Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa- ja mniałam w karcie wypisowej po transferze ile mi zostało zarodków , i tyle zamrozili . Po transferze jak Ci zostaną zarodki to odrazu ich zamrażają , chiba że jest wyjątek , że jakiś zarodek zostanie dłużej na obserwacji . U mnie @ jeszcze nie przyszła , a dzisiaj mam 29 dc . Mam nadzieje , że jak najszybciej przyjdzie , bo mam 3 dc zrobić FSH i AMH .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równierz nie wiem co się dzieje z Izą , Aneczką ,leną 2005, Kordianka ,Agniren. Co u Was słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki bardzo przepraszam ze sie tak dlugo nie odzywalam ale zawsze cos:) jutro odpisze na wszystko obiecuje ale ziśz wam napisze ze bylam w Novum na wizycie. IOkazalo sie ze endo jest ok i ze chyba jest bardzo mikroskopijny polipek ktory tak do konca pani doktor nie byla przekonana ze do polip ale tak czy inaczej zakfalifikowala nas do kriotransferu. Mam kriotransfer w piątek na godzine 15:00 bedzie mi robila samo dr O.Denerwuje sie juz, ale jestem jakos spokojniejsza nie wiem czemu. Takze dziewczynki piatek jest moj od 15:00 MILE WIDZIANE KCIUKASY :) :) :) :) Przepraszam musze konczyc bo musze hmmmmmmmmmmm spotkac sie z mezem a juz widze ze sie nie moze doczekac. jutro napiesze wszystko dokladniej o wizycie i o pustym pęcherzu plodowym. i innych sprawach oczywiscie nie koniecznie o spotkaniu z męzem :) :) Dobranoc robaczki kolorowych snów.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, udanego sexu z mężem :-) Super, ze sie odezwałas.. Oczywiście, ze bedziemy trzymać kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka- Ciesze się , że odezwałaś .Bo już wszyscy martwiliśmy o Ciebie . Super , że będziesz mniała w piątek Crio-t . Z całych sił będę trzymać kciuki ! A o tej 15:00 szczególnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja po pracy. Igrek, michaline, janko sprawa iui jest juz pozamiatana:) tzn taka podjeliśmy decyzję nawet gdybyśmy pożyczyli auto wiem, że mój M by sie stresował żeby się nic nie stało a po co mu dodatkowo dokładać, o pociagu to już psałam,michaline mówiła że zrobiła by na przekór ja pewnie wcześniej też ale już miałam podobną sytuację z ovitrelle byłam u swojego lekarza ten cykl w sumie miał być taki lajtowy był pęcherzyk jak byłam u siebie w mieście zadzwoniłam do novum miałam wziąść zastrzyk okazało się, że już nie ma mojego lekarza a ja nie mam recepty uruchomienie znajomości koleżanka załatwiła okazuje się że prawie w całym mieście nie ma , nagle w jednej aptece o 50 zł droższy niż w wawie, my w niewesołej sytuacji finansowejm ale decydujemy się kupić i co biorę i torbiel, miałam dać spokój bo wszystkie znaki mówiły żeby tak zrobić a ja zrobiłam na odwrót choć może gdybym zrobiła inaczej a by sie nie udało tez miałabym do siebie pretensję. W każdym razie konkluzja jest taka że wolałabym żeby auto sie nie popsuło i nie byłoby dylematu.Ale wiecie z jednej strony ta bakteria u męża teraz to. Tak chyba miało być jest mi przykro ale co głowa do góry i walcze dalej. Dziś powiedziałam koleżance w pracy, bardzo sie przejęła. igrek podoba mi się ta branzoletka może sobie też kupie jak Ci przyjdzie daj znać jak wygląda na żywca i wtedy zdecyduję ja gdybym kupiła też napewno czarną, kolczyk kupiony:) cholera ale sie rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza bardzo się cieszę:) to w takim razie piątek jest całej trójki Twój, Julci i Alex:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - o dziwo mnie już bardzo dawno nic nie boli-ani żołądek ani brzuch jak na @ ani żadne jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - super wiadomość.:P Cieszę się.;D Lena66 - na pewno dam Ci znać, jak mi ta bransoletka przyjdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - janko Muzykanto - Trzymam kciuki , żeby wreszcie z Novum do Was zadzwonili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co to jutrzejsze USG pokaże to w sumie 13 dc bedzie. Gdyby były 2 pecherzyki to chodziaż bym miała taką rekompensatę i wiedziałabym że w przyszłym miesiącu mogę się stymulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki też trzymam kciuki za telefony:) i w ogóle sory że dzisiaj tak tylko sie na sobie skupiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa, Alex - Trzymam kciuki za piątkowe testowanie. rudzia - za Ciebie równierz trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - no ja mam cały czas taką nadzieję, że już w tym tygodniu do mnie zadzwonią i tłumaczę sobie tym to również, że może było mniej punkcji w tamtym tygodniu, no bo te święta w kratkę wypadały i Novum nie pracowała we wszystkie dni tygodnia ! Ale...szczerze Ci powiem---trafia mnie już powoli.:/:/:/ Lena66 - już dostałam e-maila,że mi wysłali bransoletkę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - spoko.;p Ja rozumiem.;D Będzie dobrze-zobaczysz ! Próbujcie natural teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - Szkoda ,że popsuł się samochód . igrek - No właśnie te czekanie to jest najgorsze , a na dodatek nic nie możemy poradzić na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie Lato - masz rację.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato no mnie też:( igrek to pewnie w tym tygodniu już ją będziesz mieć w takim razie będę oczekiwać na opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki lecę sie myć do jutra. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równierz wszystkim życzę kolorowych snów . Rano musze wcześniej wstać , bo jade na rynek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Panienki ! Ja też się zmywam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Zuzia-zu Trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizyte . Ja już jestem po śniadanku i jade na rynek . U mnie pięknie świecy słoneczko . Życzę wszystkim miłego słonecznego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI ZUZIA- powodzenia na wizycie . Ja się wybieram do pracy ,słoneczko ładnie świeci -myślę że to będzie udany dzień czego życzę wszystkim paniom . Odezwę się o 16,00 może dzisiaj zadzwonią z lab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane.Dzieki za kciuki i ja za wszystkie trzymam! Nie wiem jak będzie,bo wszystkie jakieś pobolewania,skurcze,nabrzmialy brzuch itd ustapily i nic mi nie jest,zero objawow.Jedyny to taki,ze @ jeszcze nie przyszła,ale dzis 23 dc więc wczesnie a pozatym podobno nie przyjdzie dopóki leków nie odstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ alex - ja tez mam mieszane uczucia, raz mi sie tak raz siak:P ale piatek niedługo, ja musze doczekać a Ty możesz ;) ja mam dzis 25dc a zwykle cykle 28-29 dniowe ale tak jak piszesz przy tej ilosci luteiny to pewnie @ i tak nie nadejdzie sam od siebie wiec tez sie tym nie sugeruje. chociaz TY pisałas ze przy pierwszym podejsciu dostałas plamien momo brania leków...dobrze kojarzę? igrek, janko - tradycyjnie za telefonik &&& musi w końcu zadzwonic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - za dwa pieknie bijące serduszka ❤️❤️ &&& lenka - za piekne pecherzyki &&& iza - super ze sie odezwałas bo sie martwiłysmy! super ze podchodzisz do crio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, trzymam kciuki:) Julcia plamilam chyba 9 dpt, 10 zrobiłam bete,odstawilam leki i 16 dpt dostałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - czyli dopiero tydzien prawie po odstawieniu leków z tego plamienia sie @ rozkręcił? pewnie musiały sie leki wypłukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja już po badaniach. Wystałam się chyba z godzinę czasu masakra jakaś. Zuzia trzymam kciuki za serduszka:) Odezwij się po wizycie. Za Igrek i Janko tez trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×