Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuziu - zadzwon do dr Tymińskiej jak najszybciej bo ona kiedys nowych pacjentek (które u niej nie były ani razu) nie przyjmowała. Moja kolezanka rok temu chciała sie zapisac to nie mogla, tazke lepiej spytac zeby szybko wiedziec na czym sie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex - bardzo sie ciesze, ze sie zdecydowałas, nie ma sensu sobie stresu przysparzac, rany tak sie denerwuje jak bym to ja czekała na wynik. Dobrze ze tak szybko bedzie! Trzymam kciuki z całych sił!!!!&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Dziś już trochę lepiej ze mną... Coś dziwnego się stało. Wczoraj myślałam, że dostałam @, ale dzisiaj rano jak wstałam to nic nie było.. Czysto.. Teraz też czysto... Nie wiem co o tym myśleć... Wynik bety poniżej 2,0 więc to nie ciąża... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - jak narazie troche lepiej ale nie chce zapeszac Julciaaa - ona jest znajoma mojej kolezanki, wiec jak cos to sie na nia powolam. Dzisiaj bede dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123- TRZYMAM KCIUKI ZA PIEKNY WYNIK. BEDZIE DOBRZE &&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy rozmażaja sie komóreczki do kriotransferu. Martwie sie o mije śniezynki zeby rozmroziły sie dobrze tylko i zeby zagdniezdzily sie na 9 miesiecy. Juz sie nie moge doczekac. mam casami dosc brania tych leków tego ze ciagle jest cos, ale jak sobie pomysle o tym szczesciu ktory mnie moze czekac wszystkie niejasnosci i ciemne chmury znikaja. Mimo to troszke sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M jest przerazony ze w razie czego moa byc blizniaki ostatno spekał i chciał zeby byl podany tylko jedna komóreczka ale pani dok. wyjasniłaze mrozone sa parami i zawsze po raz kolejny zamrozenie komorki osłabia jego szanse na zagneżdzenie. zwariuje przez kolejne 2 tygodnie chce mi sie juz wyc mam zmienne nastroje .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza oni je rozmrażają w nocy dzień wcześniej, przynajmniej u mnie tak było. Ja też się cholernie bałam ,że się nie rozmrożą, a jednak było w porządku. Będzie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
alex trzymam kciuki za betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - bierz dwa na crio, męza nie słuchaj...:) alex - alez emocje mamy dzis z tego Twojego betowania! Ale bedzie dobrze czuje to od dawna juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza sama wiesz , ze 2 zwiększają szansę , a wcale nie muszą się oba zagnieździć. Nie martw się na zapas. Co wam jest pisane to tak będzie.A nawet gdyby to przynajmniej raz a dobrze. Podwójne szczęście.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - bedzie dobrze. Mysle ze to juz najwyzszy czas na Twoja kolej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak Boga Kocham albo zeschizuję albo padnę kiedyś na zawał !!! Czułam niedawno, jak leci ze mnie.:/Byłam prawie pewna,że to jednak @ i poleciałam do łazienki.:-(A tu nic i czysto. Myślę,że po wczorajszym coś we mnie w środku zostało-nie nie ? Myślicie,że mogło być więcej nasienia i to dlatego może tak być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex kciuki za betę zaciśnięte.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - mocno trzymam kciuki za Wasza betkę &&&&& iza - ja myślę że jednak dużo większe szanse są przy transferze 2 zarodków a zobacz u mnie 4 razy podawali mi po 2 komórki i z 8 komóreczek zagnieździła się tylko jedna . A nawet jak będą bliźniaki to to będzie tylko podwójne szczęście :) Ale oczywiście decyzja należy do Was ja ogromnie trzymam za Ciebie kciuki i w piątek też je będę trzymać !!!! 🌼 Igrek - mam nadzieję że to nie @ i że już na dniach do Ciebie zadzwonią z info. że jest dla Was komóreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - M wystraszył sie bo mamy znajomych tez im sie udało za 1 razem i to 2 chłopaków urodziła i teraz jak patrza na kase jak im leci to nie pytaj a nie naleza do skromnej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak by okazało sie ze bliżniaki to bede najszczesliwsza kobieta na kuli ziemskiej dla mnie ważne jest aby maleństwo lub maleństwa były zdrowe i ja tez zeby mi zdrowko dopisało. Ja moge jesc suchy chleb ale moim dzieciom nic nie zabraknie. M wystraszył sie i sie chciał wycofac z podwójnego szczescia ale zmienił zdanie.Dziekuje juz wam za kciuki ale przydadza sie od piątku na kolejne 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też zastanawiam się jak to będzie kasowo , ale i tak planowaliśmy 2 dzieci wiec musimy dać jakoś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- mysle ze to pozostałosci po mężu chłopaki jeszcze nie chca wyjsc z ciebi i dlategoten płyn. nie martw sie spokojnie. nerwy na przyspieszenie @maja tez duze znaczenie. sokój . Teraz czekamy na telefon do Ciebie i do Janko. Czy ktos bedzie w piatek w novum około 14:00-15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kciuki są już dawno zaciśnięte , a od piątku to już na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983-dziekuje Ci bardzo bardzo i Twoim maluszkom tez podziekuj glaskajac je i mowiac CIOTKA IZA MYSLI O WAS :) :) :) HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek nie strasz bo ja sama w strachu (: Jeśli sie uda i ta beta jakaś wyjdzie to ja mysle,ze w równym stopniu sie do tego przyczynicie co mój M.(: Dobrze,ze jest to forum i Wy wszystkie na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 21.04.2012 brałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Więc do będzie jakiś 15-16 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak mi beta większa niż 0 wyjdzie to ja w piątek pewnie na powtórkę do Novum pojadę. Chciałabym,żebyśmy miały okazje sie w piątek spotkać (: Dowiem sie za jakieś pól h,bo przed 12 kazali zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka to kto wie ci sie tam dzieje.Kiedy bete powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy ją powtarzać?? Może jutro jak @ nie przyjdzie... Jutro jadę do N więc może dr coś mi powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×