Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lena66 - no właśnie...przecież liczy się ten klimat, magia i to wszystko razem wzięte.;D A może do lipca będzie lepiej śpiewał--hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :( bo baaaaaaaardzo dawno tu nie byłam, ale niestety wygląda to tak że to nasze zamartwianie nigdy się nie kończy. Ja jestem zachwycona że nam się udało i że będziemy mieli bliźniaki ale niestety ryzyko ciąży z bliźniakami jest bardzo wysokie i oczywiście wylądowałam w szpitalu z krwawieniem. Co prawda lekarz stwierdził że krwawienie jest dopiero wtedy gdy leci po nogach, no ale to jego zdanie. Ja byłam przerażona więc dałam się położyć w szpitalu... nie cierpię tego miejsca. Patologia ciąży jest okropna i mam nadzieję że już tam nie trafię. Ponieważ jestem Rh- okazało się że muszą mi podać immunoglobuline, no i już jest ok ale byłam przerażona... Ciekawe czy ten strach się kiedyś kończy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja - no współczuję serdecznie ale najważniejsze że krwawienie ustało,życzę żeby do zakończenia było już wszystko w porządku dużo zdrowia dla trójeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, bierz skrzydła. Alicj@, witaj, pewnie ze pamiętamy. Rozumiem Twój strach i tak jest podobno ciagle :-) Będziesz już zawsze martwić sie o ciaze, potem o dziecko, potem o dzieci swoich dzieci :-) Wszystko bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
dziękuję wam dziewczynki, że trzymałyście za mnie kciuki kurde ile my musimy przechodzić stresów.... 6 lat starań , siedem transferów i wreszcie jakaś iskierka z której jeszcze nie umiem się cieszyć, bo tak naprawdę człowiek siedzi jak na bombie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia - bedzie dobrze wszystko zobaczysz, dbaj o siebie i maleństwo, najwazniejsze ze serduszko bije alu - dobrze ze jestes pod opieką lekarzy, znam kilka dziewczyn co na poczatku mialy problemya potem wszystko sie unormowało... dasz radę z pomocą medycyny jestem dobrej mysli igrek - z moja dr ostatnio czesto rozmawiałas na konsultacjach (H.S.) umowilam sie z nia na piatek to tego sie trzymam, powiedziała zeby wczesniej nie robic, niby pani na konsultacji mowiła ze mozna 10dpt najwczesniej ale dzien to mnie nie zbawi przeciez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Zuzi nie slychac miala wizyte na 17:20 ciekawe co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- skrzydła anioła sa sliczne Może beda To Wasze szczesliwe skrzydelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore ta progynove i powiem Wam ze dopiero dzis zauważylam poczulam Bóle brzucha tak jak przy jajeczkowaniu albo na okres chwilowe ale zawsze bole podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko to ja mam dokładnie to samo co Ty, tyle że mam 9 lat więcej, i nie mam kłopotów z prolaktyną, a wiesz u mnie jak mam @ to mam od razu ładniejszą cerę, a przed mnie zsypuje iw połowie cyklu kiedy podobno testosteron jest wyższy. Ja to myśle że z trądzikiem to się będe męczyć do starości. I też mam PCOS odkąd dostałąm @ w wieku 14 lat ale pózno zdiagnozowaną bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 11dc a w piatek wielkie wydarzenie Boje sie bardzo udaje przed mezem ze sie nie stresuje ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja juz jakis czas w domku, ale rano slabo sie czulam i po powrocie musialam sie zdrzemnac. Wszystko jest ok. Jedna dzidzia ma 11,5mm i bicie serduszka 161bpc. Druga ma 10 mm i bicie serduszka 148bpc. Dostalam zwonienie do 29.05.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia super gratulacje:) ale masz fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia pieknie Gratuluje Ci z calego serducha jak wcześniej pisalam i mowilam. Mąż Twoj jest chyba najszczęśliwszym facetem na ziemi, Dochodzi to do Ciebie ze jestes w ciąży i to bliżniaczej Szok ale pozytywny Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Zuzia-zu -jak tam po wizycie ? Julciaa -Alex - rudzia Trzymam kciuki za Was . igrek janko Muzykanto - za Was kochane równierz trzymam , żeby wreszcie zadzwonili . izka - Trzymam kciuki za piątek . Aneczka_k - jak czujesz , że musisz odpocząć to leć do Egiptu . Z nowymi siłami będzie łatwiej działać . ewciami -gratuluje bijącego serduszka . Agniren -przykro ,że musisz chodzić z kulami , ale najważniejsze że dzidzuś zdrowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - no pewnie, że Cię pamiętam.:P Myślałam o Tobie, co u Ciebie ! Przykro mi,że byłaś w szpitalu. Michaline ma rację...zawsze się matka będzie martwić.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - super z całego serca Ci gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@-Przykro mi z tego powodu , że wyladowałaś w szpitalu . Ale nie martw się będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - super ! Cieszę się razem z Tobą>:p Twój M na pewno najszczęśliwszy i dumny...no nie ? Jakie to uczucie, jak już widziałaś swoje dzidziusie ???? Iza - będzie dobrze Kochana zobaczysz i się wszystko uda.:-) Dzięki dziewczynki za pomoc w wyborze.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Zuzia, cieszę sie bardzo, ze wszystko w porządku. Obstawiam parke :-) Chłopiec i dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - a dużo masz śluzu po Progynovie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×