Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

ewciami mnie doktorek nie mierzył pęcherzyków. Mam USG 19 maja , bo potem on idzie na urlop wiec powiedział że wszystko pomierzymy. Ale powiedział ,że jest wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANECZKA-przykro mi z powodu pogrzebu Babci , z powodu wypadku Twojego M ,no i niepowodzenia -bądż silna jeszcze przyjdzie Twój czs zobaczysz . EWCIAMI- GRATULACJE ! IGREK- u mnie telefon głuchy -21 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie lena66 - niezła ta cena lutki ! Ja tam raczej nie jestem żaden uczuleniowiec i raczej wszystko toleruję.;p I nigdy mnie też i nic nie piekło po lekach ani nie swędziało !! Iza i Janko Muzykant - odnośnie Progynovy...mam dużo śluzu ( częściej jest taki ciągnisty ), a jak z tym jest u Was ? Byłam dzisiaj u mojego gina, bo wczoraj dzwoniłam, czy mogę przyjść po recepty _ Progynova i Bromergon i na korytarzu siedziała taka baaardzo młodziutka dziewczyna w 4 miesiącu ciąży..miała mieć swoje 1 usg dopiero ! A do pracy przyszła moja koleżanka, która we wrześniu rodzi ( ma już dziewczynkę,teraz chłopiec będzie ) i nie planowali.Brak mi słów na to wszystko !!! Kobiety, które nie chcą mają po kilkoro, a ktoś kto bardzo pragnie, nie ma ani jednego ! Gdzie tu ta sprawiedliwość ? Wszędzie widzę kobiety w ciąży - nie wiem, czy Ich aż tyle jest, czy po prostu tylko je dostrzegam ?? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - nam też nie dają dużo szans na ciążę od razu.:/Normalnie bez tych przeciwciał antykardiolipinowych jest chyba 60 %, a nam dają z 50 % lub jeszcze mniej.:(Już nie pamiętam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - ja będę trzymać kciuki za ten pęcherzyk, za Jego pęknięcie i potem za ciążę i będę się modlić za Was ! Może to dobry znak z tym autkiem i może zaoszczędzicie tą kasę, no bo było Wam pisane zajść naturalnie. Bransoletka została wysłana listem ekonomicznym, bo chciałam jak najtaniej, więc może iść kilka dni.:/Mój M mówił,że będzie ona dopiero w piątek lub w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za zaciśnięte kciukasy teraz z Igrek potrzebujemy wsparcia ,bo ja to jestem w goracej wodzie kompana i nie mipgę znieść tej ciszy w tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko - ja testuje w piatek, bo u mnie to bedzie dopiero 11dpt. Zreszta tak sie z dr umówiłam moja bo idzie na urlop i dam jej znać przed urlopem jak tam wynik. Uwiebiam moja dr, naprawde czuc, że sie interesuje mną i ze robi co możeeby pomóc... ewciami - gratuluje serduszka bijącego. to teraz spokojniejsz abedziesz aneczka - jak czujesz ze musisz odpoczac to zrób przerwe od leków od staranek i lec do Egiptu wrocisz z nowymi siłami i wtedy pojdziesz po plan działania do Novum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Malwi z tą glukozą.:)Sorki-pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - no wiem, że obniża to koszty leczenia, bo dr Dobek mi to mówiła,że szef robi wtedy zniżki takim parom. Który Ty masz jutro dpt. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - beta ma bardzo szeroki zakres norm !Nasza Michaline miała 6 na samym początku, więc dobrze jak jest powyżej 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - no to tak jak ja...wydaje mi się, że wszystko zrobię lepiej i to jest często uciążliwe.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami - super ! Bardzo się cieszę.:)Czyli widzisz...niepotrzebnie się wcale aż tak martwiłaś, ale wiem wiem--łatwo się mówi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K - ja myślę, że ten wyjazd to jest wspaniały pomysł.:D Odetchniecie, zapomnicie chociaż na chwilkę i się zrelaksujecie oraz nabierzecie może choć troszeczkę dystansu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no ja też bym gdzieś pojechała, bo mam dosyć pracy, klientów i tego czekania.:/Ale wiesz...teraz to kasa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - moja koleżanka też anty bierze na cerę i bardzo jej pomagają ( podała mi jakąś nazwę, ale już zapomniałam;/), a teraz chce się o dziecko starać i się boi,że znów się one pojawią na Jej twarzy, a naprawdę mnóstwo ich miała.Okropne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - alex jest trzy dni przede mna wiec bedzie miała jutro 12dpt a ja 9 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - u mnie też, a codziennie się modlę o niego.;/Dzisiaj u mnie jest 26 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - no do poślizgu on się nadaje...hehe Wydaje mi się po prostu, że tak działają te Estrogeny i tyle.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - a wiesz, że jak dzisiaj miałam z rana telefon ( inny oczywiście ), no to zanim zobaczyłam, kto dzwoni, aż mi się gorąco zrobiło i dreszcze mnie przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a kto jest Twoją Panią dr ? Bo nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a nie chcesz jutro już testować w 9 dpt. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek kochana jesteś dzięki serdeczne:) myślę, że spokojnie bransoletka dojdzie w pt. co do axla ten wystep jest niezły, tylko minęło 5 lat i teraz jest zdecydownie gorzej ale w sumie czy to ważne myślę, że klimat na tym koncercie bedzie magiczny i już pierwszy takt melodii to będzie niezły odjazd i dla duszy i dla serca i dla ciała heheheheh Janko powiem tak jak igrek jeszcze ciut cierpliwości ja wiem, że to sie straszliwie dłuży ale DOCZEKACIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×