telefon z laboratorium .Mam nadzieję że w tym tygodniu do nas zadzwonią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki ! Ja już dzisiaj i targ zaliczyłam i Galerię i Kościółek.:-)oraz obiadek oczywiście !! Zaraz trochę wyjdę na słoneczko się poopalać, choć jest zimny wiatr i jak zawieje,to aż gęsia skórka mi się robi i jest również sporo chmur, ale co tam...damy radę i nadał łapiemy brąz, póki mogę jeszcze.;-) Kupiłam sobie na targu 2 koszulki bokserki - fioletową i różową.;D Fajnie się je nosi, bo już mam białą.Po 10,00 zł. każda, więc taniocha. W Hausie kupiłam mojemu M koszulkę i koszulę z krótkimi rękawkami na te Urodzinki.Do dzisiaj miałam do wykorzystania jeszcze ten kupon - 30 %. Janko Muzykant - od około tygodnia czasu no to ja nic już nie czuję po tej Progynovie...no i całe szczęście.Bo wcześniej no to mnie tak brzuch nap....ł i żołądek,że myślałam,że umrę.:/Nie mogłam stać,siedzieć,bo się zwijałam z bólu !! A tak poza tym to będę pisać lada dzień e - maila do mojego ukochanego IDOLA -- znalazłam Go na Twitterze.;-)hehehehe Rudzia, Julciaaa i Alex - trzymam kciukasy na teściki już niedługo.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja niespodziewanie w domu tzn byłam w pracy i sie okazało, że dzisiaj sobie mogę odebrać nadgodziny więc o 14 do domu. Właśnie zjadłam koktajl z truskawek mniam:) Bardzo Was prosze trzymajcie jutro za mnie kciuki mam jutro USG i zobaczymy co po tym CLO sie nawyrabiło:) no i jutro decyzja kiedy IUI. igrek fajnie masz z tymi koszulkami tez bym bez zastanowienia kupiła- ale ja teraz poluje tzn muszę kogoś poprosić w czw (a jestem cały dzień w pracy) bo w lidlu tez będą fajne koszulki na grubych ramiączkach za 2 19 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety opalać się nie będę, bo jest bardzo zimny wiatr na dworze, mimo że świeci słońce i no nie da się...zimno jest.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - ja na pewno będę trzymała za Ciebie kciuki.;p Muszę popatrzeć i te w Lidu też.:-)) A Ty ze Śląska jesteś ? Ja zaraz kawusię będę piła ! Coś Lato się dzisiaj nic nie odzywa.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek kochana dzieki serdeczne :) tak ze śląska myslimy o tym samym ja tez kawusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena i moje kciuki zacisniete. Tak o tych zakupach rozprawiacie,ze i ja sie wybiore.Moze tez coś M na urodziny uda mi sie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki - smacznej kawusi Wam życzę.;D Lena66 - pytałam o ten Śląsk, bo masz na koncert blisko.:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi dzięki za kciuki:) igrek no w sumie tak tylko na bilety nie stać najtańszy jak widziałam koło 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jest wystep steczkowskiej w szansie 94 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no wiem, że takie są ceny biletów !! U mnie no to chodzi tylko o to, czy jak nam się uda zajść w ciążę, to czy będę mogła pojechać...i tylko o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jak tak troszkę z innej beczki. Mam pytanie do mamuś. W jakim czasie po zaprzestaniu karmienia zaczęłyście znowu miesiączkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, co jeszcze mojemu M dokupię do tych ubrań...szukam właśnie na Allegro---jakiś czarny naszyjnik i bransoletkę ( mogą być różne ) może coś z rzemienia w połączeniu ze stalą.;-)) Co Wy na to ? Wiem, że nie każdemu się może podobać taki styl i szanuję to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menka no ja mamusią jeszcze nie jestem, więc nie pomogę i chyba dzisiaj żadna jeszcze nie pisała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27-ja o ile pamiętam dostałam po 3 miesiacach jak przestałam karmić tylko że ja krotko karmiłam bo 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O o Janko zapomniałam.:/Sorki Kochana !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×